дама_из_декрета• 05 октября 2025

Сварки, чоловік звинувачує у неповазі

Сваримося на побутовому грунті (все, що потрібно в домі - нічого не вміє, ну думала по троху навчиться, я з будинку, він з квартири...він щось потроху ніби й пробує, але без великого ентузіазму....постало питання ремонту, посварилися на рівному місці, каже мовляв принижую його в тому, що він не розуміється ні в чому. Я за собою не помічаю звісно, але деколи можу підколоти. Викричався на мене, мені прямо до сліз, ...образливо
Khmelnichanka• 05 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
косити траву на подвір´ї, обрізати деревцята, всього по трохи що потрібно
Цілком може не навчитися або й не намагатися навчитися. Наймані помічники врятують вас від сварок :)
автор дама_из_декрета • 05 октября 2025
Ответ дляМост_Устал
Якщо це так легко і кожен має вміти, на вашу думку, то чому самі не порахуєте?
ну невже б ви не змогли порахувати кількість плитки на ванну?
автор дама_из_декрета • 05 октября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви чому не порахували?
Ми щойно почали обговорювати питання
Love_Love_Love_• 05 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Якщо Вам легше, то так, я б змогла пошити й одяг при необхідності, мова не про це. А як по-вашому можна житив будинку й не косити подвіря?
Ну то чому ви не шиєте одяг? По вашому він не потрібен?
По моєму, можна жити з людиною і не підйо….ти його, а навчитися по нормальному вирішувати питання.
автор дама_из_декрета • 05 октября 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Автор, если он не умеет это делать это не значит что он плохой муж если дело только в этом. Оставьте его в покое. Пусть делает то, что умеет. Найдите того кто это сможет сделать и заплатите ему. Не думаю, что это стоит больших денег.
Прекрасно це все розумію, просто коли постійно з цим стикаюсь, то здають нерви і все
автор дама_из_декрета • 05 октября 2025
Ответ дляKhmelnichanka
так, залишилось тільки на них заробити)
Угги в горошек• 05 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
То порахуйте сядьте сама
Мост_Устал• 05 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ви не відповіли на питання.
Чому ви не порахуєте?
Khmelnichanka• 05 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
так, залишилось тільки на них заробити)
Ну так скажіть чоловіку, що або він стає господарем або нехай заробляє на гомподарів :). Та якщо без ммайлів, то розумію Вас, бо власний будинок - то дороге задоволення...
Летюча помилка• 05 октября 2025
Ну, если с лапками был, то так и остается..
Для меня, например, это да, важно, чтобы муж ну хоть что-то умел сам по мелкому ремонту, хоть в чем-то разбирался. Все мужчины в семье были рукастые, может поэтому планка такая..
А у него если опыта не было и примера, да и желания тоже, то как он научится)?
автор дама_из_декрета • 05 октября 2025
Ответ дляЛетюча помилка
так, лапки, я йому про це й казала, але треба віддати належне - щось трохи та й навчився, але то крапля в морі. Кожного разу як треба напрягтися, то скандалимо.
Летюча помилка• 05 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Автор, если к этому нет способностей, соображалки и руки не с того места, а главное нет цели и желания, то смысла ругаться нет... А вы ранее в квартире жили? Почему сейчас ссоритесь на счет работы в доме?
Вам, значит, надо думать, кто может вместо него с делать это. Или делать вместе. Допустим, вы знаете как, но вам силы не хватает, вы просите его, подсказываете и т.д. Что-то сами можете сделать, что-то он, другое придется нанимать..
Помаранчова душа• 05 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
это разнве скиллы. Научиться косить газон газонокосилкой - вопрос желания косильщика (или нежелания), считать плитку должен тот кто понимает как это делать.
Кто, кстати, будет класть эту плитку?
Усатая полосатая• 05 октября 2025
Автор, та радуйтесь, що нічого не вміє. Бо з умільцями ніколи вдома не буде нових меблів та техніки.
Все зараза перемайструє і відремонтує)
автор дама_из_декрета • 05 октября 2025
Ответ дляЛетюча помилка
я завжди жила в будинку і звикла, що в ньому постійно є робота, а чоловік був студентом на зйомі, і завжди ходив на розслабоні. Тепер коли у вихідний потрібно робити домашню роботу, то він у шоці🤦‍♀️
автор дама_из_декрета • 05 октября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Кто, кстати, будет класть эту плитку?
Плитку класти буде майстер, газон косить чоловік, я ’содрагаю воздух’🙈, бо якби так не робила, то чоловік би лежав собі просто🤷‍♀️