Викачую яйцями• 06 октября в 10:52
За яким методом обрати косметолога для уколів ботоксу
Я обрала і підписалась в інстаграмі на декількох косметологів
Слідкую за ними
Звісно медична освіта. Але чесно - у всіх середня медична освіта
Знайшла навіть медичну клініку, але і там ботокс коле медсестра
І от не знаю як обрати.
У однієї видно багато клієнтів, бо виставляє багато робіт. Хоч сама виглядає скромно.
Там де клініка взагалі мало робіт.
На які критерії дивитись? Що запитати перед процедурою щоб визначитись?
Слідкую за ними
І от не знаю як обрати.
Там де клініка взагалі мало робіт.
Залізний занавіс• 06 октября в 11:09
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Менше дивіться інста . Класним косметологам зазвичай нема часу його вести , задумайтесь .
Сходіть в декілька салонів які поряд з вами , проконсультуйтесь , запитайте про освіту , вартість , досвід і ризики
Как раз для классного косметолога это очень важно быть представленным в соц сетях. Это и есть подтверждение порядочности и прозрачности их работы, и успешных результатов
Злюсь до кипіння• 06 октября в 11:09
Ответ дляВикачую яйцями
Ну от є медична клініка. Де приймають лікарі.
Але саме косметолог там з середньою освітою.
І так роботи вони мало викладають
В Косметологічні кабінети потрібно завітати .
ВільнаНазавжди• 06 октября в 11:10
Ответ дляВикачую яйцями
Звісно Києв?
ну і ніякої сторінки в неї нема. Взагалі.. Але щоб потрапити до неї- треба почекати зо 3 тижні. Сарафанне радіо. От їй реклами точно не треба.На сьогодні нових не бере поки. і так повно в неї клієнтів. Приймає не цілий день. В неї діти,чоловік гарно заробляє. Вона працює,не перетруджуючись.
Злюсь до кипіння• 06 октября в 11:11
Ответ дляЗалізний занавіс
Нажаль моя практика показує протилежне ((
Можливо таке попадалось . А ви з якого міста ?
Пишущаяся• 06 октября в 11:11
Ответ дляВикачую яйцями
Покажіть мені косметолога з диплом лікаря що коле ботокс.
Ну в мене коле лікар пластичний хірург, до іншого я б не пішла.
Гарантую неперелевки• 06 октября в 11:11
Ответ дляВикачую яйцями
найкраща по ботоксу, це мій третій косметолог, до неї брови падали
Мамина квіточка• 06 октября в 11:12
Скажу свое мнение. Я не вижу большой разницы между разными косметологами именно в инъекциях. Хожу к разным трем в зависимости к кому попадаю по локации. Единственная разница- это в подходе. Когда я прошу уколоть только гусиные лапки и по две точки в область бровей, а мне делают еще и переносицу, которая мне абсолютно не нужна, чтобы поднять ценник за процедуру, такое я не люблю.
И я всегда начинаю с чистки. Если мне косметолог внушает доверие, то продолжаю дальше. Если рассказывает что меня нужно перекроить, поставить нити, то это не мой человек.
Викачую яйцями
• 06 октября в 11:13
Ответ дляДюагональ
Да их большинство, что я вам буду показывать) В каком подвале вы нашли косметолога без полноценного медицинского образования колющего ботокс?
Я не буду доказувати те чого не знаю.
Але бачила як ці косметологи ( медсестрички) приймають участь в конференціях там де пропонують роботу з певними препаратами
Ну логічно ж що якщо медсестри не мають право працювати з ботоксом, то хто їх на ту конференцію запросить?
ВільнаНазавжди• 06 октября в 11:16
Ответ дляВикачую яйцями
Ні. Коломия
у вашій коломиї і нормального косметолога на чистку нема. я була в 2022 р.виїжджала з києва. робила доньці чистку в одної. То це хелп. Таке розколупала. І попробуй ще когось знайди.
Швидкоруч• 06 октября в 11:16
Ответ дляВикачую яйцями
Ні. Коломия
Не хотите поехать во Франковск?
Викачую яйцями
• 06 октября в 11:17
Ответ дляПишущаяся
Це Луцьк?
Злюсь до кипіння• 06 октября в 11:18
Автор , раджу в Чернівцях , і освіту має і роками працює і саме ботокс - це її фішка , і вартість хороша . Марина Чоботар .
Викачую яйцями
• 06 октября в 11:21
Ответ дляГарантую неперелевки
Оце гарна сторінка! Я б напевно до такого б пішла
Викачую яйцями
• 06 октября в 11:21
Ответ дляШвидкоруч
Не хотите поехать во Франковск?
Є варіанти?
Викачую яйцями
• 06 октября в 11:22
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Можете скинути посилання.
В Чернівці мені зручно добиратись
ВільнаНазавжди• 06 октября в 11:23
Ответ дляВикачую яйцями
Є варіанти?
шукайте в більших містах. Львів, Івано-Франківськ
Викачую яйцями
• 06 октября в 11:24
Ответ дляВільнаНазавжди
Я вам скажу тут і з манікюром біда страшна.
Всі ляпають той гель лак. Нігті пироги, нігті лопати.
Якщо вдається записуюсь до переселенок зі сходу. Харків´яни взагалі топчик.
Зараз моя майстриня виїхала.
Я разок зробила нігті в салоні
І все. Знімаю гель.
Зараз моя майстриня виїхала.
Я разок зробила нігті в салоні
І все. Знімаю гель.
Поросенка• 06 октября в 11:24
Ганасевич Тетяна у Львові. Лікар з вищою освітою, знаю її багато років. З´їздіть з Коломиї. Воно того вартує
Викачую яйцями
• 06 октября в 11:25
Ответ дляПоросенка
Дякую❤️
Злюсь до кипіння• 06 октября в 11:34
Ответ дляВикачую яйцями
Можете скинути посилання.
В Чернівці мені зручно добиратись
Я-ваш шанс• 06 октября в 11:37
Я в лазер хаус хожу , там у всех кто колет высшее медицинское образование. Смотрела в отзывах выбирала и даже по телефону на ресепшене консультировалась🤦♀️ . Мне повезло / сразу двоих хороших нашла . Но одна дороже на 10% потому что премиум врач
Я-ваш шанс• 06 октября в 11:38
Ответ дляMs. Анонимная
Авторе, лікарі не роблять ін´єкції,не ставлять крапельниці, це парафія медичних сестер. Саме вони на цьому набивають руку
Неправда . Делают и именно этот момент должен быть существенный при выборе , врачи знают структуру мышц, связок , как на кость положить правильно
Я-ваш шанс• 06 октября в 11:44
Ответ дляДюагональ
Ботокс не имеют права ставить медсестры. Бегите оттуда! Только косметолог с полноценным медицинским образованием. Выбирайте чтоб вам нравились работы и смотрите на консультации парит ли вам доктор много процедур или нет.
Главное чтобы нравилось как колет косметолог , а лишнюю информацию можно мимо ушей пропускать
Я-ваш шанс• 06 октября в 11:49
Ответ дляВільнаНазавжди
к сожалению,нет. за карточки спрашивала- никто так не делает.поэтому и не пошла никуда. и сотрудницы делают-карточек нет ни у кого.
и многие работают с кореей. а если ботокс оригинал,то цена под 8 тыс за лоб
Что плохого в препаратах корейских ? Гиалурон мне их очень нравится , стоит долго очень
ВільнаНазавжди• 06 октября в 12:10
Ответ дляЯ-ваш шанс
тримає 3-4 міс. для мене це суттєвий мінус. більшість не пройшла сертифікацію. що 3 місяці колоти лоб я не готова
Я-ваш шанс• 06 октября в 14:24
Ответ дляВільнаНазавжди
У меня корейские держатся по 2 года в лице
ВільнаНазавжди• 06 октября в 14:28
Ответ дляЯ-ваш шанс
вы - исключение. и ботокс в принципе не держится 2 года ни у кого. Но .я работаю на работе,где все женщины делают ботокс. Взяла контакты их мастеров- 4 контакта. абсолютно все сотрудницы делают ботокс корейский каждые 3-4 мес. больше не держится. даже моя подруга (после того как наша уехала) пошла к одной из них (я для нее просила контакты). срок- 4 мес максимум. Ну вообще не то.
Я-ваш шанс• 06 октября в 14:29
Ответ дляВільнаНазавжди
Не ботокс я вообще не делаю . У меня корейские филлеры на основе гиалурона держатся по 2 года . Может ботокс у корейцев хуже держится не знаю