Ластовиння• 06 октября в 10:56
Килим доставка
Хто замовляв онлайн, яка може бути вартість новою поштою
Ашолюдискажуть• 06 октября в 10:58
Килим краще купувати офлайн, бо так вам привезуть декілька і ви зможете обрати, я отак йшла за однім килимом, а коли розстелили він взагалі не вписувася.
Царевна_несушка• 06 октября в 11:02
Ответ дляАшолюдискажуть
А ви думаєте, що в будь-якому населеному пункті є магазин з килимами?
Ластовиння
• 06 октября в 11:08
Ответ дляАшолюдискажуть
Та я беру нейтральний, офлайн ікеа не зможу купити.
Вірю, я повірив• 06 октября в 11:21
2х3. Доставка 370 грн с заносом на 3 этаж, + 400 грн за послеоплату (20000 грн)
Завжди мало• 06 октября в 11:29
Ответ дляЛастовиння
Є люди, які привозять що хочеш з Ікеа. За день два буде в вас