Осень же,все сразу накупают по 10 мешков,вы то как?
Черный Ловелас• 06 октября в 11:52
Ответ дляИринашка
скумбрия не в тренде
Не знаю взял 5 кг скумбрии по 8 приготовил , ем.
Бессмертный пони• 06 октября в 11:53
Ответ дляИринашка
а нафиг по 5 кг брать
А где мне эти мешки хранить ?
Бессмертный пони• 06 октября в 11:54
Ответ дляИринашка
на балконе
Делать мне нечего - мешками балкон заставлять . Я там одежду сушу .
Дисней_Кребо• 06 октября в 11:58
Є сенс купляти мішками коли є де зберігати.
Для картоплі треба сухий і прохолодний погріб. Навіть в підвалі під будинком ( є такі старі будинки 5пов. у нас в місті чи 9пов) вона тільки 2 міс. зберігається і морхне. Те саме з морковю і буряком. А ось цибуля чудово зберіється у сухому і теплому підвалі.
За балкон не скажу , але не впевнена, що на балконі до квітня-травня можна тримати овочі без проблем.
Ответ дляДисней_Кребо
все дитинство бабця моя зберігала на балконі. зробили такий короб-ящик, оббили його моїми старими пальтами і шубами)
Бессмертный пони• 06 октября в 11:59
Ответ дляДисней_Кребо
На балконе она мерзнет и к середине зимы ее можно смело выбрасывать .
Бессмертный пони• 06 октября в 12:00
Ответ дляИринашка
осенью и зимой долго сушить
Так что , в мокром ходить ?