Сизоока бестія• 1 час назад
Люди, які проти щеплень
Як ставитесь до процедур краси? Ботоксу, уколів краси, збільшення губ?
Телепузик• 1 час назад
Нормально. Человек уже взрослый и это не так вредно, как ребенку прививки. Хотя себе ничего не колю. Считаю стареть надо естественно.
Раздражевская• 58 минут назад
Уколи краси такая же туфта, как и щеплення. Вытяг денег и все. А потом лицо как маска у муклы))) Надо быть идиоткой, чтобы это все делать. Пользы никакой, еще и деньги плати. Как посмотришь в профиль некоторых с губами, ужас...
Зоряний Шлях• 55 минут назад
Я в принципі не бачу сенсу у зайвому втручанні.
Температуру до 39,5 не збиваю ані собі, ані дітям, якщо в цілому самопочуття не жахливе.
Тільки чоловікові від 38,5 збиваю, бо він реально погано переносить високу.
Була ’за’ щеплення, доки не зіштовхнулася із системою з першою дитиною і не почала читати інструкції.
Собі зараз роблю АДС, мені треба для роботи, і цю вакцину я добре переношу.
Модні нові щеплення нехай перевіряють на собі ті, хто хоче.
Ботокс, нарощення нігтів, вій, губ, грудей - не для мене.
Кіна не буде• 43 минуты назад
Ответ дляРаздражевская
Поки це користується попитом, це будуть робити. Вам особисто не подобається, а я сама бачила як чоловічки слину пускали біля такої.
Не люблю натовп• 42 минуты назад
А Ви вже ознайомились з допитом в сенаті головного лікаря США Фаучі? Ось на днях скандал кипів. Але краще не ознайомлюйтесь - зіпсується настрій.
Фрекен бок• 39 минут назад
Что значит проти щеплень? Прививки и вакцины бывают разные. Одни я считаю необходимыми, другие нет, одни более опасные, вторые менее опасные. Я за щеплення від одніх хвороб, але категорично проти інших.