Цідило правди• 06 октября в 12:44
Чому часом огірки в банках стають м’якими, а не хрусткими?
Сарафанное радио• 06 октября в 12:45
Может подвариваются немного в горячей воде, у меня бывает попадаются такие в банке
Жертва интернета• 06 октября в 12:45
може бути сіль не підходяща.
може,часнику забагато.
може,огірки-салатні.
може,часнику забагато.
може,огірки-салатні.
Гопница-Советчица• 06 октября в 12:46
Залежить від.
1. Сорт огірків.
2. Сіль (треба тільки кам´яна, не йодована і не морська).
для хрусткості - корінь хрону і листя дубу))) шикарно
1. Сорт огірків.
Мошей ницца• 06 октября в 12:47
сорт огірка, рецепт, мама в мене для хрусткості бур´ян Щориця додає
Жертва интернета• 06 октября в 12:48
Ответ дляМошей ницца
щИриця
Мошей ницца• 06 октября в 12:50
Ответ дляЖертва интернета
щИриця
а ну може, я не дуже спеціаліст в огороді
ЗдохниПуйло• 06 октября в 13:02
Я в цьому році горілку добавляла як квасила, заразу у підвал, хрумкі, як ніколи
СамавиховуюКота• 06 октября в 13:29
чула лайфхак, замочити огірки у холодній воді на 4 години, не пробувала, бо вже закрила свої
Большой секретик• 06 октября в 13:37
Ответ дляМошей ницца
Розказуйте всім, що ваша мама огірки з амарантом закриває, по-модньому
Жертва интернета• 06 октября в 13:45
Ответ дляСамавиховуюКота
якщо огірки не щойно зірвані з грядки.то,так,бажано замочить їх на кілька годин.
Викупана• 06 октября в 14:34
Якщо про погріб чи інше холодне місце мова, то причини всі вже вгорі назвали. Але навіть якщо вони ідеально хрусткі, а ви їх в не в холоді потримаєте, то теж пом´якшають. У підвалі у мене 14градусів, то незакатані стають м´які (одного року робила експеримент і квашені залишила під капронку. Помідори - супер, огірки - смачні, але м´які стали швидко). Тож або холод, або закатати