В курсі діла• 04 октября 2025

Працюючі мами з дітьми, коли ви готуєте їжу? Чи робите заготовки?

Вийшла на роботу і нічого не встигаю.
Вишиванка• 04 октября 2025
Найпростіше готую. Пюре каша суп
Крем для арбуза• 04 октября 2025
Готую прості страви. Вихідні хочу відпочивати.
А що таке?• 04 октября 2025
А ваші мами коли вам готували?
Пані з мігренями
Умничка-помощничка• 04 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
А мене свекруха через бажання відпочити у вихідні моїй мамі назвала ледащою.
Альдебаран• 04 октября 2025
Я знайшла роботу з графіком 3/3 ,але часто після роботи готую.
Радість моя• 04 октября 2025
Якщо це у вас робота звичайна по 9-10 годин в день як у мене, то немає у вас часу готувати. Варіант - когось залучати + в запас на вихідних готувати. Тут варіант або те або те. І не слухайте чудо робітниць по 3 години в день по настрою, які все встигають. Ми завжди робимо вибір.
Белоснежко• 04 октября 2025
Заготовки я не робила ніколи.
Ввечері, після роботи готую , на вихідних трохи більше ніж у робочі дні. Техніка вдома практично є вся,щоб прискорити готувати.
А дитина вам заважає після роботи? Чи чому не встигаєте?
Анонимушка• 04 октября 2025
готую просте, мультиварка і мультипічка дуже допомагають
Крем для арбуза• 04 октября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
А синок її що на вихідних робить?
Боневтікла• 04 октября 2025
Ответ дляА що таке?
А ваші мами коли вам готували?
Пані з мігренями
Моя не готувала, бо була бабуся, яка готувала і прибирала і мене виховувала. В мене не так.
После шести ни-ни• 04 октября 2025
Мені взагалі здається що від плити не відходжу. Зранку прокидаюсь і одразу на кухню готову и снідаю та залишаю обід дітям. Ввечері повертаюсь з роботи і одразу до плити - готую вечерю.
А що таке?• 04 октября 2025
Ответ дляБоневтікла
А зараз, що бабусь немає?
Своего не предлагать• 04 октября 2025
А скільки дитині?
Точу ляси• 04 октября 2025
Вечером и на выходных. Заготовок не делаю. Готовлю раз на 3 дня, муж помогает почистить/порезать
Боневтікла• 04 октября 2025
Ответ дляА що таке?
А зараз, що бабусь немає?
Моя бабуся вже померла, а моя мама як нічого не робила, так і не робить. Я після роботи приходжу і готую їсти, прибираю. Ще по дорозі додому йду в магазин і тарабаню торби з продуктами.
чаревна• 04 октября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Совок потому что. Я помню кто с маникюром, говорили белоручка.
Как будто следящая за собой женщина, что то вон из себя выходящее
ЖаннаНеАгузарова• 04 октября 2025
Я готую нашвидкоруч. Мультиварка допомагає з супами та гарнірами, мʼясо, стейки, рибу на сковорідці, або тушкую. Салати. У мене приготували та зʼїли. В холодильнику перекуси лише є. З чого бутери зробити. Чоловік іноді готує. Сьогодні котлет наробив. Буде що 2 дні їсти. Можемо суші замовити, або піцу іноді. Буває, що беру бізнес ланчі додому. Не завжди встигаємо готувати…
А що таке?• 04 октября 2025
Ответ дляБоневтікла
А тато дітей що робить? Крім того , що зробив дітей
Глаза_в_3_карата• 04 октября 2025
Працюю дистанційно. І заготовки роблю. Наприклад, всі бульйони варю на вихідних. Теру сир і моркву також на всі страви на тиждень на вихідних, бо терти одну моркву руками - лінь, як і запустити електро заради однієї морквини.
Радість моя• 04 октября 2025
Ответ длячаревна
Манікюр - це не следящая за собой женщина. Жінка, яка за собою слідкує - має гарну поставу, підтягнута, займається спортом, має хоббі. А манікюр - то базарний варіант.
Умничка-помощничка• 04 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
А синок її що на вихідних робить?
Синок коли дізнався, таких піздюлєй вставив.
На вихідних зазвичай у свекрухи бо вона все каже, що скучила за внуками
Но їде сам з дітьми, бо я кажу, що хочу я відпочити.
Може свекруха уже не скучила і таким чином вирішила спровадити .
чаревна• 04 октября 2025
Ответ дляРадість моя
Я про маникюр написала, потому что в основном работали руками.
Стиральная, в огороде работали. Это ж не как сейчас закинул белье и постиралось. Загрузил посуду, она чистая
Доставучая• 04 октября 2025
В выходные готовлю первое и второе, завтрак каждый день. Среди недели готовлю что то быстрое типа колбаски на гриле и спагетти
Радість моя• 04 октября 2025
Ответ длячаревна
Зрозуміла)
Умничка-помощничка• 04 октября 2025
Ответ дляА що таке?
Як що робить???? Їсть з торб, які жінка приготувала...
Ніколи не розуміла якого ххх....жінки ті торби тащуть..
Кредитная• 04 октября 2025
Готую в неділю побільше, щоб було на 3 дні, борщ, суп, мʼясо, якісь котлети, сирники, голубці і частину з них заморожую зразу на другий раз. До цього можна швидко приготувати в будні дні салат, гарнір. Я ледащо, на гарнір можу запарити в термосі булгур, кускус, швидкі макарони, навіть гречку. В середу готую другий раз ввечері, зазвичай знову суп або щось по типу рагу, гуляш з мʼясом, печеню, щоб було на 2 дні. На сніданок бутерброди, творог, яєчня, омлет, тости з джемом. В пʼятницю замовляю піцу або у нас по сусідству є хороше кафе з домошньою кухнею, там шаурма домашня смачна, або щось в кулінарії беру, щоб і на суботу було. Поряд пекарня, там пиріжки і пироги смачні. В морозилці завжди є пельмені, вареники, млинці. Я не люблю готувати. Моя мама від цього фанатіла, я ні, я краще з дитиною на екскурсію схожу, погуляю, в музей, в театр, а на обід в пузату хату
Умничка-помощничка• 04 октября 2025
Ответ дляБелоснежко
Заготовки я не робила ніколи.
Підкажіть будь ласка, а яка техніка Вам допомогає?
Радість моя• 04 октября 2025
Ответ дляКредитная
Ви описали себе як ледащо, але це не так, ви за тиждень більше на кухні ніж я на пару місяців мабуть.. Блін, я в суботу- неділю після тижня роботи хочу відпочивати, ну не хочу я на кухню.. Наші українські жінки - героїні якісь, їй богу.
Кредитная• 04 октября 2025
Ответ дляРадість моя
Я в суботу відпочиваю. Всі знають, що мене не можна будити зранку, що я цей день собі присвячую. Та і син теж відпочиває від занять. В неділю зазвичай зранку під серіал готую. Але все дуже лайтово. Борщ і суп без засмажки. Мясо варю окремо, і потім його в суп або інші страви. Гуляш, сирники, це швидко. Котлети, голубці зазвичай з кулінарії. Багато чого в Галі купую. Або в духовку щось в рукав кинути запекти то не довго. Складні і довгі страви не готую, по типу налисники, пироги.
Сама вумна тутички• 04 октября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Я яке її діло?