Меряю линейкой• 06 октября в 21:41

Придбати джинси чи палаццо при обмеженому бюджеті?

Одні джинси вже є. Думаю чи купувати другі джинси (без утеплення) чи утеплені палаццо на холоди?
Результат:
вже голосів: 44
23 (52.27%) Палаццо
21 (47.73%) Джинси
Планшетница• 06 октября в 21:42
Палаццо только для дам на авто, которые не ходят по грязи
Підмітайло• 06 октября в 21:44
У вас всего одни джинсы??? А в чем вы ходите вообще?
Наивная Хо• 06 октября в 21:44
Ответ дляПідмітайло
А сколько у вас?
Vita_Nikolaeva• 06 октября в 21:44
та що хочете те і купуйте
вам же носити
Підмітайло• 06 октября в 21:46
Ответ дляНаивная Хо
А сколько у вас?
Минимум 6, уже точно не помню. Разные модели и цвета. И еще 4 брюк именно теплых. Утепленные типа лыжные из хардшела не считаю, хотя в грязь и ветер они мне самое то.
Наивная Хо• 06 октября в 21:47
Ответ дляПідмітайло
Много
Підмітайло• 06 октября в 21:48
Ответ дляНаивная Хо
Много
Да нет особо, еще нужны минимум 1. И будет достаточно.
Я инженер, меряю от 1• 06 октября в 21:50
Да. Вы у себя одна
ЯсноВидящая• 06 октября в 21:53
Какие-то утепленные штаны, джинсы или палаццо не суть. Обещают суровую зиму.
Холодная каша• 06 октября в 21:58
Ответ дляПланшетница
А де та багнюка? Вже скільки років поспіль дощів майже немає, зими без снігу 🤷‍♀️ в містах усюди асфальт, доріжки з плитки
Кому там слова не давали• 06 октября в 21:59
Ответ дляЯсноВидящая
Та вони вічно щось обіцяють. То наджарке літо (що не справдилось, але кожен рік), то надходрдну зиму (може тиждень протримаються ті морози)
Холодная каша• 06 октября в 22:01
Ответ дляЯсноВидящая
Теж таке бачила, лякають холодною зимою. Я вже 4 зими не діставала зимове взуття. Демі-черевиків на товстій підошві було достатньо
автор Меряю линейкой • 06 октября в 22:03
Ответ дляХолодная каша
А в жовтні ви носите демі чи кеди звичайні?
Холодная каша• 06 октября в 22:03
Ответ дляКому там слова не давали
Це літо не таке жарке було як минулого року, коли без світла та води по 16-18 годин на добу сиділи
Цю зиму прогнозують холодну і одночасно є побоювання, що через місяць ці скоти вдарять по енерго обʼєктам, щоб до сезону не встигли полагодити
Холодная каша• 06 октября в 22:04
Ответ дляМеряю линейкой
Я ще в шкіряних кедах або кросівка, іноді туфлі взуваю. Демі ще не діставала
Кому там слова не давали• 06 октября в 22:05
Ответ дляХолодная каша
Це літо прогнозували рекордно жарким. На щастя, прогноз не справдився.
Штани палаццо та джинси не спасуть авторку від відключень/холодного житла.
автор Меряю линейкой • 06 октября в 22:06
Ответ дляКому там слова не давали
Палаццо ті що я хочу утеплені
А джинси ні
ЯсноВидящая• 06 октября в 22:06
Ответ дляМеряю линейкой
Учитывайте, что терморегуляция у всех разная. Кто-то в +5 в кедах, а кто-то в дубленке и сапогах. Я просто считаю нелогичным на приближающиеся холода покупать вторую пару обычных джинсов, когда лучше взять что-то теплое.
Кому там слова не давали• 06 октября в 22:08
Ответ дляМеряю линейкой
Палаццо ті що я хочу утеплені
А джинси ні
А яка у вас фігура, вага? Я, наприклад, груша, і у мене зайвих 5-8 кг (моя вага дорівнює росту мінус 100). То я в палаццо як слоняка. Ще й зріст звичайний середній. Найгірша для мене модель. Може у вас все чудово
автор Меряю линейкой • 06 октября в 22:09
Ответ дляЯсноВидящая
Я теж так вважаю
миссДавеча• 06 октября в 22:12
Ответ дляМеряю линейкой
Я в кедах зараз ходжу на товстій підошві. Абсолютний норм
Кашка-маняшка• 06 октября в 22:14
Утеплені палаццо не будуть теплими, майте на увазі. Буде холод гулять всередині.
Баба Йога• 06 октября в 22:26
Теплі штани. І тоді ще високі гольфи або гетри
Я взагалі джинси мало ношу.
Якщо сидяча робота, то штани в кінці дня краще виглядають ніж джинси.
Мой_ужин• 06 октября в 23:00
Ответ дляБаба Йога
Я взагалі джинси мало ношу.
вместо гетр уж лучше колготы
Инстагра_мерша• 06 октября в 23:01
Ответ дляЯсноВидящая
Каждый год ее обещают
Цукрові вишні• 07 октября в 08:32
Ответ дляКашка-маняшка
Я минулого року купила теплі палаццо.
Так і не носила майже, бо як ви написали - холод гуляє всередині.
Потім ще купила утеплені джинси, з м´якого чорного джинса з флісом. От ті теплі. Вони не широкі, в м´який джинси не притягує холод як звичайний