МояХатаЗкраю• 06 октября 2025

Знецінювання чоловіка (зятя) мамою.

Купу років разом, а досі мамине знецінення боляче мені робить. Для неї він недолюдина з недозарплатою, недо, недо і недо. Вона каже , що мій чоловік третя дитина. Вже їй нічого не розказую.
Потребую апгрейду• 06 октября 2025
Ответ дляФляшунька
є люди, котрі свою фантазію видають за дійсність і самі в неї вірять. Бо їм це подобається
Ну,или так.Что бы мама знала об авторе,если бы она сама ей не докладывала.))
Большой секретик• 07 октября 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Мені сваритися? Моєму чоловікові неважливо, що про нього думають. А мене зачіпає.
Ну вас же цепляет, да, вам и ругаться. И совершенно необязательно ругаться, достаточно спокойно сказать, и сказать какие санкции будут в том случае если она выберет вас не слышать.
Большой секретик• 07 октября 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
То буде істерика(
И?
Молчунья• 07 октября 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Зачем ссорится с матерью? Разве Вас это цепляет настолько сильно?
мистерЛяпсус• 07 октября 2025
Моя мама тоже недолюбливает моего мужа. Потому , что всегда относилась ко мне как к собственности , а он меня ’забрал’.
Придраться объективно не к чему, потому жадно ищет моменты или додумывает.
На требования прекратить, хлопает глазами: ’что мне и слова сказать нельзя? Это мое мнение, что хочу то и говорю’
С мамой из-за этого общаюсь по минимуму: неприятно, когда твою жизнь незаслуженно поливают грязью.
ЗаведУющая• 07 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Моя живе зі мною еа даний час! І мені робить вирвані роки! Внуки не такі, я взагалі пох×××їстка на все, зять (отчим для дітей, теж, щось їй не так).Моя зразу горланить і встрягає в розмови, якщо я роблю зауваження сину...аж підкидає мене! Хоче зіштовзнути лбами всіх, щоб отриматииемоції і ми перегризлись! Хочу послати її куда подалі, але стримуюсь і киплю в середині
Святатабожа• 25 октября 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Бо вона ж мама..
В моєї родички маман так своїм капаннямна мозок розлучила і доньку, й сина. Гидотна була баба. Собі забезпечила старість, вже померла, а вони тепер разом живуть, бо нікому не потрібні старі.
Святатабожа• 25 октября 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вона певно думає, що мені норм таке. Вона і на тата мого , свого чоловіка весь час нарікає, це як традиція(
А вам і норм. Раз багато років слухаєте мовчки, значить ви як вона.
Святатабожа• 25 октября 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Нє, продовжуйте далі мовчати і слухати. Чоловіку не важливо,бо вона ще черту не перейшла, але дайте їй час.
Святатабожа• 25 октября 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Це не в компетенції мами оцінювати зі сторони. З середини видніше, вона ж не вкурсі наших витрат. Ми купили квартиру, віддаємо борг.
Це ви у нас запитуєте, чи то до вас дійшло?
Святатабожа• 25 октября 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так і є. А ще в мене відчуття,що вона хоче розпоряджатися моїм часом. Якщо вона знає, що в мене вихідний то вона не може витримати , хоче щоб відчитувалася що робила і т.п. І це на секундочку ми в різних країнах живемо.
Звичайно хоче. І часу, і уваги, і грошей. І доб´ється
Святатабожа• 25 октября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Шкода дітей