ПочтальЁнша• 07 октября в 14:16
Поділіться, будь ласка, куди діти вступили закордон і навчаються англ.
Цікавить на бакалаврат. Країна, спеціальність, враження, вартість з проживанням в місяць та умови проживання.
Також для талановитих дітей, може гранти, стипендії хто виграв. Як це все відбувалося.
Може порекомендувати хтось може агенцію, що допомогає зі вступом, доками тощо
Зараз дитина в 10 класі.
Шпондєр• 07 октября в 14:51
Каждый университет имеет свои гранты
Обращаться за грантом нужно конкретно уже в учреждение
Наших 11 классов часто не хватает, что бы вступить в вузы в некоторых странах.
На Английском не все факультеты, точнее единицы и огромный конкурс в не англоязычных странах. Если ваш ребенок планирует жить и работать в той же стране - все равно придется учить местный язык
Наша история поступления уже не актуальна, прошло больше двух лет, условия изменились
Вишневий цвіт• 07 октября в 14:54
Германия. Компьютерные технологии. Семестровый взнос ±320 евро, жильё 600. Поступал после 1 курса нашего универа. Всё делали сами.
Тріль підпільний• 07 октября в 15:24
Вам зарано питати, бо ситуація змінюється, зараз умови для укрпїнців одні, через два роки будуть інші. Інформаці,, яку ви отримаєте зараз, може бути не актуальною потім.
Тріль підпільний• 07 октября в 15:57
В Швеції є англомовні безкоштовні програми для українців. Але, знову ж таки, це зараз. З нового року можливо українці навіть зможуть отримувати стипендії.
Альфред Шнитке• 07 октября в 16:18
Автор, іноді з чатом джпт продуктивніше спілкуватися, чим тут. Своїм досвідом ділитися не буду, вчора мала таку необережність, то якась курка ледь не задовбала своїми мнєніями. Автор, для початку визначіть для себе скільки ви готові потрати в місяць в цілому (навчання+проживання+харчування+поточні витрати), в чому сильні сторони вашої дитини, яку, окрім англійської здатні освоїти, звідси вже виходьте на ті країни, які будуть попадати під ваші можливості. Але дійсно ті умови, які діють зараз, коли є статус прихистку в багатьох країнах, будуть відрізнятися від ситуації, коли вашій дитині вступати. До прикладу в державних ВНЗ Австрії нараз сплачують тільки 20 євро зібр за семестр, а при відміні пільг то 700 євро семестр. Навчання англійською є, але там буде конкурс силенний і далеко не у всіх ВНЗ є такі спеціальності. Зараз буде купа всяких безкоштовних вебінарів, які з рекламною метою проводять ’помогатори’, є рекламно-ознайомчі тури університетам, у вас купа часу, щоб набрати для себе інформацію. Якщо дитина знає німецьку- можу написати програму, яка дає можливість вступу в німецькі університети (не плутати з гарантує).
Ответ дляТріль підпільний
А можна ще питання про Швецію, розглядаю, як варіант для Еразмусу і магістратури. Можливо знаєте, який час можна перебувати легально в країні після закінчення навчання з метою пошуку роботи, наскільки складно знайти роботу/підробіток ? Який орієнтовний бюджет студента в Швеції ? Вашій дитині подобається університет, процес навчання ?
Пластилин_Колец• 07 октября в 16:37
Ответ дляТріль підпільний
Підкажіть будь ласка, поділіться інформацією,про які саме ВНЗ Ви в курсі?з власного досвіду?як з проживанням?дуже важко потрапити в гуртожиток або бюджетне житло?
Тріль підпільний• 07 октября в 16:57
Ответ дляПластилин_Колец
Син навчається в Stockholms Universitet. Живе в гуртожитку. Щоб отримати кімнату, треба мати певну кількість балів. Гуртожиток коштує 450 євро на місяць приблизно (якщо переводити в євро). Син навчається і працює, за все платить сам, тому я не знаю, скільки на місяць йде на життя. З того, що знаю, на семестр треба 2-4 підручники по 50-80 євро. Підручники можна купити вживані, можна потім знову продати.
Пластилин_Колец• 10 октября в 22:37
Ответ дляТріль підпільний
Він поступив по програмі для українців?як біженець?зараз ще прауює уя программа?треба через Stockholms Universitet.узнавати?дякую. Актуально
Тріль підпільний• 11 октября в 00:00
Ответ дляПластилин_Колец
Вступив як біженець. Зараз програма ще працює.
Пластилин_Колец• 11 октября в 21:42
Ответ дляТріль підпільний
Він вступав через агенцію чи сам?Він в Швеції з Вами?
Тріль підпільний• 11 октября в 21:59
Ответ дляПластилин_Колец
Самостійно вступав. Він в Швеції з 2022 сам.
Бринзолетта• 12 октября в 09:26
Чехія, вартість навчання 2 тис.євро на рік, але це по умовах її вступу, наразі вже 3 тис, а в слідуючому році може бути і більше.
Житло - гуртожиток 2місний зі зручностями, 500 євро, проживання +/- так само. Ще +раз на рік медичне страхування 500 євро, хоча по захисту цієї статті затрат не було б, але моя дитина на студ візі.
В житті комунікує англійською, але чеську взяла як предмет на вибір і теж підуче. До речі старше покоління не знає англійську, але знає російську, тобто без місцевої мови можна жити без проблем.
Якщо порахувати вартість проживання і співставити з вартістю навчання, то можна зрозуміти, що безкоштовне навчання не дуже вам спростить фінансову задачу, проживання - близько 1000 на місяць - до цього треба бути готовим, і без місцевої мови дитина працювати одразу не піде, а може таке навантаження буде, що взагалі не піде поки вчиться.
Пластилин_Колец• 12 октября в 10:33
Ответ дляТріль підпільний
Скільки йому років було в 2022?з ним був опікун як з неповнолітнім?
Тріль підпільний• 12 октября в 11:18
Ответ дляПластилин_Колец
в 2022 було 18 років. В опікуні потреби не було.
ПочтальЁнша
• 12 октября в 11:43
Ответ дляБринзолетта
Дякую.
Дуже цінна інформація.