AnastasiaPol93-bff7• 07 октября в 15:56

Рвота у кішки

Дівчата кішці 5,5 міс,вже як 2 місяці вона на кормі Оптіміл сухий,та вологий теж,деколи з вологих брала бріт,вчора вологий і сухий їла Оптіміл,зранку сьогодні була рвота 2 рази,кормом ,і потім і день ще раз,в чому може бути проблема ?бігти до ветеринара?чи спостерігати?кошеня активне,але я дуже переживаю
Honda-• 07 октября в 15:58
Ну у котенка рвота второй раз, я бы отнесла на обследование. Может проглотила что-то, не дай бог. Ну или корм не подходит.
Natalia505• 07 октября в 16:00
Я б цей корм точно не давала. Якщо вона у вас вигулу немає.
Веточка сакуры67• 07 октября в 16:00
А в туалет по большому ходил после рвоты ?
автор AnastasiaPol93-bff7 • 07 октября в 16:01
Ответ дляNatalia505
Чому цей корм поганий?
Ответ дляВеточка сакуры67
Зранку ходила так,норм кал як завжди
Natalia505• 07 октября в 16:02
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Чому цей корм поганий?
Це не означає що він поганий. Вона блює. Що ви робите перше коли маєте отруєння? Не їсте те що їли і п´єте сорбенти. То в чому різниця між нами? Ведіть до лікаря.
Natalia505• 07 октября в 16:04
Мій має вигул, мало того постійно полює. Тому було раз отруєння але з´ясувати від чого важко. У вас все простіше.
Веточка сакуры67• 07 октября в 16:06
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Зранку ходила так,норм кал як завжди
Не переедает ? Со стола никто ничего не давал ? У моей от яиц рвота была , давала атоксил гель и паштет какой-то назначали. Толи тот что после операций дают, не помню точно. Но она и не ела.
Natalia505• 07 октября в 16:07
І ще автор, коли глистів травили?
KINO_7• 07 октября в 16:09
Ответ дляHonda-
А если проглотила, то как достанут? Моя рвёт какой-то пеной второй день, думаю, может цветы пожрала... а может чего другого.
Найкраща• 07 октября в 16:15
Ответ дляKINO_7
Беруть і дістають
автор AnastasiaPol93-bff7 • 07 октября в 16:15
Ответ дляNatalia505
І ще автор, коли глистів травили?
В серпні
автор AnastasiaPol93-bff7 • 07 октября в 16:16
Ответ дляВеточка сакуры67
Зі столу не їсть нічого,можливо щось і взяла ,але навряд вночі на кухні нічого не було,і в рвотній масі тільки корм
Дресса• 07 октября в 16:17
Будь-яка неодноразова рвота це є привід для відвідання лікаря. Може бути багато причин. Треба здати аналізи крові загальний та біохімію крові. Можливо є збої в роботі підшлункової, печінки, нирок, гастріт..... це все покаже біохімія крові. Відкоригуєте і все буде добре. Але це краще ніж тикати пальцем в небо та втрачати час, загострюючи стан
Anna-2567• 07 октября в 16:30
Может переедает?
автор AnastasiaPol93-bff7 • 07 октября в 16:41
Ответ дляAnna-2567
Может переедает?
Можливо,буду спостерігати
Marvi• 07 октября в 17:25
Ответ дляKINO_7
Срочно к врачу пока кота не угробили.
УЗИ делают смотрят.
У нас вообще оказывается от коронавируса рвала.
JaSonechko• 07 октября в 17:57
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Можливо,буду спостерігати
Не надо наблюдать. Надо нести в клинику
JaSonechko• 07 октября в 17:59
Ответ дляKINO_7
Ну если не достанут и объект большой - это смертельно.
Операция.
Собакам, если предмет в желудке, еще достают гастроскопом. Насчет кошек не знаю, они ж мелкие.