Лепешечка• 07 октября 2025
Купила помідори, на смак ніби мильні. Це від сорту чи від хімії?
Шалена красуня• 07 октября 2025
И то и то может быть) Но вообще, сорта всех овощей давно поменялись, иногда бывает впечатление, что гибриды с сосной)
Шаманю второпях• 07 октября 2025
це скоріш за все промислові транспортабельні і лежкі сорти. Можливо ще зеленими зірвали і достигали вже не на кущах.
Вже всі овочі ( помідори, огірки) салатного набору - з теплиць.
Новорічна пальма• 07 октября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Теплиця - це ж не те саме, що ’погані’. Вирощувати в теплиці можна дуже по-різному, та й сорти відрізняються
Шаманю второпях• 07 октября 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Жодного разу не зустрічала смачних промислових сортів з теплиці. Хіба що чері. Все інше - як трава.
Новорічна пальма• 07 октября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Чері та інші маленькі, ну і волове серце теж непогане з теплиці. Звичайні- ні. Але це ж знову не від того залежить, що теплиця, а сорт такий. Так, на лежкість виведені. Чим більше цукру (смаку), тим швидше міжклітинні стінки руйнуються, тобто помідор псується. А вони повинні лежати десь 2 тижні в нормальному вигляді
Шаманю второпях• 07 октября 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Волове сердце не промисловий сорт. Його не возять на полиці магазинів і на гурт на базарні ятки.
Мадрід Ф1 нещодавно з’явився на продаж на опті. І його в теплиці вирощують взагалі круглий рік. Тут мова йде про звичайні промислові сорти.
Новорічна пальма• 07 октября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Є промислове волове серце, і дуже давно. Навіть жовте є, але жовті взагалі більш проблемні. Більш розповсюджене червоне волове серце, але і рожевого достатньо, питання лише в попиті
Новорічна пальма• 07 октября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Спецом для вас порилася в архіві
Шаманю второпях• 07 октября 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Спецом для вас порилася в архіві
вважаєте смачними помідори з кучою хімії по трубочкам? я ні
Новорічна пальма• 07 октября 2025
Ответ дляШаманю второпях
А в землі вони на чому ростуть? Не на хімії, а на фізиці?))) Як у вас з біологією та іншими шкільними дисциплінами?
Так, вони смачні (волові і маленькі, як і писала), їмо самі, годуємо дітей з року, за користь чи шкоду переживаю менше, ніж у польових. Але це стосується не всіх теплиць, звичайно
Липка-прилипка• 07 октября 2025
Скорее от химии. Я совсем не могу есть свежие огурцы зимой.
Не знаю, как их выращивают. Но меня от них тошнит и рвота.