Голена блондинка• 07 октября в 18:11
Покажіть якісь душевні осінні фото
Для підняття настрою в цей дощовий день. Та і взагалі помилуватися чимось хочеться)
Голена блондинка
• 07 октября в 19:27
Ответ дляЗалізний кіготь
Спасибо, а вы его прям на полотенце раскатываете? Я вот штрудели никогда не делала, как-то собиралась, смотрела, там надо его на столе с маслом вытягивать.. А у вас на полотенце, это чтобы сворачивать удобно было?
В рецепті тіста на 4 штучки штрудля. Кульки тіста лежать розм´якають, а ви робите начинку поки. Тоді бачите там у мене на столі борошно - обмокую в нього тісто, бо воно ж в олії, а катаю вже на рушникові, який присипаю борошном. Воно легко катається до прозорості. Тоді треба змастити топленим маслом (я жлоб - я олією)), смужку, де кластимете начинку, притрушуєте манкою, сухариками чи крихтою з печива, загинаєте краї на начинку і рушником загортається на раз-два дуже легко. Зверху ще змащую олійкою і в духовку. Хрусткий виходить
Ось ще є фото, я мамі фоткала
Голена блондинка
• 07 октября в 19:28
Ответ дляЗалізний кіготь
А вы как я, собирайте полную корзину мухоморов и довольная)
А куди ви їх?
Залізний кіготь• 07 октября в 19:28
Ответ дляГолена блондинка
Ось ще є фото, я мамі фоткала
Пасиба)
Залізний кіготь• 07 октября в 19:29
Ответ дляГолена блондинка
А куди ви їх?
А я их просто люблю, они красивые такие))
Голена блондинка
• 07 октября в 19:30
Ответ дляДодекаэдр
На улице дождь, у нас пирог☺️
Гарнюній) О, і в мене є така формочка для пирога, люблю її) А тарілочка неймовірно затишна і миляча
Голена блондинка
• 07 октября в 22:12
Ответ дляротцвеники
Так душевно
Капитанша• 11 октября в 00:49
Ответ дляВсе питаю зарання
У меня в телефоне всего 2 фотки с выходных. Пока ещё нет той осени, которую я люблю.
Краків?
Тролю як можу• 11 октября в 17:23
Автор, напишите, пожалуйста, рецепт штруделя на 2-3 фото
P.S. Уже вижу. Спасибо!