Кишмишная Мая• 07 октября 2025
Вечеря людини в депресії.
Заела_пластинка• 07 октября 2025
Ответ длямегамоСГ
По різному у всіх. У мене коли рецедив, я лежу пластом і жеру все підряд, дуже сильно повнію.
вы постоянно на таблетках?
мегамоСГ• 07 октября 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
вы постоянно на таблетках?
Ні, тільки в епізодах.
Губи до вух• 07 октября 2025
Ответ дляЗавжди мало
берите ложку или нож и снимете двумя движениями.
Так да, це не проблема. Мене просто дивує, хто це придумав і чи дійсно думає, що це комусь додасть апетиту чи бажання купити торт. Це ж затрати, а вони роблять тільки гірше. Ладно б, за часів ссср, але в сучасному світі...
Завжди мало• 07 октября 2025
Ответ дляГуби до вух
не поверите:моя семья и я любим торт с кремом.
у каждого свои вкусы.
Кишмишная Мая
• 07 октября 2025
Ответ дляПомогалочка
Це горіховий торт рошен? Смачний?
Типу київського, а я люблю бісквіт, а не бізе.
Губи до вух• 07 октября 2025
Ответ дляЗавжди мало
у каждого свои вкусы.
Так крем і я люблю. А оті зелені і сірі загогуліни, які валяються зверху, незрозумілі
Завжди мало• 07 октября 2025
Ответ дляГуби до вух
выкиньте и не вспоминайте. смачного!
посмотрела внимательней на фото -то целый орех лищина и листики из такого же крема, только окрашены в зеленый.