Грибной_Дождик• 07 октября в 23:22

Бородавки на стопі у дитини

Яким способом краще вивести?
Котогосподиня• 07 октября в 23:23
Вартнер, папілек і т.д.
tarveldy• 07 октября в 23:23
Азот, 3 хв у дерматолога у кожвені через 5-7 днів навіть сліду не залишилось
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:24
Я себе Папиллеком вывела
Полонянка SexShop-а!• 07 октября в 23:25
Лазер хауз) ми видаляли, норм, навіть сліду не залишилось, а була дуже ’глибока’ корінням
сама себе прекрасная• 07 октября в 23:29
Расскажу случай , у сына обнаружили бородавки на стопе, поехали на море( до войны было дело) в Черноморск. Через неделю они исчезли. Пока я думала чем их лечить..сама до сих пор не верю.
сама себе прекрасная• 07 октября в 23:31
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
+ за лазер Хаус, удаляли там папилломы. Всё прошло отлично
Червона ікорка• 07 октября в 23:33
Бородавки от пониженного иммунитета
автор Грибной_Дождик • 07 октября в 23:35
Ответ дляЧервона ікорка
Бородавки от пониженного иммунитета
Хворіє рідко
ПрипоРошенная• 07 октября в 23:43
ПлакалаВАвто• 07 октября в 23:46
Ответ длясама себе прекрасная
У мене теж після моря пропали
Чупа-чупс• 08 октября в 00:10
У сина була, в басейні підчепив. Одразу поїхали до подолога - прибрав та дав рекомендації. Ця штука може дати ріст в корінні, а тоді вже боляче ходити буде…
Кудрі кручу сама• 08 октября в 05:09
Вероаккутан
HelgaGod• 08 октября в 06:57
Ответ дляtarveldy
Моєму сину не допомогло. Вже раз робили кріо в кожвєні. Треба знову їхати. В якого лікаря ви були?
HelgaGod• 08 октября в 06:58
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В якому саме лазерхаусі? Хто вам видаляв?
Крижана бурулька• 08 октября в 08:51
Моей только лазер помог. До него и прижигали азотом тысячу раз а она только больше становилась. Вернее розросталась
Полонянка SexShop-а!• 08 октября в 22:15
Ответ дляHelgaGod
Той, що на м. Золоті Ворота в Києві, лікаря не пам´ятаю, рік назад там були
tarveldy• 09 октября в 20:42
Ответ дляHelgaGod
Ігор Борисович, була одна велика і глибока, думали за раз не вийде, але вийшло
А от з лазером і лазерхаусом у мене була велика біда , лікар напартачив і 2 роки пішло на те щоб позбутися