Російський диктатор Володимир путін продовжує сипати погрозами на адресу України. Господар Кремля заговорив про можливість ударів по українських атомних електростанціях (АЕС).
Відповідну заяву правитель РФ зробив під час свого виступу на пленарній сесії дискусійного клубу "Валдай", повідомляє пропагандистський ресурс "Риа Новости".