Хочу барабульки• 08 октября в 10:09
Підкорегуйте меню на день народження
Святкуємо на дачі, буде 8 дорослих без дітей.
Шашлик 4 кг (вага сирого)
Салат Тіфані
Салат крабовий з ананасами
Рулетики з баклажанів з сиром, часником, горіхами
Млинці з сьомгою, м´яким сиром і зеленню
Оселедець пряного посолу з білою цибулькою
Скумбрія х/к
Гриби мариновані
Пальчики м´ясні с чорносливом
Тарілка сири/буженина/ковбаса с/в
Овочі (перець, помідори, огірки)
Торт
Еклери
Шашлик 4 кг (вага сирого)
Салат Тіфані
Салат крабовий з ананасами
Скумбрія х/к
Гриби мариновані
Пальчики м´ясні с чорносливом
Тарілка сири/буженина/ковбаса с/в
Овочі (перець, помідори, огірки)
Торт
Еклери
Хочу барабульки
• 08 октября в 10:11
Ответ дляАленький носочек
І спиртне)
Ага
, за це чоловік відповідає)
Морковку дай• 08 октября в 10:12
Як на мене і так забагацько. Для чого копчена скумбрія? Краще вже гріль скумбрія. Замість салатів я б зробила овочі-гріль.
Але орієнтуйтеся на свої смаки
КаРаКаТиЦа• 08 октября в 10:12
Ответ дляХочу барабульки
Ще картоплю забула
Зачем корректировать ? Вы же сами знаете сколько съедят ваши гости и что они любят. Добавить к этому алкоголь и обычные напитки и хватит.
Хочу барабульки
• 08 октября в 10:12
Ответ дляМорковку дай
Але орієнтуйтеся на свої смаки
Дякую
ХикориДикори• 08 октября в 10:13
Я даже читать устала. Представляю как это будет нелегко - стоять у мартена чтобы это все приготовить.
Даже если вы все пьете крепкие напитки и предполагаете сидеть целый день - всего очень много.
Ну зачем эта скумбрия? А пальчики с черносливом? Где хоть что-то со свежими овощами?
Хочу барабульки
• 08 октября в 10:13
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Одна голова добре, а кілька десятків голів Порадниць - ще краще
Петриківна• 08 октября в 10:13
Ви ж на свій смак і смак ваших гостей це готуєте. Що тут треба корегувати?
Забрала і не сказала• 08 октября в 10:14
Все чудово. Я б шашлика кг 6 зробила. Не пропаде точно. Не люблю, коли лишається 5 шматочків, і всі хочуть, а соромляться взяти.
Йосип_молодий• 08 октября в 10:14
зелень - огурцы, помидоры, укроп
а, досмотрела, есть, значит полный порядок
тогда алко побольше
Хочу барабульки
• 08 октября в 10:14
Ответ дляХикориДикори
Я овочі планувала подати ’тарілкою’, не салатом. Може Ви щось цікавіше знаєте, я радо вислухаю пораду
Янгол в камуфляжі• 08 октября в 10:15
Я бы не делала салат с ананасом. Да и майонезных салатов поменьше - у Вас и так 2 вида с мягким сыром. Овощи гриль сделать.
Можно какой-то на гриле приготовить и то лучше к мясу будет.
Маргарита и Мастер• 08 октября в 10:15
Та ну нафіг ото все готувати, стіл як привіт з 90-х. Чи сенс замахати хазяйку так, щоб до гостей і не виходила? Ну і ’пальчики’ при наявності шашлику точно зайві
Петриківна• 08 октября в 10:16
Ответ дляіронічна антитеза
А рулетики из баклажанов как делать?
Берете підсмажений ломтик баклажана і загортаєте в нього начинку
Хачапууури• 08 октября в 10:16
Ответ дляМорковку дай
Але орієнтуйтеся на свої смаки
Це певно спочатку за стіл а потім шашлик.
Наполеон Бонапарт• 08 октября в 10:17
Ответ дляМорковку дай
Але орієнтуйтеся на свої смаки
Навпаки, салати як раз і підуть, тим паче там чоловіки будуть із спиртним, т.б треба закусувати..Нащо їм ті овочі гриль
І скумбрія смачніша копчена чим гриль
Хочу барабульки
• 08 октября в 10:17
Ответ дляіронічна антитеза
А рулетики из баклажанов как делать?
Я обсмажую їх ’язиками’, викладаю на паперовий рушник, щоб пішла зайва олія.
Потім готую ’намазку’ - сир (будь-який, який любите, бажано м´який), 2-3 зубка часника туди, зелень нарублену, оріхи перебиваю в блендері, але щоб були дрібним шматочком.
Потім намащую язики баклажанів, звертаю рулетиком, щільненько складаю в форму або тарілку. Через пару годин - нямка!
Забрала і не сказала• 08 октября в 10:18
Ответ дляЦвірінь
Мяса мало
Это 500 грамм на человека в сыром виде
Дуже мало
Хочу барабульки
• 08 октября в 10:18
Ответ дляЗабрала і не сказала
Доречно, дякую
Хочу барабульки
• 08 октября в 10:18
Ответ дляЙосип_молодий
зелень - огурцы, помидоры, укроп
тогда алко побольше
Так, сподіваюсь вечірка буде веселою.
Морковку дай• 08 октября в 10:19
Ответ дляНаполеон Бонапарт
І скумбрія смачніша копчена чим гриль
У мене всі чоловіки обожнюють гріль овочі, ніхто салат би солодкий не їв. Мені особисто не пасує таке до шашлику.
Йосип_молодий• 08 октября в 10:19
Ответ дляХочу барабульки
Так, сподіваюсь вечірка буде веселою.
колонку с музыкой не забудьте
Хочу барабульки
• 08 октября в 10:19
Ответ дляЗабрала і не сказала
І можна ще рибу на грилі.
Так, точно! Замість скумбрії хк, зробимо на грилі!
Кумедна• 08 октября в 10:19
Ответ дляХочу барабульки
Ага
, за це чоловік відповідає)
Мені подобається, без кабачків і яблук.
Я б приїхала до вас в гості