Лагшмивара• 08 октября в 10:33

А ваш чоловік носить обручку?

Чи знайомі чоловіки? Бачила таких, що з дружиною носить, на роботу знімає. Розумію, якщо це наприклад, автомеханік і обручка банально може заважати, але звичайні робітники...
Трохи злякана• 08 октября в 10:50
Не носить. Вже 24 роки як не носить. І років 15-17 як не ношу. Яке це має значення?
Трохи злякана• 08 октября в 10:50
Ответ длямиссДавеча
в мого її навіть немає))
Ото ви жадібна, примусили чоловіка все н вас витратити, так що йому навіть на обручку не залишилось 😂
миссДавеча• 08 октября в 10:51
Ответ дляТрохи злякана
Так і живе, страждає))
Трохи злякана• 08 октября в 10:52
Ответ дляАленький носочек
автомат носит
кольцо - нет
Янгола охоронця йому і подяка за хоробрість
Альфред Шнитке• 08 октября в 10:52
Ні і я не ношу.
Аленький носочек• 08 октября в 10:53
Ответ дляТрохи злякана
спасибо
скорее бы конец этого пздца без конца
Закусенец• 08 октября в 10:54
Он меня обманул, когда женились, был договор: он носит кольцо,я беру его фамилию. Фамилию его взяла, он кольцо носил ровно один день после свадьбы. Фамилию обратно менять лень:))
Трохи злякана• 08 октября в 10:55
Ответ длямиссДавеча
Так і живе, страждає))
Причому років 20, не менше?
Екатерина27• 08 октября в 10:58
Носим оба. Мы венчанные.
Зараз все скажу• 08 октября в 10:58
нет
и я нет
мне мешает
я в зал хожу и всегда без колец - я их гну от железяки
Ванна Тазиковна• 08 октября в 11:03
Ответ дляСкиниУскачи!
И как находили потом?
Ныряли. Вода прозрачная, находили.
Нога на ногу• 08 октября в 11:03
носит, но на цепочке
ХтоЯкщоНеЯ• 08 октября в 11:04
Я зняла, коли побачила, що вже затісна стала. На 15му році шлюбу. Він зняв за рік - у нього також вже не знімалася. Його це парило. Мені байдуже.
Наверняка• 08 октября в 11:09
Мій не носить, як і я..
Закусенец• 08 октября в 11:25
Я люблю свою обручку, але вона з білого золота, легко можна подряпати, тому дома знімаю. А останнім часом вона на мене тісна :((
Роздратована шкіра• 08 октября в 11:33
редко носит. но он дома работает, а если куда то идет - то у него нет в голове ’надо надеть кольцо’)) а я всегда ношу, мне наши кольца очень нравятся.
автор Лагшмивара • 08 октября в 11:33
Ответ дляФісташкова кава
Бачила таких, що з дружиною носить, на роботу знімає
Это где вы такое видели? Главное, как.
Хотя кого я спрашиваю, авторша вброс слепила и пошла лепить следующий
Все просто, є колеги, з якими спілкуємось поза роботою. Так от з дружиною він з обручкою, на роботі ні.
автор Лагшмивара • 08 октября в 11:34
Ответ дляЗакусенец
Тобто ви ще й змушуєте його носити? Чим йому так заважає обручка, баби менше клюють так? Я би вже влаштувала своєму
Фісташкова кава• 08 октября в 11:36
Ответ дляЛагшмивара
Пи Пи Пилюля• 08 октября в 11:40
Мій як років 7 тому втопив її в аквапарку, так і не зробили нову, я ношу. Просто звикла.
Закусенец• 08 октября в 11:41
Ответ дляЛагшмивара
Ви мабуть неуважно прочитали. Він її не носить. Я також фамілію не хотіла міняти, пішла на компроміс. А він не виконав свою частину договору.
Каже, що для нього це як прикраса, в він не носить ні ланцюжки, ні обручку також не хоче носити. Але я фамілію також не хотіла міняти. Так мало того,в мене в паспорті не поставили випадково штамп, що я одружена, так він збігав поставив.
Бжоли-бандерівці• 08 октября в 11:47
Не носимо обоє - заважає.
ПотеряласЯ Я...• 08 октября в 11:52
Носит. Не автомеханик, но фермер: и трактор чинит, и трубы тягает, и еще кучу всего руками делает, по моему совету специально брал потолще и чуть скругленное, чтоб не погнуть и не мешало. Не снимает в принципе.
А я не ношу 😂
автор Лагшмивара • 08 октября в 11:56
Ответ дляЗакусенец
Я уважно прочитала. Бачите, як штамп поставити (який загалом мало хто бачить), то він побіг. А обручка то цяцька) Вас нічого не бентежить у такому ставленні? Я без претензій до вас, просто цікаво. Бо мене такі речі не влаштовували б.
Сегодня сержусь• 08 октября в 12:01
Ответ дляВанна Тазиковна
Ныряли. Вода прозрачная, находили.
Прям как у ’Властелина колец’ (это я не про владельцев Audi). Кольцо поднятое со дна ’моя прррееелессть’. Он случайно не становится невидимкой, как одевает?
Гравіцапа• 08 октября в 12:08
Не носить. Я теж не ношу. Я взагалі носила може тижні зо два після весілля. Чоловік носив років п´ять, потім погладшав. Одружені 24 роки.
Хочу наколоти губи• 08 октября в 12:10
мій не носить. ми в офіційному шлюбі 19 років), йому не зручно. одягає її декілька разів на рік на сімейні свята). я теж постійно не ношу.
насправді, дуже цікаво спостерігати за скануючими поглядами жіночими, коли очі по руках чоловічих намагаються відстежити сімейний статус).
Я пані прохана...• 08 октября в 12:11
Мой носит, я свою потеряла после свадьбы через месяц по-моему
Соня-сонятко• 08 октября в 12:13
Мій спочатку не носив на роботу (працює руками), а потім став постійно носити. Я свої вдома знімаю.
автор Лагшмивара • 08 октября в 12:15
Ответ дляХочу наколоти губи
Так і є)) Для жінки чоловік без обручки - це здобич у вільному доступі