ГейТуда• 08 октября в 12:50

Срач через гроші

Чоловік всі оплати замовлення переводить через мою картку, аліекспреси ,олх, короче він не хоче світитись, сьогодні виник срач через брак коштів,як він недорахував 4к, мене аж винесло, то що він любить пожерти, то таке діло, але він собі шось там рахує типу витрати, я йому кажу багато пішло на їдло йому ж, в тому числі на базарі, мені що всі чеки фоткати, так схарило, що попросила відкріпити мою карту від різних торгових площадок,нащо мені то слухати, то жлобство, хай свою заведе картку і на неї скидає.А ваші мужчини жлоби? Як на мене то вже якісь зачатки жлобства, записувати чеки і витрати на його ж жрачку.
автор ГейТуда • 08 октября в 13:22
Заробляю не багато, але стабільно, мені на себе вистачає, він дає гроші на їжу переважно,деколи я даю , але на себе трачу одяг, косметика,кава, перукарня, я тратити на мужика не буду свої кошти, хіба якісь чп ситуації
Чесно брешу• 08 октября в 13:23
Ответ дляГейТуда
Так, він кинув претензію щоб я відкрила йому картку і він собі там закидував кошти, та ок, а мені то нащо, хай собі ними кружить своїми коштами
А він сам карту відкрити не може? Серйозно?
Ну і нащо Вам питання від податкової, що це за продажі на олх?
автор ГейТуда • 08 октября в 13:25
Повторюсь , він любить поїсти, бо зараз для нього то основне джерело дофаміну,якось так, тому деколи може реально не розраховуати скільки що потрачено, їжа зараз дорога, а він живе ще у 2023 напевно
автор ГейТуда • 08 октября в 13:25
Ответ дляЧесно брешу
Тому що не хоче світитись
Чесно брешу• 08 октября в 13:29
Ответ дляГейТуда
Тому що не хоче світитись
А вам можна світитись? Ви ФОП?
Тут как тут• 08 октября в 13:35
сделайте интернет карту и привяжите. он вам нал-вы ему пополнили её
автор ГейТуда • 08 октября в 13:39
Ответ дляЧесно брешу
А вам можна світитись? Ви ФОП?
Ні не фоп, працюю в держ установі
Приму в дар• 08 октября в 13:45
Ну и сленг у вас там), но муж жлобина
автор ГейТуда • 08 октября в 13:51
Ответ дляПриму в дар
Ну и сленг у вас там), но муж жлобина
Який сленг, де? Просвітіть
Чесно брешу• 08 октября в 14:24
Ответ дляГейТуда
Ні не фоп, працюю в держ установі
Ви шуткуєте зараз? Чи тролите? Бо невже держслужбовець не знає, що йому треба буде звітувати потім за ці приходи на картку?
Гола з конопель• 08 октября в 14:48
Ответ дляГейТуда
Не виходить з хати, з причин всім зараз зрлзумілих.
Коли людина цілий день сидить дома, то й їсть більше. На роботі інколи замотаєшся, і обід пройшов. А вдома безкінечні перекуси в це не каша з котлетою, а то бутерброди, то щось солодке.
автор ГейТуда • 08 октября в 14:50
Ответ дляЧесно брешу
Я не держ службовець, лише працюю в держ установі, уточняти де саме немає сенсу
автор ГейТуда • 08 октября в 14:50
Ответ дляГола з конопель
Їсть , і від того що скучно, бо весь час вдома
sur_sur• 08 октября в 14:56
Ответ дляГейТуда
А то не ваша тема була, де ви чоловіку не хотіли гроші давати на лікарню, чи операцію, чи стоматолога , вже не пам,ятаю.
автор ГейТуда • 08 октября в 15:20
Ответ дляsur_sur
Ні, то не моя
Вітаміни косметика• 27 октября в 22:45
так мій теж жлобіна. Я кошти свої ніколи зазвичай не знімаю і не кладу вдома. Та й неберу багато звідти. Він тільки налічку любить зняти щоб була чи дітям дати чи ще щось.

Ось сьогодні він не дорахував 15 тисяч я узяла. Нив що я витратила багато... Узяла на стоматолога і він знав що стількито візитів було. Іще треба 15-20 на мост..
Неприємно це - але я знаю що він жлобяра. він нудів, чьому я свої не узяла. Сказала шукай роботу краще та більше заробляй та відморозилас хай пониє. Ну миж тіпа за равноправіє - то заспокоїла себе не ображатися
Вітаміни косметика• 27 октября в 22:49
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Автор, скільки заробляєте Ви і чоловік? Невже такі розходи, що аж виясняти потрібно, це раз; по-друге, якщо весь час не виходить з будинку, то воно і ясно, по-третє, ми всі менше набагато їмо, ніж наші чоловіки, багато суперечок де чую. Моя порада, відкрийте на себе в якомусь банку дебетову картку без кредитного ліміту і дайте чоловіку: хай собі закидує - розкидує що хоче, тоді може й сам зрозуміє де його гроші йдуть
ой ви небачили скільки я їм з своїми 55 кг і мій чьоловік з 80 кг. Я жеру більше і не дай мені м´яса, то я не я. А після спортзалу то хана холодильнику