Непозбувна Бентега• Изменено 08 октября 2025
Коли орендодавці пенсіонери, чи варто з ними звʼязуватись?
Шукаємо квартиру, знайомі скинули номер, домовились про зустріч. Чоловік сьогодні поїхав, подивився квартиру. Говорить, що приїхав чоловік пенсійного віку, цей чоловік сказав, що буде раз в місяць навідуватись покупатись на 40 хвилин. Ще в нього є дружина, яка взагалі хоче жити в цій квартирі, але через те, що чоловік не хоче, вони живуть на дачі. Короче, я відчуваю пахне смаженим. Квартира страшненька, але за ту ціну, за яку вони здають ми мабуть вже не знайдемо. Я незнаю, що роботи, але моя інтуїція говорить, що треба пошукати ще варіанти і не звʼязуватись з ними
Непозбувна Бентега
• 08 октября 2025
Чи це взагалі нормально навідуватись раз в місяць? Чи ні? А якщо нас не буде вдома і я як подумаю, що хтось буде шарити по моїм речам, я такого не розумію. Взагалі ми вперше будемо орендувати житло, і я незнаю, як воно все відбувається
Непозбувна Бентега
• 08 октября 2025
Ответ дляСусідка зверху
тікайте ,оці навідування це жах буде .
Ну я одразу чоловіку це і сказала, а він говорить, що мужик класний, йому просто треба буде покупатися. Це капець
Сусідка зверху• 08 октября 2025
Скоро зима ,після помитися на холод не можна ,а потім переночувати треба бо зранку до лікаря .Будете просто сплачувати за них комуналку і давати гроші за власні страждання .Жодних змін чи перестановок не можна
Послушная• 08 октября 2025
До мене приходила пенсіонерка, серіал дивилася, ундіна чи щось таке, сиділа і ревіла над тяжкою долею героїв, добре хоч не купалася
nabludatel• 08 октября 2025
Я не зрозуміла: квартира, яка здається - це єдина квартира господарів?
Якщо так, то це жахістський жах. Бо вам будуть дорікати за будь-яку дрібницю. Бо якась 40річна розвалена табуретка для них пам´ятна річ.
Сусідка зверху• 08 октября 2025
Ответ дляПослушная
за ундіну чи кармеліту мали жити безкоштовно ще і вам доплачувати за страждання
Н@Диете• 08 октября 2025
Пенсіонери - не проблема, а от неадекват, який приходить купатися, то проблема.
Непозбувна Бентега
• 08 октября 2025
Ответ дляnabludatel
Ну я так зрозуміла в них ще є дача, в якій вони зараз живуть
Засомневаю• 08 октября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Нормально коли є домовленість про навідування-визначені години і днь.А прийти ще ц купатись бо квартира моя і я маю право це а при здачі житла це нонсенс. Шукайте далі.Бо дешева квартир вийде вам боком
Ща как дам• 08 октября 2025
Так вам надо будет помыть для них ванную, сидеть с ними общаться пока обсохнут, а потом и после них помыть)))
Цена вопроса
Непозбувна Бентега
• 08 октября 2025
Ответ дляЗасомневаю
Блін, я так і полумала
Непозбувна Бентега
• 08 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Цена вопроса
Ні, я не хочу такого.
nabludatel• 08 октября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
В жодному разі.
У мене був досвід зйому кімнати з господарями на морі. То вони за мною весь час ходили назирці, щоб я нічого не
пошкодила.
У вас буде так само.
Цей варіант - не варіант.
пошкодила.
У вас буде так само.
Цей варіант - не варіант.
Ща как дам• 08 октября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ні, я не хочу такого.
Теперь это мужу надо объяснить, ему ж все понравилось,
Напланетянка• 08 октября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Так, приходити нормально. У мене в договорі це прописано. Хочу бачити, шо ви мені бомжатник не зробите з житла
Купатись - не нормально
Непозбувна Бентега
• 08 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Ну йому сподобалось, так. Я вже йому відправила меседж 😅
Совбез• 08 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Цена вопроса
А после купания чайку попить с тортиком, а поговорить..
И плюс кубы воды, газа, свет туда же посчитать. Не-не-не
Плету интриги• 08 октября 2025
Нет, ни в коем случае, здесь неадекватные хозяева. Какое бляхамуха мыться? Совсем ку-ку?
Сяду на шию, дорого!• 08 октября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
ппц якщо чесно...
Кондуктор трамвая• 08 октября 2025
Говоріть, що або вони здають квартиру без помитися, або ви шукайте іншу. Прийти раз на місяць подивитися чи все в порядку, то нормально. А помитися, то декілька годин + вода, світло, помити після них ванну і це повний бред
Автопортрет нурофена• 08 октября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Лише при попередженні.
Так,стан житла мають право перевірити.
І дані лічильників.
Так,стан житла мають право перевірити.
І дані лічильників.
Сяду на шию, дорого!• 08 октября 2025
Ответ дляЗасомневаю
Та ну, висувати умови можна будь які, хоч одну ніч на тиждень секс із дружиною орендарів. Якщо хтось і погодиться :))) Може комусь дід, що миється раз на тиждень, буде не проблема. Головне щоб потім ще купа додаткових умов не намалювалося...
Люблю ХОЛОСТЯКА• 08 октября 2025
я здаю квартиру. була два рази за грошима приходила. і подивилась що в квартирі чистота та порядок. якби зас...ці було б видно сразу. Помитися це взагалі якийсь прикол+ він сказав що є бабка яка хоче жити в цій квартирі. Ви заїдете і тут через тиждень бабка- я хочу тут жити. А там у бабки може бути такий класний характер що аж дід на дачу симвся
Щас ухожу• 08 октября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Это бред, не соглашайтесь , у нас так было, женщина сдала квартиру , а сама к подруге ушла типа жить, она к нам приходила через день, то позвонить, то что то забрать, ужас
Забула що?• 08 октября 2025
Нет так не должно быть!
Не соглашайтесь ни в коем случае
Это всё плохо закончится
Не соглашайтесь ни в коем случае
Это всё плохо закончится
Силиконочка• 08 октября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
А взимку буде холодно і вони вирішать повернутись до квартири. І будете ви в мороз переїжджати...