Непозбувна Бентега• Изменено 08 октября в 12:44

Коли орендодавці пенсіонери, чи варто з ними звʼязуватись?

Шукаємо квартиру, знайомі скинули номер, домовились про зустріч. Чоловік сьогодні поїхав, подивився квартиру. Говорить, що приїхав чоловік пенсійного віку, цей чоловік сказав, що буде раз в місяць навідуватись покупатись на 40 хвилин. Ще в нього є дружина, яка взагалі хоче жити в цій квартирі, але через те, що чоловік не хоче, вони живуть на дачі. Короче, я відчуваю пахне смаженим. Квартира страшненька, але за ту ціну, за яку вони здають ми мабуть вже не знайдемо. Я незнаю, що роботи, але моя інтуїція говорить, що треба пошукати ще варіанти і не звʼязуватись з ними
Сусідка зверху• 08 октября в 12:46
тікайте ,оці навідування це жах буде .
автор Непозбувна Бентега • 08 октября в 12:46
Чи це взагалі нормально навідуватись раз в місяць? Чи ні? А якщо нас не буде вдома і я як подумаю, що хтось буде шарити по моїм речам, я такого не розумію. Взагалі ми вперше будемо орендувати житло, і я незнаю, як воно все відбувається
автор Непозбувна Бентега • 08 октября в 12:47
Ответ дляСусідка зверху
тікайте ,оці навідування це жах буде .
Ну я одразу чоловіку це і сказала, а він говорить, що мужик класний, йому просто треба буде покупатися. Це капець
Сусідка зверху• 08 октября в 12:48
Скоро зима ,після помитися на холод не можна ,а потім переночувати треба бо зранку до лікаря .Будете просто сплачувати за них комуналку і давати гроші за власні страждання .Жодних змін чи перестановок не можна
Послушная• 08 октября в 12:48
До мене приходила пенсіонерка, серіал дивилася, ундіна чи щось таке, сиділа і ревіла над тяжкою долею героїв, добре хоч не купалася
nabludatel• 08 октября в 12:48
Я не зрозуміла: квартира, яка здається - це єдина квартира господарів?
Якщо так, то це жахістський жах. Бо вам будуть дорікати за будь-яку дрібницю. Бо якась 40річна розвалена табуретка для них пам´ятна річ.
Сусідка зверху• 08 октября в 12:48
Ответ дляПослушная
за ундіну чи кармеліту мали жити безкоштовно ще і вам доплачувати за страждання
Н@Диете• 08 октября в 12:48
Пенсіонери - не проблема, а от неадекват, який приходить купатися, то проблема.
автор Непозбувна Бентега • 08 октября в 12:48
Ответ дляnabludatel
Ну я так зрозуміла в них ще є дача, в якій вони зараз живуть
Засомневаю• 08 октября в 12:49
Ответ дляНепозбувна Бентега
Нормально коли є домовленість про навідування-визначені години і днь.А прийти ще ц купатись бо квартира моя і я маю право це а при здачі житла це нонсенс. Шукайте далі.Бо дешева квартир вийде вам боком
Ща как дам• 08 октября в 12:49
Так вам надо будет помыть для них ванную, сидеть с ними общаться пока обсохнут, а потом и после них помыть)))
Цена вопроса
автор Непозбувна Бентега • 08 октября в 12:49
Ответ дляЗасомневаю
Блін, я так і полумала
Ответ дляЩа как дам
Цена вопроса
Ні, я не хочу такого.
nabludatel• 08 октября в 12:50
Ответ дляНепозбувна Бентега
В жодному разі.
У мене був досвід зйому кімнати з господарями на морі. То вони за мною весь час ходили назирці, щоб я нічого не
пошкодила.
У вас буде так само.
Цей варіант - не варіант.
Ща как дам• 08 октября в 12:50
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ні, я не хочу такого.
Теперь это мужу надо объяснить, ему ж все понравилось,
Напланетянка• 08 октября в 12:52
Ответ дляНепозбувна Бентега
Так, приходити нормально. У мене в договорі це прописано. Хочу бачити, шо ви мені бомжатник не зробите з житла

Купатись - не нормально
автор Непозбувна Бентега • 08 октября в 12:52
Ответ дляЩа как дам
Ну йому сподобалось, так. Я вже йому відправила меседж 😅
Совбез• 08 октября в 12:54
Ответ дляЩа как дам
Цена вопроса
А после купания чайку попить с тортиком, а поговорить..
И плюс кубы воды, газа, свет туда же посчитать. Не-не-не
Плету интриги• 08 октября в 12:55
Нет, ни в коем случае, здесь неадекватные хозяева. Какое бляхамуха мыться? Совсем ку-ку?
Сяду на шию, дорого!• 08 октября в 12:58
Ответ дляНепозбувна Бентега
ппц якщо чесно...
Залетна Я тут• 08 октября в 12:58
Вибачте це Київ? не Позняки випадково?
Кондуктор трамвая• 08 октября в 12:58
Говоріть, що або вони здають квартиру без помитися, або ви шукайте іншу. Прийти раз на місяць подивитися чи все в порядку, то нормально. А помитися, то декілька годин + вода, світло, помити після них ванну і це повний бред
Кондуктор трамвая• 08 октября в 12:59
Спочатку помитися, потім переночувати. Воно вам треба?
Автопортрет нурофена• 08 октября в 13:00
Вони заїдуть з холодами в іншу кімнату

Мороз їх вижене
Автопортрет нурофена• 08 октября в 13:01
Ответ дляНепозбувна Бентега
Лише при попередженні.
Так,стан житла мають право перевірити.
І дані лічильників.
Сяду на шию, дорого!• 08 октября в 13:01
Ответ дляЗасомневаю
Та ну, висувати умови можна будь які, хоч одну ніч на тиждень секс із дружиною орендарів. Якщо хтось і погодиться :))) Може комусь дід, що миється раз на тиждень, буде не проблема. Головне щоб потім ще купа додаткових умов не намалювалося...
Люблю ХОЛОСТЯКА• 08 октября в 13:05
я здаю квартиру. була два рази за грошима приходила. і подивилась що в квартирі чистота та порядок. якби зас...ці було б видно сразу. Помитися це взагалі якийсь прикол+ він сказав що є бабка яка хоче жити в цій квартирі. Ви заїдете і тут через тиждень бабка- я хочу тут жити. А там у бабки може бути такий класний характер що аж дід на дачу симвся
Щас ухожу• 08 октября в 13:05
Ответ дляНепозбувна Бентега
Это бред, не соглашайтесь , у нас так было, женщина сдала квартиру , а сама к подруге ушла типа жить, она к нам приходила через день, то позвонить, то что то забрать, ужас
Забула що?• 08 октября в 13:11
Нет так не должно быть!
Не соглашайтесь ни в коем случае
Это всё плохо закончится
Силиконочка• 08 октября в 13:11
Ответ дляНепозбувна Бентега
А взимку буде холодно і вони вирішать повернутись до квартири. І будете ви в мороз переїжджати...