Кудряшка Сью• 08 октября 2025

Яка ж я зла. Що не так с людьми?

Домовилася вчора зробити терміновий апостиль документам. Треба було встигнути на 9 ранку в центр (Київ), щоб о 9.30 документ вже віддали в роботу та о 17.00 він був готовий (так мені сказали, що це дуже важливо - не запізнитися, щоб встигнути). Прилетіла з передмістя (довелося залишати машину біля метро та їхати підземкою, потім бігти ногами по дощу) о 9.03. Кабінет в офісній будівлі зачинено, в "конторі" нікого немає. Охорони на вході в офісну будівлю також немає, десь швендяє. Починаю дзвонити людині, з якою домовилась - телефон відключено. В вайбері теж немає зв´язку. Дзвоню ще на інший номер - там відповідають "чекайте, колись приїде". Чекаю до 9.50, взагалі глухо, ніякої можливості зв´язатися. Вже нагуглила інших виконавців, вирушила до них. І тут вилазить на зв´язок той спеціаліст. Ні здрастє ні ізвінітє. "Залиште документ охоронцю, я заберу".
Та пішов ти... Ще й образився судячи по тону.

Що з людьми не так?
ГЛЮкоза• 08 октября 2025
чому Він написав руки мастити
автор Кудряшка Сью • 08 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Так ви й самі спізнились, то що ви хочете від людей?
Якщо б до мене запізнилися на 3 хвилини - я б не мала нічого проти. Або навіть на 33, але ж з поясненням. А не ось це все
дама_из_декрета• 08 октября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Ну вот вы не против, а человек, возможно, против. Не все такие, как вы.
автор Кудряшка Сью • 08 октября 2025
Ответ дляГЛЮкоза
чому Він написав руки мастити
Мабуть тому, що терміновий апостиль роблять якось не дуже законно (це припущення) Пропихують документи по своїх каналах, щоб швидше їх обробили. Я не знаю подробиць процесу, максимально дивний чувак
ГЛЮкоза• 08 октября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
ну Вам потрібно не дуже законно, тож маєте
автор Кудряшка Сью • 08 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Так я вже була в 9.00 біля офісного центру, тобто я не запізнилася. Але знайти потрібне крило будівлі, потрібний ліфт, піднятися - то все час. Коли вже почала дзвонити, шкрябатись в двері - то виявилось, що ніхто мене не чекав. Ні о 9.00, ні о 9.05, ні о 9.50
автор Кудряшка Сью • 08 октября 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Я ж написала - це припущення. Я до вчора взагалі не знала, що це таке. І хто його робить та на яких засадах - не маю знань
Аноним_1859• 08 октября 2025
Нормально вообще. Что значит оставьте у охранника доки, он что имеет к отношение к ним, несет отвественность? Я бы ему еще и за это впаяла, вы вежливая очень, я вам скажу))
Патика-мотика• 08 октября 2025
Апостиль не делается за день официальным путем. Новая контора все равно не успеет. Дождались бы и решили б все лично. Думаю все бы вам сделали.
Хотя да, я бы тоже зверела. Но я очень много различных бумаг делаю, подаю, получаю. И оставить охране это в норме вещей, хоть и дичь со стороны.
НебоЛондона• 08 октября 2025
Жах, сервіс мінус ноль
автор Кудряшка Сью • 08 октября 2025
Ответ дляПатика-мотика
Так він не збирався в найближчий час приїжджати. А залишати документи на ’вертушці’ якомусь дядьку-пенсіонеру ну це щось реально дивне. А якщо охоронець їх загубить, то хто будет відповідати?