Віддам потребуючим:
1. Сірий пуховик, натуральний пух, легкий, теплий, по коліна, розмір S. Дефект на кнопках (облізла фарба). Потребує прання, тому що довго лежав на складі.
3. Куртка червона, на осінь-теплу зиму, розмір S-M. Стан середній.
Відправка НП за ваш рахунок.
Ответ дляFuguRama
Вот вам делать нечего ) на плечики повесили и на бак мусорны прицепили. 20 минут и куртки найдут хозяек
Так і зроблю, якщо до вечора ніхто не захоче
Valentina shop2020• 08 октября в 15:14
Ответ дляromantica
Віддайте волонтерам. Так краще.
Притуле и стерненко
Ответ дляromantica
Зараз є ’кошики добра’ в містах. Ще волонтери збирають речі для впо чи для людей, що живуть біля фронту.
Дитячі речі особливо потрібні, а червона куртка підійде для підлітка.
Дякую. Ще б знайти де ці кошики добра, кудись далеко везти куртки не буду.