Гопница-Советчица• 08 октября в 18:51
Погані стосунки з чоловіком
Дуже сильно зіпсувались стосунки з чоловіком. В шлюбі вже 10 років, маємо дитину однорічну. Почалось все псуватись ще до вагітності, постійні сварки на побутовому рівні, наче й миримось але «осадочок» залишається. Зараз все наскільки погано , що інтиму з ним взагалі не хочеться. Чи це якась криза , чи пора прийняти факт що ми різні люди🙃жити заради дитини не хочеться, і без батька теж залишати не варіант .
не знаю що робити.
Додаю напруги• 08 октября в 18:54
розлучення не дорівнює дитина без батька, якщо він не мудак
Наизнанку• 08 октября в 18:55
Если без отца - не вариант, и ради ребенка не хочется, значит разводиться и ребенка с отцом оставить
Варена цибуля• 08 октября в 18:58
А навіщо ви його змінити хочите?
Бачили що брали...щей залетіли в кризу стосунків...
Мир Мир Мир!• 08 октября в 19:08
вибачте, але які такі серьозні сварки можуть бути на побутовому рівні, що через них аж розлучатися треба ? це не алко, наркота, зрада... може ви просто розмовляти не вмієте ?
Стетоскопуло• 08 октября в 19:12
Он должен испариться сразу после развода или как вы себе эту ситуацию представляете?
Если нормальный мужчина и любит своего ребенка, то в чем проблема?
А вообще попробуйте с ним в первую очередь обсудить ваше будущее. Готов ли он работать чтобы сохранить семью или тоже уже остыл
Лукава_Кiшка• 08 октября в 19:13
Есть куда и за что уходить? Если да, думайте. Если нет - терпите. У многих с мелкими детьми отношения трещат по швах, даже тех у кого все было безоблачно. Декрет- это испытание для всех.
Мир Мир Мир!• 08 октября в 19:13
Ответ дляЦибулька зла
Вы вообще друг с другом разговаривали?
та вона й тут особо розмовляти не хоче.
сказочное_Бали• 08 октября в 19:14
Ответ дляМир Мир Мир!
та вона й тут особо розмовляти не хоче.
З чого взяли?
Мир Мир Мир!• 08 октября в 19:14
Ответ длясказочное_Бали
З чого взяли?
на питання не відповідає. створила тему мовчить.
сказочное_Бали• 08 октября в 19:15
Ответ дляМир Мир Мир!
Ахах) дивна ви
Справи у людини, ні?)
Мир Мир Мир!• 08 октября в 19:16
Ответ длясказочное_Бали
Ахах) дивна ви
Справи у людини, ні?)
створити тему справи не заважали ?
Дама-мадама• 08 октября в 19:17
Причина ссор? Научитесь решать конфликты, посмотрите глобально на ситуацию, если нет насилия, измен, аддикций, то учитесь понимать друг друга, разговаривать, отделять при этом свои травмы и триггеры, в большинстве случаев мы имеем реакцию именно на них, а не на партнёра
сказочное_Бали• 08 октября в 19:17
Ответ дляМир Мир Мир!
створити тему справи не заважали ?
Ну так, так буває
Мир Мир Мир!• 08 октября в 19:19
Ответ длясказочное_Бали
Ну так, так буває
а з вас дуже гарний адвокат би вийшов !
Дама-мадама• 08 октября в 19:19
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Автор це яка вже тема?
Ну какая разница, пишет человек , значит ещё волнует вопрос. Я предыдущих тем не видела, например
сказочное_Бали• 08 октября в 19:19
Ответ дляМир Мир Мир!
а з вас дуже гарний адвокат би вийшов !
Факт
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 октября в 19:24
Ответ дляДама-мадама
Разніца?
А то що тролить автор.
Де вона?
А то що тролить автор.
Де вона?
ХуАнита• 08 октября в 19:35
Ответ дляВарена цибуля
А навіщо ви його змінити хочите?
А може це чоловік автора попав на припадошну, яка постійно чіпляється на тлі побутових дрібниць? Ми ж не знаємо хто що кому каже
ХуАнита• 08 октября в 19:38
Ответ дляСтетоскопуло
Людська натура так влаштована, що хімія кохання закінчується після 3 років. Далі це вже набагато складніші відносини, такий собі коктейль з поваги, розуміння, піклування та сексу, побутової зручності
Грозная Пантера• 08 октября в 23:18
Якщо матеріально незалежні, що вас тримає? Я би пішла, якби була незалежна матеріально повністю, але терплю зараз, бо так треба до певного часу.
Гопница-Советчица
• 09 октября в 00:03
Ответ дляГрозная Пантера
Спільний бізнес, тому це ще один нюанс який стримує…. І взагалі якийсь страх розлучення, типу кому буду потрібна з дитиною … як житиму, чи справлюсь, а що скажуть люди і в тому дусі (
Мабуть треба до психолога бо сама не вивезу це все
Варена цибуля• 09 октября в 10:32
Ответ дляХуАнита
А в мене хіба не те саме було написано?