ХвостПистолетом• 09 октября в 07:55
Работаю в библиотеке. Получаю 6160
Думаю будет интересным рассказать о своих профессиях. Подключайтесь и Вы. У меня минимальная зарплата, при полной рабочей занятости. Даже более того, у меня она ниже минимальной, но доплачивает государство, чтобы выходила минималка) О зарплате отпустим) Расскажу о рабочих приколах. Наша библиотека единственная на наш маленький и почти пустой городок. Находится она в многоэтажки. Руководство в сентябре распорядилось большую часть книг за ненадобностью собрать и сдать на макулатуру. Помимо ревизии книг, я ещё вынуждена была обложки обдирать и складировать их. Деньги само собой пошли руководству за это. Разве так относятся к книгам? Это ведь источник знаний! И вот в начале октября, руководству я так понимаю от кого-то прилетело. Они потребовали, чтобы я кинула объявление, ходила по квартирам и просила книги для нашей библиотеки. Впечатлены таким манёвром? Сам Ося Бендер обзавидуется такой находчивости нашего руководства.
Из плохого. Перестали практически ходить к нам люди, особенно в последние четыре года. Детей в городе практически нету. И знаете что? Я всё равно очень люблю свою работу! Несмотря ни на что!
Чаклунка-ведунка• 09 октября в 19:40
Ответ дляnabludatel
Але автор про це не знає, мабуть жодного разу в бібліотеці не була.
І на жодне конкретне питання не відповіла. Ні на питання про заходи, які вона проводить. Ні на питання, в якому місті Запорізької обл вона працює. Бо спалила на брехні, адже в Зап обл бібліотеки лишилися лише в 2 містах і вони там нормальні, а не той треш, який вигадала автор.
В мене є підозри, що вона в окупації. Тоді логічно, що й українські книги здали на макулатуру без усякого обліку, й по квартирам посилають їх збирати по людям книжки російською. І люди саме тому не ходять.
Почекаємо, може автор пояснить чи я права.
nabludatel• 09 октября в 19:45
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вона не в окупації. Вона просто брехуха.
Вона тут закидувала, що бібліотики зобов´язали проводити заходи для зеків. Прото дискредитації нашої системи бібліотек. Хоча вона в нас чудова.
Просто автор спалилася назвавши Запорізьку обл, де лише у 2 містах працюють зараз бібліотеки.
Чаклунка-ведунка• 09 октября в 19:54
Ответ дляnabludatel
Ні, то інший дописувач писав. І про такі заходи дійсно була розмова на міській нараді. Що виберуть одну чи дві бібліотеки в місті, де будуть подібні заходи проводити. Колись до війни і ми приймали участь у подібній програмі, разом з волонтерами проводили заходи для підлітків, які на обліку стоять за правопорушення і для дітей з неблагополучних сімей. А це якась подібна програма по реінтеграції в суспільство колишніх засуджених.
А от автор мені все ж здається з окупації, бо щось про бібліотеки знає, але ж зовсім не те що є. А от в умовному Мелітополі русня могла довести бібліотеки до такого стану, як автор пише , і тим паче вона й пише що люди чотири роки, як перестали приходити. А про зарплатню то вона вже нафантазувала, щоб не спалитись.
Пирожкиня• 09 октября в 20:13
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Я тоже так подумала, что она в оккупации. Если не тролль, конечно. Одно из двух.
Мрію про пончик• 09 октября в 20:33
Ответ дляnabludatel
У нас в Запорізькій області бібліотеки зараз працюють лише в 2 містах: Вільнянську і Запоріжжі.
І там всюди чудові бібліотеки.
це правда? який жах
Мрію про пончик• 09 октября в 20:40
Ответ дляЧаклунка-ведунка
зарплату в рублях перевела в грн
я автору сочувствую
ее пост похож на крик
крик шепотом
я автору сочувствую
ее пост похож на крик
крик шепотом
Невидимка Майя• 09 октября в 20:45
Ответ дляЧаклунка-ведунка
В нас у місті завідувачки отримують на руки 8-9 тис, це з максимальною вислугою років, як у Ваших стільки виходить, хз. ставка завідувачки по 13 розряду 7256 грн.
це тільки ставка, але ж якщо з ’повним обвісом’, то дотягує до 12 з чимось тис. І за завідування вона отримує додаткові 3 з копійками, ось і виходить. Це Київ, доречі, цбс різних районів столиці.
І це вважається гідною зарплатнею за той обсяг, що робить наша пані. До неї на цьому місці працювала молода дівчина, то вона перебігла у Ярослава Мудрого, там зарплатня ще вища.
Кажуть, що у Вернадці також, і у великих університетах, типу Шеви та КПІ. А у приватних навчальних закладах бібліотекарі отримують ще більше, але часто тікають.
Свисток ля-минор• 09 октября в 20:58
Ответ дляМамаша в бигудях
А поступления новых книг хоть какие-то есть? Просто я вот вижу смысл обращаться в библиотеку разве что за тем, чего нет в интернете, т.е. новым.
Є, достатньо подивитися на Прозорро, там переліки книг, більше половини - нові автори.
Творю чудеса• 09 октября в 21:05
Ответ дляnabludatel
Бо, мабуть, це та сама гадалка, яка нещодавно пиріжки всю ніч пекла на продаж на вокзалі, а сьогодні вона вже бібліотекар. Завтра буде тема про санітарку
nabludatel• 09 октября в 21:06
Ответ дляМрію про пончик
це правда? який жах
Це все легко перевірити. Відкрийте карту Діпстейт. У нас в області із міст залишилися: Гуляйполе, Оріхів, Степногірськ - на лінії фронту і майже знищені. Там не може бути й мови про бібліотеки. Їх криються всім чим можна. Крім них Запоріжжя і Вільнянськ.
nabludatel• 09 октября в 21:07
Ответ дляМрію про пончик
Мелитополь? Кирилловка?Бердянск?
Окуповані на початку війни.
Чаклунка-ведунка• 09 октября в 21:08
Ответ дляНевидимка Майя
7256 це ставка завідувачки грязними плюс 30 відсотків вислуга. І трішки Юлькіних. Якийсь місяць дадуть їх більше, то 9 на руки, коли менше, то 8. Дуже мало. В бібліотекарів ставки 5-6 тис грн. Ніяких додаткових 3 тис нікому нема, то мабуть у Києві місцева влада доплачує.
Мрію про пончик• 09 октября в 21:45
Ответ дляnabludatel
Окуповані на початку війни.
так, питаю у автора, звідки вона пише
Попельшка• 09 октября в 21:58
Мне очень жаль, что у библиотекарей такая ситуация. Есть опыт других стран, в которых библиотеки - это часто место инноваций. Я помню, как в Украине реализовывали проект ’Библиомист’ от Билла Гейтса, это был прорыв в работе библиотек. Но наше министерство культуры, как обычно, ’пасе задніх’, хотя это реально огромный ресурс для работы с населением. Были бы высокие зп у сотрудников, способствующие креативу, уютные пространства, интересные фишки - люди бы потянулись.
Я сейчас исследую тему чтения собакам (и котам) в библиотеках, тоже классная идея, но все держится на голом энтузиазме, я даже не понимаю, что дает силы библиотекарям двигаться дальше
Мрію про пончик• 09 октября в 22:55
Ответ дляasjaua
Певно що з Донбасу, всім відомо що там рускій язик угнєталі)
Это откуда у вас такие сведения?
Я с Донбасса, если что
2 родных языка
2 литературы, 3 мовы (+англ)
экзамен в 11 классе укр мова и литература (твір по Т.Г. Шевченка)
Владельцы базы в Кирилловке говорили на русском
Дальше. Запрожский женский форум - то там с язиками/мовою? самі пригадаєте чи носом ткнути?
Не треба тут підігравати ворогу. Как бараны - мова, мова, а не о мове мова. Но вы ж дальше своего носяры не видите.
Я с Донбасса, если что
2 родных языка
2 литературы, 3 мовы (+англ)
Леді Душка• 09 октября в 23:50
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я продавець получила зп 9500
Я медсестра , получила 26 тыс
Чучало яблуні• 10 октября в 06:58
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вона працює по 12 годин? Як їй дозволили працювати на півтори ставки? В нас кажуть, що це неможливо, 8 годин робочий день на ставку і 8 годин працює бібліотека. У свій робочий час сумісництво неможливо.
Так, це не заборонено
Ответ дляМрію про пончик
Это откуда у вас такие сведения?
Я с Донбасса, если что
2 родных языка
2 литературы, 3 мовы (+англ)
Я с Донбасса, если что
2 родных языка
2 литературы, 3 мовы (+англ)
Сама ти носяра, я з Лисичанська. А бібліотекар і слово ’слаживалі’ це як ви і критичне мислення.