ХвостПистолетом• 09 октября в 07:55

Работаю в библиотеке. Получаю 6160

Думаю будет интересным рассказать о своих профессиях. Подключайтесь и Вы. У меня минимальная зарплата, при полной рабочей занятости. Даже более того, у меня она ниже минимальной, но доплачивает государство, чтобы выходила минималка) О зарплате отпустим) Расскажу о рабочих приколах. Наша библиотека единственная на наш маленький и почти пустой городок. Находится она в многоэтажки. Руководство в сентябре распорядилось большую часть книг за ненадобностью собрать и сдать на макулатуру. Помимо ревизии книг, я ещё вынуждена была обложки обдирать и складировать их. Деньги само собой пошли руководству за это. Разве так относятся к книгам? Это ведь источник знаний! И вот в начале октября, руководству я так понимаю от кого-то прилетело. Они потребовали, чтобы я кинула объявление, ходила по квартирам и просила книги для нашей библиотеки. Впечатлены таким манёвром? Сам Ося Бендер обзавидуется такой находчивости нашего руководства.
Из плохого. Перестали практически ходить к нам люди, особенно в последние четыре года. Детей в городе практически нету. И знаете что? Я всё равно очень люблю свою работу! Несмотря ни на что!
Стетоскопуло• 09 октября в 15:13
доповню-в період відключень і корони людей побільшало .Проходять читання ,майстеркласи і зустрічі з авторами .Діти ходять теж.Все залежить від керівництва і робітників які зацікавлені
Мочалкин блюз• 09 октября в 15:18
Ответ дляБабо-лебідка
Когда это были такие времена?
20 років точно було ще
Чаклунка-ведунка• 09 октября в 15:33
Ответ дляБабо-лебідка
Как это «бібліотекарі відновлюють за свій рахунок»? На каком основании?
Працівники бібліотек матеріально відповідальні особи. По втраті списання нема, є тільки заміна.
Миззери• 09 октября в 15:40
Ну значит вас устраивает работа и зарплата , Рада за вас 👍
Миззери• 09 октября в 15:41
Людей бывает за день и нет вы написали ну значит и работы не много если вообще нет , понятно почему тогда такая оплата
Тогда можно считать это бонусом к тому что у вас есть пустое спокойное место где вы можете прийти и побыть самой, книги почитать
младокошкина• 09 октября в 16:18
Ответ дляКукусики
Це не держ установі, а комунальна. ’Місцевий бюджет’
Державна установа (або держустанова) – це організація, створена державою, яка діє у сфері управління держави та є юридичною особою публічного права, наприклад, міністерства, академії, лікарні, школи чи наукові інститути.
От в одній із перелічених я і працюю
младокошкина• 09 октября в 16:19
Ответ дляНевидимка Майя
Не вказано це бібліотекар чи прибиральниця? Бо в графі ставка вказано як за половину ставки
Це медична сестра,і указано якраз 1,5 ставки)))
Вітаміни косметика• 09 октября в 16:25
вибачте але швидкість працівників у бібліотеці це бляха треш- ходжу часто туди раз-два на місяць вже років 10ть.
1на тьотя в нас ще більш менш швидка, знає що в мене часу завжди в обмаль..А інша черепаха- бляха муха. 5ть книжок береш так вона 10 хвилин їх пише(ще наплутає- щей ой тихіше по телефону не балакайте відволікаєте мене...яка робота така і зп можна сказати...якби в мене така швидкість була..то заробилаб я ніфіга
Диви яка я пава!• 09 октября в 16:44
Поставте клоуна, я приєднаюсь
Мамаша в бигудях• 09 октября в 16:52
А поступления новых книг хоть какие-то есть? Просто я вот вижу смысл обращаться в библиотеку разве что за тем, чего нет в интернете, т.е. новым.
Кукусики• 09 октября в 16:53
Ответ длямладокошкина
От в одній із перелічених я і працюю
Міський бюджет, то комунальне, місцеве фінансування не державне.
Мамаша в бигудях• 09 октября в 16:53
Ответ дляВітаміни косметика
А що ви там берете?
Файна цьоця• 09 октября в 17:00
когда шоколадо мертветчуковским ботам обновят петросянские методички?
Файна цьоця• 09 октября в 17:01
автор езжайте в тыву ,на донецк,луганск,калмыкию,бурятию-там зп библиотекаря еще меньше
Вітаміни косметика• 09 октября в 17:14
Ответ дляМамаша в бигудях
А що ви там берете?
книжки в нас гарна бібліотека - завжди нове завозять. Дитині багато чього і ноді і собі. ось останню серію нещодавно звезли - про какашки https://www.yakaboo.ua/ua/charivna-knizhka-pro-kak... я сперш думала фігня якась - але книжка блін цікава
Чаклунка-ведунка• 09 октября в 17:26
Ответ дляМамаша в бигудях
Це залежить від працівників і їх ентузіазму. Від держави/ місцевої влади отримали 23-24 рік 20+ екземплярів, у цьому році 30+ екземплярів. Але майже всі сучасні автори і видання в нас є, шукаємо дарувальників по всій Україні. На щастя активна молодь купує багато книг і не жалкує віддавати їх після прочитання у бібліотеки, присилають нам звідусіль. Правда на пошту за посилками я ходжу у свій вільний час, а подекуди й оплачую пересилку, якщо хтось не сплатив, то звісно, для мене це купа додаткової роботи і мінус, але для читачів величезний плюс.
Зібрала за минулий і за цей рік кілька сотень популярних новинок українських і зарубіжних авторів, велика подяка небайдужим людям які в цьому допомагають, організовують своїх друзів і знайомих! Тепер нашим читачам є що читати. В усіх бібліотеках по різному, десь місцева влада більше виділяє і виділяла завжди, то там фонди більш нові, десь самі бібліотекарі шукають спонсорів і дарувальників, а десь просто чогось чекають. Сходіть у найближчу бібліотеку і подивіться.
Чучало яблуні• 09 октября в 18:02
Ответ дляnabludatel
Яка брехня. Вже була ця тема кілька місяців тому.
Щоб ви знали: в бібліотеках повно людей щодня. І постійно проводяться тематичні заходи. Які заходи ви провели у вересні?
Ну не повно, не потрібно розказувати. В кожному селі і містечку по-різному. У нас в одному селі ходять дуже рідко, а в іншому можна сказати, що черги стоять. І заходи не усі проводять. Це, насамперед, залежить від того, наскільки ініціативне начальство і сам бібліотекар. Минулого року багато проводили, а в цьому майже ні
Чучало яблуні• 09 октября в 18:04
Ответ дляnabludatel
Ці теми клепають люди, які не мають жодного відношення до бібліотек.
Про бібліотеки тут пишуть отакі автори десь раз на місяць. І на питання, які дійсно стосуються роботи бібліотек не відповідають.
Здається, питання в старт-пості стояло по-іншому і бібліотек не стосувалось
Чучало яблуні• 09 октября в 18:08
Ответ дляНевидимка Майя
Я библиотекарь. Тарифная сетка для библиотекаря даже 2й категории от 5240 до 5815 грн. Это только ставка. А еще проценты от оклада за вредность, юлькины, выслуга, премия. 6 тысяч можно получить работая на полставки. Но по правилам, если она работает одна в библиотеке, то она заведующая. А зав библиотекой или зав отделом не имеет права работать на полставки, только полная занятость. Или работает не сама, как полуставочница.
В нас бібліотекар - це завідуюча, плюс вона собі взяла ще півставки бібліографа, тому чистими на руки в она має десть16 тис. Але їй доплачують 50% від окладу, вислугу 30% і заохочувальну щомісячну премію від місцевої влади
Чучало яблуні• 09 октября в 18:09
Ответ дляnabludatel
І ще автор ігнорить всі питання про роботу бібліотеки.
Твердження, що до бібліотеки не ходять читачі взагалі смішне.
Автор нічого не знає про бібліотеки взагалі.
Ну ви ж не знаєте, де саме працює автор. Може вона у прифронтовому містечку. Нащо на людину немовляти?
Гопница-Советчица• 09 октября в 18:24
Ответ дляХвостПистолетом
У нас не принимают. Приезжала машина, мы с водителем туда книги и слаживали. Но не будем о плохом
Слаживали? Как работник библиотеки и фанат книг может так говорить? Врёте Вы, в декрете подрабатываете троллем
Невидимка Майя• 09 октября в 18:39
Ответ дляЧучало яблуні
Моя заведующая и так получает около 15 тыс. Отличная прибавка к пенсии тоже в размере 15 тыс. Ей 70+
Знову Я• 09 октября в 18:57
Мамуля моя працює в обласній науковій бібліотеці 50 років. Зарплатня також 6т з копійками. Радіє, що з Нового року піднімуть на 600 грн.
Усі надбавки познімали у 22 році. Але хоче працювати, бо пенсія 4000, у неї приватний будинок, взимку за газ вся пенсія йде.
Часто переводять на 0,5 ставки, зарплатня виходить 3т, і відпустка потім коротша. Добре, що це тимчасово. А так робочий день повний, і вона реально працює, бібліограф за професією, там робота не з простих, потребує уваги.
Приміщення бібліотеки величезне, холодне, обігрівачі вмикати заборонено через економію. Такі справи(
Доставучая• 09 октября в 19:18
Ответ дляХвостПистолетом
Уборкой, отчётностью, перебираю книги, читаю.
Вы точно книги читаете? Потому ваше ’ слаживали’ сеет сомнения....
nabludatel• 09 октября в 19:19
Ответ дляЧучало яблуні
Автор сказала, що вона працює в бібліотеці в Запорізькій обл. Так вийшло (через руських), що в Запорізькій обл (де я живу) працюючі бібліотеки залишилися лише в 2 містах: у Запоріжжі і Вільнянську. Запоріжжя відпадає, бо це місто майже мільйонник, а автор сказала, що працює в єдиній бібліотеці в маленькому місті. І Вільнянськ теж відпадає, бо там чудові 2
бібліотеки, з нормальним книжковим фондом і заходами для дітей (а автор
сказала, що жодних заходів не проводить)
Тож автор 100% бреше.
Чаклунка-ведунка• 09 октября в 19:24
Ответ дляЧучало яблуні
Вона працює по 12 годин? Як їй дозволили працювати на півтори ставки? В нас кажуть, що це неможливо, 8 годин робочий день на ставку і 8 годин працює бібліотека. У свій робочий час сумісництво неможливо.
Чаклунка-ведунка• 09 октября в 19:29
Ответ дляЧучало яблуні
У прифронтових якраз люди ще більше ходять, бо багато стареньких у яких діти й онуки виїхали і їм нема чим занятись, то деякі тепер ходять через день, а також багато переселенців з територій бойових дій, вони теж активно приходять, поспілкуватись і пожалітись на життя. Та й взагалі, театри, концерти нічого нема зараз, та й грошей в людей нема, а бібліотека ось вона, культурне життя.
младокошкина• 09 октября в 19:30
Ответ дляКукусики
Я працюю в державній установі отримую з-п з місцевого бюджету.
Що не так?
Чаклунка-ведунка• 09 октября в 19:31
Ответ дляНевидимка Майя
В нас у місті завідувачки отримують на руки 8-9 тис, це з максимальною вислугою років, як у Ваших стільки виходить, хз. ставка завідувачки по 13 розряду 7256 грн.
nabludatel• 09 октября в 19:34
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Але автор про це не знає, мабуть жодного разу в бібліотеці не була.
І на жодне конкретне питання не відповіла. Ні на питання про заходи, які вона проводить. Ні на питання, в якому місті Запорізької обл вона працює. Бо спалила на брехні, адже в Зап обл бібліотеки лишилися лише в 2 містах і вони там нормальні, а не той треш, який вигадала автор.