ПушАпница• 09 октября 2025
Я думала він зміниться і буде благати про повернення
А він мовчить вже три місяці
Кинула бо алклголь, лінь, відсутність грошей.
Я думала він усвідомить, змінить своє життя.
Буде благати про повернення.
Ні!.
Тиша
Буде благати про повернення.
Ні!.
Тиша
Ромашкинная• 09 октября 2025
Ответ дляKarina_B
А я не продаю. Но вы должны знать к кому уходят от вас ваши мужья
Чи не пох. Пусть идут. Баба с возу, кобыле легче. Деньги главное пусть оставят)
Зашла на 5минут• 09 октября 2025
Ответ дляKarina_B
Закусывайте
Ромашкинная• 09 октября 2025
Мужик ушел. Прям бида бидуля. Трагедия века.
Да это прекрасно что есть секс куклы для него или что мужик сам ушел.
Ромашкинная• 09 октября 2025
Ответ дляKarina_B
С деньгами как раз проблемка. Все уйдут на куклу
Ну это плохо. Но он значит и так бы не дал денег, а значит пусть катится.
Зашла на 5минут• 09 октября 2025
Ответ дляРомашкинная
К концу темы автор решит купить ему куклу, лишь бы вернулся)))
Ромашкинная• 09 октября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Надеюсь никто из миллиардов моих поклонников не сделал себе куклу с моей внешностью. А то не по себе как то.
Зашла на 5минут• 09 октября 2025
Ответ дляРомашкинная
А Вы тоже бухаете и бросили миллиард поклонников?
Мрію про пончик• 09 октября 2025
Ответ дляПушАпница
Ну це б потішило моє его🥰
Тішить его-це коли за вами впадає солідний надійний чоловік при грошах, а не пропитий тюхтій.
Ромашкинная• 09 октября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Бросила бухать и поклонников. Завязала с этим.
Зашла на 5минут• 09 октября 2025
Ответ дляМрію про пончик
Автор своего и содержать полностью готова, лишь бы упадал за ней. А он и не думал упадать естественно. Вот где беда.
Ромашкинная• 09 октября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Люди часто переоценивают свое значение для других. Нарциссы обоего пола тоже.
Например он сам может считать себя подарком судьбы: красивым, успешным, популярным, уверенным. А для нее он набор минусов: самовлюбленный, потасканный, жадный абьюзер, причем уже не юный.
ПушАпница
• 09 октября 2025
Ответ дляРомашкинная
Якось ви мало стараєтесь щоб мене принизити.
Потрібно краще. Точніше. Болючіше.
Назвіть мене целюлітною коровою. РСП.
Потрібно краще. Точніше. Болючіше.
Назвіть мене целюлітною коровою. РСП.
Ромашкинная• 09 октября 2025
Ответ дляПушАпница
Потрібно краще. Точніше. Болючіше.
Назвіть мене целюлітною коровою. РСП.
Потрібно краще. Точніше. Болючіше.
Назвіть мене целюлітною коровою. РСП.
Я не о вас. Я вообщем.
Ромашкинная• 09 октября 2025
Ответ дляПушАпница
Потрібно краще. Точніше. Болючіше.
Назвіть мене целюлітною коровою. РСП.
Потрібно краще. Точніше. Болючіше.
Назвіть мене целюлітною коровою. РСП.
Що поганого в целюліті, великій вазі чи дитині?
ПушАпница
• 09 октября 2025
Ответ дляРомашкинная
Я не о вас. Я вообщем.
А тоді вибачте.
Я не вірно зрозуміла🪷
Мрію про пончик• 09 октября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Это даже не столько беда, сколько позорище...Что тоже беда, кончено...
Нафаня Маня• 09 октября 2025
Ответ дляПушАпница
А чому ви не скажете яка я молодець?
Чому ви не скажете що під час війни втративши все я не нию як десятки на форумі?
Я вигребла з дитиною.
Я знайшла в собі сили піти від чоловіка?
Та я, бляха, капець яка молодець!
Я вигребла з дитиною.
Та я, бляха, капець яка молодець!
Ви дійсно молодець. Ви багато чого пережили, витягли і спраилися. А сум за чоловіком це абсолютно нормально, ви ж жива людина а він ваша любима рідна людина з якою ви створили сім´ю, а не мимопроходящий дядько. Це треба бути психопатом щоб легко викреслювати найрідніших людей іщ життя раптом щось не так, і навіть не сумувати. А люди на форумі грубими різкими фразами намагаються вас отрезвити так би мовити. Це теж корисно. Такий собі ляпас щоб опомнитися, встати і йти далі. Тож все ок. Як у тій пісні, рани зализала, встала і пішла пішла. А в моменти коли геть накриває - створюйте нові теми, вам тут напихають за воротнік, і ви далі в строй. А з часом попустить, 3 місяці фігня.
Зашла на 5минут• 09 октября 2025
Ответ дляНафаня Маня
Люди грубыми комментариями пишут как ситуация автора выглядит в реальности. Потому что автор в розовых очках, соплях и полностью оторвана от реальности.
А ее ситуация на самом деле выглядит так, как описывают люди в грубых комментариях. И да, это чтобы отрезвить ее. Пинок такой.
ПушАпница
• 09 октября 2025
Ответ дляНафаня Маня
Дякую за підтримку😘🥰❤️
ПушАпница
• 09 октября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Цікаво. Якби я створила тему що хочу піти від чоловіка . Ви б мені виписували - що ти тільки думаєш, що нічого ти не зробиш, що ти пустомеля.
А тут же і пішла вже, зробила кроки. Рішучі!
Ну так. Мені сумно. Це почуття і я їх маю.
Я тут поплакаласьсь на форумі і далі жити пішла своє життЯ .
Це ж як дрочити на порно.
Зашла на 5минут• 09 октября 2025
Ответ дляПушАпница
Це ж як дрочити на порно.
Ну так это и есть пустомеля. Потому что если он придет и скажет ’ я ошибся (нагулялся, замёрз, пришел)’ то Вы его радостно примете обратно. А сейчас у Вас просто ломка. То есть Вы заходите на Советчицу просто подрочить, да. Очень увлекательно конечно.
Уйти и хотеть уйти это два разных действия. Думаю Вы понимаете о чем я.
Пока Вы просто ’хотите’, но ещё не ушли.