Файна цьоця• 09 октября 2025
Де купити якісну куртку на зиму
Підкажіть, хочу купити куртку теплу, не обовʼязково натуральний пух,щоб можна було прати в машинці.Але щоб не збилась після першого ж прання.Зараз багато варіантів в українських брендів, таких вкорочених пуховиків,але реально не знаю який обрати.Може хтось вже має ,носить якийсь час подібну куртку,підкажіть де брали.Хочу не довгу,і не сильно набиту,щоб не виглядати як гандболістка.
БолеИменее• 09 октября 2025
Послухаю. Купувала Napapijri в інтертоп за купу грошей, і збилася жахливо, вся в комках. Більше на синтетичний наповнювач не дивитимусь, тільки натуральні. Мені h&m premium i uniqlo подобаються, але ще в пошуках
Деловитая• 09 октября 2025
Ответ дляБолеИменее
о, спасибо, что написали
Napapijri присмотрела себе
Ліплю вареники• 09 октября 2025
Можу порадити не українську пухову, не гандболістка, пух не збивається, вірніше він збивається, але там така прошивка ромбами, полосками, що за 20 хвилин руками все розпушується
Eddie Bauer , купляла на амер.сайті, і на німецькому
Або в Україні подивіться Манго, мені в Арго наче більший вибір їх курток
Фоточки нема• 09 октября 2025
Норсфейс.
Кос, аркет неплохие, но нужно узнавать конкретно у модели насчет вотерпруфности. У норсфейс то точно будет все ок, на черную пятницу они дадут скидку на сайте. Можно у нас намерять а потом заказать из Польши или США. Та я даже у нас вроде брала по скидкам и плюс бонусы вышло норм.
Фоточки нема• 09 октября 2025
Ответ дляДеловитая
о, спасибо, что написали
Napapijri присмотрела себе
На ансвире бывают хорошие на них цены
Фоточки нема• 09 октября 2025
Ответ дляБолеИменее
Я на юникло смотрела вживую. Ну какие-то они мне не очень. Хотя по цена качество если нужно сэкономить, то очень даже ок.
Valentina shop2020• 09 октября 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
На овощебазе.Теплые, фуфайка называется И не дорого.
Не умно,не смешно...это не от большого ума вы высказались
Galina_vinsport• 09 октября 2025
На днях еду в Уникло, буду смотреть что там есть. Надо еще джинсы там присмотреть
Сижуревувшоке• 09 октября 2025
Просто раньше шили с целого синтепона, полотном, и он не сбивался. А сейчас удешевляются- из шариков синтепоновых( с обрезков), и они сбиваются после стирки. Я раньше пуховики по этой причине не покупала, чтоб не бодаться. А сейчас выгодней иметь сушку и сушить в ней пуховики.
интайм_не_предлагать• 09 октября 2025
Ответ дляValentina shop2020
Татышо
. Ума можно одолжить?
БезВзяток• 10 октября 2025
Ответ дляGalina_vinsport
Это куда? В Киеве есть магазин Уникло?
Galina_vinsport• 10 октября 2025
Ответ дляБезВзяток
Это куда? В Киеве есть магазин Уникло?
В вопросе не было сказано об Украине