Ужгород• Изменено 10 октября в 01:03

А ваша мама гарно готує (готувала)?

От читаю тут про те, які смачні мамині страви, запах на кухні в дитинстві. А моя готує ну ніяк,по правді кажучи. Звичайна їжа, їсти можна,але не більше того. Я готую смачніше,коли є час. А у подружок в гостях так,часто куштувала ну дуууже смачне
Бюст Березуцкого• 10 октября в 08:36
На семью никогда не готовила. Из любых продуктов может приготовить одинаково неаппетитную размазню.
Я шалунья• 10 октября в 08:45
Ну нам было вкусно. Мама готовила практически пп-блюда, мало жира, никаких зажарок, может кому-то это показалось бы невкусно, кто привык к другому. Но правда, довольно много выпечки, каждые выходные пироги или торты. Зато мы все со здоровым жкт и стройные всю жизнь. Учила всегда, что есть нужно понемножку, не обжираться, и будешь здоров. Очень ей благодарна за это.
Невісточка ж• 10 октября в 09:32
Мама повинна автоматом вміти смачно готувати, тільки тому що вона мама чи що?
Автор, Ви прийшли випендритися? Гарно готуєте - чудово. Не потрібно було замішувати тут ще й мам.
Бриджит_Фрикандо• 10 октября в 09:44
Очень вкусно и разнообоазно,если отбросить начало 90хх((А отчим спец про м´ясу был.
автор Ужгород • 10 октября в 10:35
Ответ дляНевісточка ж
Що вас так образило, захисниця ви наша? Це тільки ваші думки і комплекси,не перекладайте їх на інших. У питанні немає ніякого підтексту, воно є таким як написано.
Невісточка ж• 10 октября в 11:50
Ответ дляУжгород
Образа? Захисниця? Це Ви про своє щось)
Так до чого тут мама Ваша чи чиясь?
автор Ужгород • 10 октября в 12:00
Ответ дляНевісточка ж
Образа? Захисниця? Це Ви про своє щось)
Так до чого тут мама Ваша чи чиясь?
Співчуваю, усім зараз важко, тримайтесь.
Невісточка ж• 10 октября в 12:28
Ответ дляУжгород
А, ясно, прийшли злити свій негатив хоч на когось)
автор Ужгород • 10 октября в 13:05
Ответ дляНевісточка ж
Удалено администрацией...
Невісточка ж• 10 октября в 13:06
Ответ дляУжгород
Удалено администрацией...
Чаюри• 10 октября в 14:05
Мама смачно готувала, божествені холодці, голубці, ковбаса, пиріжки з абрикосами, з яйцем та цибулькою, пюре картопляне (у мене таке не виходить ніколи), овочеві рагу, я тільки борщ її не любила і для себе варю інакший.