Ашолюдискажуть• Изменено 13 сентября в 10:28
Яєшня. Магазинне і домашнє яйце
На сьогодні села не маю. Але все дитинство влітку до бабусі їздила. Тож знаю якімають бути яйця. Бабуся годувала курей тільки пшеницею.
Ось 2 яйця 1 магазинне , друге домашнє. Родичка дала. І от всі кажуть , що домашні жовтіші. Я вже енний разсростерігаю, що магазинні яйця з Новуса чи Сілтпо в рази жовтіші домашніх і мають більш насиченіший смак. Як в моєму дитинстві. Отож я не розумію коли домашні продають в 2 р дорожче. Це просто назва ітипу бренд а що там і як - невідомо.
Оце жовтіше нижнє яйце з Новуса
Ганцю в кєдах• 13 сентября в 10:29
Раньше кур в сёлах кормили пшеном, кукурузой. А сейчас комбикормом причем не понятного качества
Ашолюдискажуть
• 13 сентября в 10:30
Ответ дляГанцю в кєдах
Так яйца для продажи так же. Никто лично для вас кур пшениуей кормить не будет.
Леди_на_драндулете• 13 сентября в 10:31
Мне больше нравится домашние чисто из-за вкуса самого желтка. Не знаю как объяснить, но в магазинных он мне какой-то не такой.
Я люблю глазунью и из домашних яиц,с хлебушком, она самая вкусная
Сорока-ворона• 13 сентября в 10:31
Найголовніша відмінність у селі курка на самовигулі і хоч іноді якусь травичку з´їсть. А на фабриці вона ж у клітці сидить і страждає
Ашолюдискажуть
• 13 сентября в 10:31
Ответ дляпразники не помню
В нас жовтіші, бо годуєм не хімією
Родичка теж не хімією. Бочки з пшегицею стоять. Але ось такі
празники не помню• 13 сентября в 10:32
Ответ дляАшолюдискажуть
У більшості селян є паї. Тільки нікому не кажіть
Глаголиця• 13 сентября в 10:32
Ответ дляГанцю в кєдах
І зараз так годують
Ашолюдискажуть
• 13 сентября в 10:33
Ответ дляСорока-ворона
У нас кури на самовигулі не ходили. В загорожі. Сусідка мала тскиж то вони були голодні вічно.худі Половину крали коти.забивали люди.бо порпалися в чужих городах.
Глаголиця• 13 сентября в 10:33
Справа не в кольорі. А в поживність.
Свинина на префіксах такого ж кольору як і на буряках.
Самохвалова• 13 сентября в 10:33
Ответ дляАшолюдискажуть
Якщо не гуляють- то нічого кращого в тих яйцях немає.
Одна назва,що домашні.
Ашолюдискажуть
• 13 сентября в 10:33
Ответ дляпразники не помню
Я знаю. Я маю)))теж. І що?
Бабка-байкерша• 13 сентября в 10:35
Кормят комбикормом и домашних и фабричных курей. На пшенице с кукурузой может быть в том случае, если аренду пая отдают не деньгами, а урожаем. Для фабричных курей комбикорм более лучшего качества, в его составе может быть до 25 компонентов, отсюда и яйценосность фабричных курей выше. При яйценосности порядка 90% зал курей уже на мясокомбинат отправляют.
Сорока-ворона• 13 сентября в 10:36
Ответ дляАшолюдискажуть
Це якесь знущання над тваринами
Глаголиця• 13 сентября в 10:39
Ответ дляБабка-байкерша
Кукурудзу і пшеницю можна купити
Бабка-байкерша• 13 сентября в 10:41
Ответ дляГлаголиця
Кукурудзу і пшеницю можна купити
Яйца и курятину тоже можно купить и не растить циплят, не чистить сарай.
Ашолюдискажуть
• 13 сентября в 10:42
Ответ дляСорока-ворона
Це якесь знущання над тваринами
Загорожа уе не клітка.це хоз. дворик.а коли чужі кури порпаються по чужих горолах.скльовують зелень і овочі це норм)))а на дорозі їх побушать авто.коти в тд. Маєш тварину - тримай в подвір´ї а не по чужих городах і садках. Це вихованість і порядність.нафіг мені чужі кури на городі? Вони ж все подеруть. На совигулі в нас лише жлобоива сусібка маоа бо жлобилась годувати. Аона їх не годувала а випускпла.мовляв .годуйтесь самі.от коти .люди авто...до кінця літс оишалась третина.я сама неоднлразово виганяла їх з нашого городу
Глаголиця• 13 сентября в 10:43
Ответ дляБабка-байкерша
Не всі живуть заради вигоди, деяким важливо те що ти їсиш.
Все життя кури в батьків і пшениця з кукурудзою куплені.
Ашолюдискажуть
• 13 сентября в 10:43
Ответ дляГлаголиця
Кукурудзу і пшеницю можна купити
Можна але аоно того не вартує.купиьи можна все. Але тоді ці яйця золоті по ціні .бо курка зжере набагато більше ніж дасть яєць.
сладкий_ноябрь• 13 сентября в 10:44
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Повні чи погоджуюсь
В домашніх яйцях смак жовтка більш насичений і смачніший.
Глаголиця• 13 сентября в 10:45
Ответ дляАшолюдискажуть
Нам вартує. Ще ніколи в магазині не купувала яйця
празники не помню• 13 сентября в 10:58
Ответ дляАшолюдискажуть
Я знаю. Я маю)))теж. І що?
То вони пшеницю, кукурудзу , ячиінь не купують
годовасик• 13 сентября в 11:00
Ответ дляАшолюдискажуть
У нас соседка такая притрушенная. Её куры у нас каждый день. Пожрали всю капусту , перец только появляется с вишню размером - весь сжирают, картошку раскурочивают; всё ,шо підгорнуто - всё тоже парпают сразу. В начале лета клубнику сжирают. Это пипец как достало. Ругались с ней по началу - она орёт - ’тут вам не город, всегда куры на свободном выгуле у всех’ Короче, она неадекватная,поняли,что бесполезно. По всему периметру закрываться забором - нет средств сейчас((
Самохвалова• 13 сентября в 11:00
Ответ дляГлаголиця
Кукурудзу і пшеницю можна купити
А амінокислоти і мінерали?
Самохвалова• 13 сентября в 11:01
Ответ дляOlga_72
Різні породи курей несуть яйця різного кольору, навіть тоді, коли їх годують однаково. Від корма нічого не залежить. Колір жовтка залежить від породи.
То ви ще не знаєте,як харчовий барвник добавляють в корм
Глаголиця• 13 сентября в 11:05
Ответ дляСамохвалова
А амінокислоти і мінерали?
Їх достатньо в тих продуктах, які вони вживають.
Кнопус• 13 сентября в 11:41
Не знаю чим годує курей ваша родичка, може пустим зерном. Але нас нещодавно пригостили 20 шт, так там велика різниця, в якості яйця, жовтка та іншого, розмір майже в 1.5 більше. Але вони супер господарі, все роблять супер. ПС домашні яйця не купую практично ніколи, але різниця є дуже суттєва
Кнопус• 13 сентября в 11:42
Ответ длягодовасик
Забор это ваша трудность, хоть рабица. Естественно, соседка тоже может участвовать в своей части, попробуйте убедить всех соседей что это необходимость
Аноним ФЕЯ• 13 сентября в 11:46
Ответ дляСорока-ворона
На фабриці її годують по інструкції з дотриманням норм. Чому навіть домашніх тварин ветеринари радять годувати кормом, а не натуралкою? Тому що важко врахувати всі потреби організму тварини. Чому з куркою має бути інакше?