Для драки• 10 октября в 10:02

Подскажите, цены на обувь и одежду в Украине тоже поднялись, как и на продукты

питания?
Леди_в_ночи• 10 октября в 10:33
Ответ дляТріль!
Ви ж мене не відпускаєте.
Йдіть вже. Дозволяю
Не служанка• 10 октября в 10:33
Ответ дляПьяная вишня
А что вас всех так триггерит «бугор»?
Вы выучили модное слово и суете его куда попало.
Не служанка• 10 октября в 10:33
Ответ дляТріль!
Ні намагаюсь людиною залишатись і ви спробуйте.
Я людиною і залишилась, на відміну від вас.
Пупуговка• 10 октября в 10:40
Ответ дляДля драки
Даже не предполагала, что простой вопрос, столько негатива вызовет
Я приезжаю на следующей неделе, хочу себе что-то купить…
Так откройте любой сайт и посмотрите
Неваляшкина• 10 октября в 10:49
Ответ дляДля драки
А там, де ви є, шмаття не продають?
МеняАЖтрусит• 10 октября в 10:55
Ответ длялюблю_тортики
Ну в HM нова колекція, джинси по 2500 вже
Штани, худі от 1500 вже в звичайних магазинах типу Ньюйоркер
В де-факто набрала речей на 1570 грн, двоє джинси, куртка, дві желетки
Христя в тiстi• 10 октября в 11:01
Ответ дляКу-кусик
А вам навіщо?
Задовбали
Сидіть уже за кордоном мовчки
Думаю, що це з болот так намагаються під´єбнути місцевих жіночок без критичного мислення.
Навряд чи, якась біженка може бути настільки тупою, щоби не додуматись зайти на сайт будь-якого магазину в Україні і подивитися на ціни.
Мотористка• 10 октября в 11:06
я на розпродажах завджи беру в кінці сезону - то речі в порівнянні з їжею дуже дешеві. Пуховик Зара купила за 2000грн, коротку куртку десь за 800грн, вітровка Зара - 500грн. В сезон куртки по 7-10к тільки мільйонери купують
Кофр для ноги• 10 октября в 12:12
Ответ дляПьяная вишня
А что вас всех так триггерит «бугор»?
Кроме вас это слово больше никого не тригеррит.