Не люблю натовп• 10 октября в 10:44

Порадьте термобілизну

Порадьте будь ласка хороший бренд термобілизни на зиму. Щоб тепленька і не на 100% штучна. Для дорослих. Не для спорту, а для прогулянок.
Дякую
І по можливості посилання
dulenok• 10 октября в 10:46
я вот тут брала...https://www.kidstaff.com.ua/tema-4296698.html
Колишня муза• 10 октября в 10:47
Я покупаю каждый год Falke
Дружная семейка• 10 октября в 10:50
Ответ дляdulenok
Kifa ми брали донці декілька років тому, чудова, хоч і бюджетна. Я навіть не очікувала
Тріль!• 10 октября в 10:52
я підлітку пару днів тому купила тут за 450 грн Коламбію на флісі. натуральна тканина то не термо.,то фігня. спітнів,і мокре все. я купила термо з тканини дайвінг і тонкий фліс. вже спробувала, дуже задоволені , супер.
ціна скрізь різна. тут знайшла на 450 грн. а є і по 1 тис грн
Джем Шакіри• 10 октября в 10:54
Наталюкс
Весотехник• 10 октября в 11:19
Я на олх когда-то брала мужу Glissade, носит термички на работу, до сих пор не порвались. Сейчас ещё ребёнку такую же купила, себе пока экономлю, но тоже закажу. Оно не дорогое, но намного лучше кифы, кифа как раз у меня скаталась за сезон(
автор Не люблю натовп • 10 октября в 11:27
Бачу, що є комплекти всередині бомскучі, типу фольга. Зтось таке пробував? Не колюча?
Чеширская кошечка• 10 октября в 13:15
Icebreaker, тоненька, тепленька, 100% вовна мериносу