Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 октября 2025

Фінанси - нормально, чи ні?

Я маю дохід 12 тис.грн щомісяця. Не працюю. Чоловік працює, вдома немає практично, через тиждень у тижневих відрядженнях, а якщо навіть і працюю в домашньому регіоні, то все на мені - їде о 7 ранку, повертається о 18-19. Двоє дітей 9, 12 років повністю на мені + побут. Дає мені 5 тисяч грн раз в два тижні на все про все. Скільки він заробляє навіть не знаю точно.
Якщо якісь форсмажори, то можу скористатися його карткою, але не бажано. Комуналка, закупи великі продуктів, гуртки, авто, техніка, дозвілля - він оплачує. Чи нормально, чи я заганяюся і багато хочу?
Цікаві думки зі сторони, дякую.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну и вы с ними и работу там где то
Так я і з ними, роблю закупку продуктів, бігаю роздруковую проекти, ноти, слова. Вам такий працівник треба?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
А який ваш вклад в дітей?
Силы и время
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляОце фіфа
У вас же не новорожденные . В 8 и 12 лет дети вполне могут разогреть себе еду в микроволновке и сделать самостоятельно уроки . Хотя кому ч об этом рассказываю ....
А хто їх в школу завезе, забере, відвезе на гуртки? В різний час забирати, возити. Чи у вас діти - лише погодувати і добре? Якби лише в їжі проблеми.
Оце фіфа• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Треба няня-водій- репетитор. Чоловік не хоче платити, а моєї зарплати за такі послуги або не вистачить, або більша частина піде.
Что , в банках руководителям так мало платят ?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А вам не зрозуміло?
Так делает каждая мать вы не исключение
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Дітей кинути?
Искать работу возле школы
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ким де він працює що зп 50-60 вже до ,17.00??
Стартує раніше робота, зарплата в кілька разів більша.
Оце фіфа• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Как кто . Водитель конечно .
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Пора на работу..
Придумайте щось толкове з дітьми?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляОце фіфа
Я була керівником 4 роки тому. Зараз можу претендувати на зарплату 40-60 тис, посада не керівна, мені і не треба той гемор.
Оце фіфа• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Придумайте щось толкове з дітьми?
Сдавайте в интернат . Где-нибудь в Англии . Для привилегированных . Там и няни есть , и водители , и ноты им распечатают , и слова .
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Аж ніяк.
На соц взгляд так. У нас один ребенок . Помимо основного муж дает 3500 грн на ребенка . Ще есть моя зп 9000 грн.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Искать работу возле школы
В селі? Це ким, двірником?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А як їх лишити на 13 годин самих щодня.
Что совсем нет работы? На меньше времени. Сколько времени вы едете до школы?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляОце фіфа
Как кто . Водитель конечно .
Ааааа ))) Насмішили.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляОце фіфа
До чого ваше знущання?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А хто це буде робити. Он зараз тільки приїхали, ще вечеря і уроки.
Сами пусть делают уроки. Вы проверяйте. Они ж на уроках сидят?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Чому?
Потому, я читаю мне не понять.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Їм ще водити авто не можна.
Самостоятельно делать уроки и готовить
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
3-5 хвилин, школа в селі.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А в моєї нові теми з математики - на уроці не встигла вчитель пояснити, самим розібратися, а додому вже з цієї теми 4 номери задала, вона не розібралася сама, пояснюю, допомагаю, а малий кричить - ядс досліди, проект - я не можу одночасно розірватися.
Наймите репетитора. Вы ж на работу выйдете.
Пусин Кукин• 10 октября 2025
Діти від нього?
Офіційно одружені?
Оце фіфа• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В селі? Це ким, двірником?
Ваши дети учатся в сельской школе ? Тогда куда вы их возите за 22 километра ?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Все равно надо налаживать чтоб сами что то делали.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Щось самі, багато потребують допомоги.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
І що?
А то что вы физически а он финансово - баланс
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Потому, я читаю мне не понять.
Що вам не зрозуміло?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Що занадто?
Баловать так детей при том что они не самостоятельные
Млинці зі смайликом• 10 октября 2025
Получается, практически все оплачивает муж, нормально, дети достаточно самостоятельные, относительно конечно ; у меня похожа ситуация, но мужа нет в силу работы по несколько месяцев, двое маленьких детей, И я еще работаю не на 12 тыс; живем за мои + мужа пассивный небольшой доход, а его заработок откладывается, а как вы хотели на что-то насобирать - квартира/машина/ремонты/отдыхи, если конечно деньги с неба не падают. То есть считаю, что вы ноете
Пусин Кукин• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я це знаю. І давно вже.
А свої гроші куди діваєте?