Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 октября 2025
Фінанси - нормально, чи ні?
Я маю дохід 12 тис.грн щомісяця. Не працюю. Чоловік працює, вдома немає практично, через тиждень у тижневих відрядженнях, а якщо навіть і працюю в домашньому регіоні, то все на мені - їде о 7 ранку, повертається о 18-19. Двоє дітей 9, 12 років повністю на мені + побут. Дає мені 5 тисяч грн раз в два тижні на все про все. Скільки він заробляє навіть не знаю точно.
Якщо якісь форсмажори, то можу скористатися його карткою, але не бажано. Комуналка, закупи великі продуктів, гуртки, авто, техніка, дозвілля - він оплачує. Чи нормально, чи я заганяюся і багато хочу?
Цікаві думки зі сторони, дякую.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Плохо наладили детей
Так, тут жо..па з розвитком дітей.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Коли вспіли робити о скільки народили? Керівна посада а не можете дітей організувати?
Дітей в 33 і 36, з 19 років працюю.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Яка лінь?
Вы пишете будто детям по три года
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Пришло время сбрасывать это с себя. Уроки на оффлайне ?
А хто це буде робити. Он зараз тільки приїхали, ще вечеря і уроки.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ви серьезно не розумієте, що Ваші діти такі, якими Ви їх зробили. Дівчинка в 12 років не може сама вивчити уроки і розігріти іжу?
Моя на дистанционке не может. Точнее может списать в чате jpt
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Добре годувати не треба
Це в точку, коли він вдома, то все улітає. А з малими котлет, чи битків насмажила, гарніри різні готую і 4 дні їх тягаємо, а з ним - щодня щось готую.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Детей учите самостоятельности
Їм ще водити авто не можна.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ні, чоловік же не приходить. Йому можна, він же працює.
Ну так и есть но он же и большую часть покрывает расходов?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ні, що дітям немає ніякої полушки, що діти хочуть іноді кафе, іграшку, одяг непланово, а бюджетом не передбачено.
Это занадто для не самостоятельных детей
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Вы пишете будто детям по три года
По три - це був курорт з ними.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
😂😂😂😂
Если вы не справляетесь, это не значит, что все не справляются
Ничем не хуже, а иногда качество жизни даже лучше, нет этой гиперопеки, когда у 12-летнего ребенка мама в няньках 😂
Как то в моем детстве пропустили пневмонию. На работе были я потом в больнице лежала
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
А в моєї нові теми з математики - на уроці не встигла вчитель пояснити, самим розібратися, а додому вже з цієї теми 4 номери задала, вона не розібралася сама, пояснюю, допомагаю, а малий кричить - ядс досліди, проект - я не можу одночасно розірватися.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
І що?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Щоб якось разом обговорювати все, планувати, дітям на навчання відкладати, час швидко мине, які доходи будуть через 6 + років.
Плохо что ваши дети не самостоятельные(
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Що занадто?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я плачу, читаючи ваш комент, він просто в саму точку. Якщо він не у відрядженні, то ночує вдома, в селі, а у відрядженні він гуляє містом, грає там у футбол, лягає спати рано, до 17 відпрацював і вільний. Коли вдома, то теж їздить грати у волейбол, вдома валяється з телефоном, або щось дивиться на телевізорі. Уроки не робить з ними, я іноді зашмваюся прошу допомогти їм, чи перевірити зроблене, то потім вчитель виправляє після його перевірки.Він проти когось наймати, сміється, що я там зароблю.
Мужчины не занимаются уроками
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Плохо что ваши дети не самостоятельные(
В чомусь погано, в чомусь так обставини склалися, що не можуть самі.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Бабуся, няні.
Наймите няни и идите на работу. Часть ЗП будете отдавать няням
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляБесбардак
В темі ви підняли перш за все фінансову частину
Я тоже поняла что проблема в финансах
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А моїм 22 км треба сами їхати туди і назад, трьома маршрутками і ще ножками. Як ви це уявляєте?
Ну и вы с ними и работу там где то
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ні, він більше оплачує, десь 50-60 тисяч, зарплата 120 тис.+. Який + не знаю, бо двічі з моменту влаштування піднімали.
Хорошо оплачивает
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Мужчины не занимаются уроками
Не правда. Мені і тато, і мама допомагали, було розділення по предметам - в кожного своя спеціалізація. Чую, що в класі у дітей теж в багатьох так же, тати теж в темі. І не прикриваються роботою, чи грошима.
Оце фіфа• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Дітей кинути?
У вас же не новорожденные . В 8 и 12 лет дети вполне могут разогреть себе еду в микроволновке и сделать самостоятельно уроки . Хотя кому ч об этом рассказываю ....
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ким де він працює що зп 50-60 вже до ,17.00??
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляviter33
Реально - в сучасних умовах ’приносить додому’ 50-60 тис - це дуже непогано
І на нього з тих грошей - витрати мінімальні
Згодна
Оце фіфа• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
І зараз не знаю, 120+, а яка точно не знаю
Заврались вы , дамочка .
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Треба няня-водій- репетитор. Чоловік не хоче платити, а моєї зарплати за такі послуги або не вистачить, або більша частина піде.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Нормальные желания у автора. С утра до вечера, круглосуточно и без выходных работает как раз автор. Но семейным бюджетом распоряжается муж. Он прокачивает скилы, приобретает опыт, растёт по служебной лестнице, отдыхает после работы, сам определяет свой образ жизни и вполне удовлетворён. Его манера скрывать зарплату и упрекать жену в транжирстве отвратительны. Женщина поставила свою карьеру на паузу и жертвует самореализацией в честь своих детей. Но это и его дети. Вы, как и муж автора, обесцениваете ее вклад и не замечаете его неуважение.
Пора на работу..