Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 октября 2025
Фінанси - нормально, чи ні?
Я маю дохід 12 тис.грн щомісяця. Не працюю. Чоловік працює, вдома немає практично, через тиждень у тижневих відрядженнях, а якщо навіть і працюю в домашньому регіоні, то все на мені - їде о 7 ранку, повертається о 18-19. Двоє дітей 9, 12 років повністю на мені + побут. Дає мені 5 тисяч грн раз в два тижні на все про все. Скільки він заробляє навіть не знаю точно.
Якщо якісь форсмажори, то можу скористатися його карткою, але не бажано. Комуналка, закупи великі продуктів, гуртки, авто, техніка, дозвілля - він оплачує. Чи нормально, чи я заганяюся і багато хочу?
Цікаві думки зі сторони, дякую.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Самостоятельно делать уроки и готовить
Ок, а доп.заняття як, це найголовніше?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В чомусь погано, в чомусь так обставини склалися, що не можуть самі.
Как пойдете на работу нанимайте репетитора и будет получаться
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Не правда. Мені і тато, і мама допомагали, було розділення по предметам - в кожного своя спеціалізація. Чую, що в класі у дітей теж в багатьох так же, тати теж в темі. І не прикриваються роботою, чи грошима.
Мне мама помогала и я сейчас ребенку помогаю, но мы на дистанционке.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляПусин Кукин
Діти від нього?
Офіційно одружені?
Так
Оце фіфа• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
3-5 хвилин, школа в селі.
22 километра за 3-5 минут ?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Наш папа не помогает. Но может себе приготовить
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляОце фіфа
Ваши дети учатся в сельской школе ? Тогда куда вы их возите за 22 километра ?
В сусіднє місто.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляОце фіфа
У вас же не новорожденные . В 8 и 12 лет дети вполне могут разогреть себе еду в микроволновке и сделать самостоятельно уроки . Хотя кому ч об этом рассказываю ....
Уроки конечно не все но часть
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Все равно надо налаживать чтоб сами что то делали.
Щось роблять, а щось чекають допомоги.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Треба няня-водій- репетитор. Чоловік не хоче платити, а моєї зарплати за такі послуги або не вистачить, або більша частина піде.
Тоді сидить далі вдома з вашими забаганками.
Млинці зі смайликом• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А хто їх в школу завезе, забере, відвезе на гуртки? В різний час забирати, возити. Чи у вас діти - лише погодувати і добре? Якби лише в їжі проблеми.
Ви на приколі? У вас діти відносно дорослі, ходити/їздити на гуртки повинні самі, і розігріти в мікрохвильовці їжу, яку ви приготували і залишили в холодильнику, теж можуть
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Не удивительно что не хочет зачем ему это вам а работу надо?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Тогда где вы там в шоколаде то?
Какая у вас ЗП?
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляПусин Кукин
А свої гроші куди діваєте?
Щось відкладаю, щось трачу.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так я і з ними, роблю закупку продуктів, бігаю роздруковую проекти, ноти, слова. Вам такий працівник треба?
Меняйте мышление. Иначе дел не будет
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Если вам не устраивает отменяйте гуртки либо ищите из рядом со школой
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Рассыпайте пазл пересматривайте выкидывайте что то и организовываете заново
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляОце фіфа
22 километра за 3-5 минут ?
Ні 1,5-2 км.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Придумайте щось толкове з дітьми?
Ваша работа
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Їжу так і роблять, а гуртки не можуть.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я була керівником 4 роки тому. Зараз можу претендувати на зарплату 40-60 тис, посада не керівна, мені і не треба той гемор.
Ну хорошо. Что нельзя детям найти кружки возле школы . Пока вы работаете они занимаются?
Оце фіфа• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В сусіднє місто.
Напуркуа ? Я же говорю , определитесь . То вы пишете , что возите детей в школу за 22 км , то до школы 3-5 минут . То с зарплатой мужа у вас нестыковки . Сначала писали , что не знаете , какая зарплата , потом - минималка , потом - 20 тысяч . А теперь уже 120 тысяч . Топорно троллите .
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Це сім´я? Таке відношення.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В селі? Це ким, двірником?
Я не поняла школа ж в городе 22 км
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Тогда где вы там в шоколаде то?
Какая у вас ЗП?
Нуль зараз.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Меняйте мышление. Иначе дел не будет
Підкадіть як і куди?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
3-5 хвилин, школа в селі.
Ну тогда репетиторы онлайн , кружки тоже или выходные. Ваша работа руководитель в городе. Поставьте камеру контролируйте детей
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
В селі немає поряд.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Щось самі, багато потребують допомоги.
Вечером что успели помогли , на выходных
Пусин Кукин• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Щось відкладаю, щось трачу.
А що відкладаєте?