Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 октября 2025
Фінанси - нормально, чи ні?
Я маю дохід 12 тис.грн щомісяця. Не працюю. Чоловік працює, вдома немає практично, через тиждень у тижневих відрядженнях, а якщо навіть і працюю в домашньому регіоні, то все на мені - їде о 7 ранку, повертається о 18-19. Двоє дітей 9, 12 років повністю на мені + побут. Дає мені 5 тисяч грн раз в два тижні на все про все. Скільки він заробляє навіть не знаю точно.
Якщо якісь форсмажори, то можу скористатися його карткою, але не бажано. Комуналка, закупи великі продуктів, гуртки, авто, техніка, дозвілля - він оплачує. Чи нормально, чи я заганяюся і багато хочу?
Цікаві думки зі сторони, дякую.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так, за містом, тут всі возяться з дітьми. Але якось вдвох, а мене немає кому підстрахувати. Я навіть до лікаря не можу потрапити вже другий місяць
Плохо наладили детей
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я маю досвід 21 рік, керівна посада була.
Коли вспіли робити о скільки народили? Керівна посада а не можете дітей організувати?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Куртки в районі 2 тисяч малим, подарунки - окулчри за 11 тисяч, останні навушники епловські - вже не пам´ятаю за скільки, продукти звичайні, як у всіх. Відпустка 2,5 тис.євро, з них 1 тис.моя.
Кажется вы с жиру беситесь
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ длядамаАмстердама
Ну так детей отвезли и пошли к врачу, пока они в школе. Или вы сидите на лавочке под школой и ждёте, когда они к вам выбегут на каждой перемене? Короче, вы высасывание проблемы из пальца. Такое ощущение, что вам скучно живётся.
Ага согласна
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
А який ваш вклад в дітей?
А вам не зрозуміло?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Було ще гірше, це я витребувала ці 10 тисяч і ці 12 тисяч. Поки працювала, то було все супер, завжди великі заощадження мала.
Вы так рассказываете будто 1000х и 2000 вытрясываете
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ні, якби не було родини, гарно б заробляла, подорожувала б. В нього зарплата мінімальна, там би були копійки.
Якби якби
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляОце фіфа
У них были няня и водитель . Автор уже ответила )))
Водія не було, все було поряд, чоловік в такому режимі не працював.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Идите живите в городе в своей квартире и работайте
Дітей кинути?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
З школи забрати, на доп.заняття повезти, привезти, уроки.
Пришло время сбрасывать это с себя. Уроки на оффлайне ?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так, ми ж сім´я, я всі свої заощаддення віддала на купівлю ще однієї квартири. Я лумала, як в моїх батьків, а в нього інший розклад. Подобаєттся маніпулювати і тикати грошима.
Да вы тоже не подарок
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Но Вы же понимали что дети растут и подросткам не место селе ?
Тому і є квартира 3 кімнатна, але зараз війна, не варіант, 23 поверх. От сьогодні нічого там не було.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В понеділок їле в 5 ранку, в п´ятницю в вечепі првертається, навітт коли не у відрядженні, його немає рахуйте.
Добре годувати не треба
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляОце фіфа
Вы как-то определитесь уже . Сначала писали , что не знаете , какая зарплата , потом - минималка , потом - 20 тысяч . А теперь уже 120 тысяч .
І зараз не знаю, 120+, а яка точно не знаю
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Чоловіка і так немає практично. І я піду.
Детей учите самостоятельности
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляТАЗератти
Автору скучно. Это ее очень беспокоит. Не даром говорят, что у женщин, которые так и не вышли из декрета, рано или поздно начнет регресс.
Пересидела
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ні, мені 45, на третьому курсі універу пішла на практику і мене лишили.
Тоді звідки в вас стаж 21?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляШпондєр
Та мабуть на домашньому навчанні діти.
Нет возить надо везде
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну не каждый же месяц
Щось завжди вилазить, півроку я регулярноип´ю півні препарати, до 1,5 тисячі щомісяця.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Навіщо йому купуєте?
Бо дурна, бо любила.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
А вы зачем если не работаете?
А я працювати піду.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Купили вже разом - ще дві. Одну продали, купили дім, одна лишилася.
У вас муж щедрый
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ви їх зовсім не можете залишати самих?
А як їх лишити на 13 годин самих щодня.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Якось ви займаєтесь дітьми все життя і вони в вас не самостійні((( не порядок десь ви щось впустили
Можливо.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Дякую, що зрозуміли мій стан. Так, втомилася.
Это бытовуха с детьми сильно затягивает. Надо на работу