Прикуси Язика• 10 октября в 15:33

Пропала дитина вчора. На Київщині

УВАГА‼️ЗНИКЛА ДИТИНА‼️Поліція Київщини розшукує 11-річну Наталію Мельник з села Мотовилівська Слобідка

9 жовтня близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення від бабусі про те, що її онука сьогодні близько 16.00 години залишила місце проживання та до теперішнього часу не повернулася.

На розшук дівчинки залучені та орієнтовані всі підрозділи поліції Київщини.

ПРИКМЕТИ: зріст — приблизно 160 сантиметрів, середньої тілобудови, волосся довге чорного кольору.

ОДЯГНЕНА: світло-зелені штани, рожева кофта, при собі мала білу сумку.

Шановні громадяни!
Якщо ви маєте будь-яку інформацію про місцеперебування зниклої дівчинки, просимо негайно повідомити на спецлінію 102 або за телефоном: +380 (933034986).
В курсі діла• 10 октября в 15:36
скорее всего с подружками гуляет
Допоможіть знайти• 10 октября в 15:38
вкрали дитину
Лунтик-паунтик• 10 октября в 15:38
А родители где? Почему фигурирует только бабушка.
Неблагополучная семья?
Ніколи не збрешу• 10 октября в 15:39
Ответ дляВ курсі діла
скорее всего с подружками гуляет
В 11 лет, сутки гуляет?
Радуга-дуга• 10 октября в 15:39
Бабушка молодец, что сразу подняла тревогу. Пусть все будет хорошо.
У меня так у знакомых дочь 12 лет недавно сбежала после ссоры с родителями, пошла ’погулять’. Нашлась на следующий день.
Надеюсь и тут всё решится
НеВРотик• 10 октября в 15:39
лишь бы суицид не сотворила, как в Кременчуге два дня назад девочка..
Просто Фіфа• 10 октября в 15:39
Девочка гораздо старше выглядит. Может загуляла с подругами
Херсон це Україна• 10 октября в 15:41
Ответ дляПросто Фіфа
На сутки в 11 лет? Сомневаюсь
Просто Фіфа• 10 октября в 15:42
Ответ дляХерсон це Україна
На сутки в 11 лет? Сомневаюсь
Разные семьи бывают. Мы ж не знаем всей истории. Может ушла из дому
Конфиденциальность• 10 октября в 15:44
Бідна бабуся, на старості хочеться спокою, а не все це.
Дівчина , думаю, загудяла.
Просто Фіфа• 10 октября в 15:48
И бабушка в полицию уже в 18:30 звонила. Обычно подростки до 20-21 гуляют. Явно какая-то ссора была
автор Прикуси Язика • 10 октября в 15:48
Ответ дляЛунтик-паунтик
Неблагополучная семья?
Этого я не знаю
ИМХОля• 10 октября в 15:51
Ответ дляПросто Фіфа
11 лет подросток?
Просто Фіфа• 10 октября в 15:59
Ответ дляИМХОля
11 лет подросток?
Вполне, посмотрите на фото
месяцкие• 10 октября в 16:18
Ответ дляПросто Фіфа
Может она ее на час отпустила, а дальше телефон не отвечал.
Бабушка молодец- чем раньше тем лучше.
Надеюсь просто у подружек сидит.
У нас одноклассница в. 12 лет 2 месяца с каким-то непонятными чуваками гуляла и сама потом пришла в милицию.
Уходя дверю не хлопать• 10 октября в 16:24
Ответ дляПросто Фіфа
Выглядит на 14, правда.
курасаны• 10 октября в 16:25
Ответ дляНеВРотик
Из-за чего?
ВсеПроВсехЗнаю• 10 октября в 16:53
Ответ дляПросто Фіфа
В 11 років? Моя в 13 якраз до 18:00 і гуляє зараз
Просто Фіфа• 10 октября в 18:03
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Кажу те що бачу у себе в дворі. Мій підліток взагалі не гуляє, бо немає часу. Тренування на вулиці і в 19:30 приїжджає додому
ИМХОля• 10 октября в 19:24
Ответ дляПросто Фіфа
Вполне, посмотрите на фото
И что? Возраст 11 лет, какой это подросток?
Мне 11 было 32 года назад и тоже выглядела старше, как и многие одноклассницы, но мы были детьми, а не подростками
автор Прикуси Язика • 10 октября в 23:05
Девочку до сих пор не нашли
Ацетилсалициловая кислота• 10 октября в 23:53
Дуже мало інфо, куди вийшла, з ким пішла, чому в 18:30 бабуся вже підняла поліцію, чому бабуся.... але то вже діло поліції.
І да, 11 років зараз - то вже підліток. Точніше одні - діти дітьми, а інші вже підлітки.
Єдине, щоб там не сталося, нехай дитина знайдеться живою і неушкодженою
Идеальная оптимистка• 11 октября в 07:45
нашли девочку ?
Конфиденциальность• 11 октября в 13:47
Ответ дляИдеальная оптимистка
нашли девочку ?
Так, знайшли.
Судячи по тексту, загуляла або втекла .
Ніякого криміналу.
Идеальная оптимистка• 11 октября в 14:16
Ответ дляКонфиденциальность
Так, знайшли.
Судячи по тексту, загуляла або втекла .
Ніякого криміналу.
слава богу. спасибо.