Не гоню• 10 октября в 17:24

Тягне блювати від моєї роботи. Як витримати ще рік?

Нудить конкретно від мої посади і моїх обов’язків. Від офісу. Від морд, які бачу щодня.
Просто з легкою нудотою кожен раз йду до офісу.
Але звільнитись поки не можу - маю закрити кредит (залишилось 60 тисяч) та і платять непогано.
Помітила, що почала частіше огризатись і провокувати керівника, ніби я підсвідомо хочу звільнення. Як себе тримати в руках, якщо треба?
Кава з адреналіном• 10 октября в 17:26
Начните искать новую работу. Вам станет легче и найдется постепенно
Люблю ВалЄру• 10 октября в 17:31
Та рыгайте прям на стол шоуж
Ms. Доброта• 10 октября в 17:33
Работайте дальше
И ищите другую работу
Ms. Доброта• 10 октября в 17:35
Непогано платять это сколько? Вы можете за месяц закрыть долг?
Водійка хімарса• 10 октября в 17:36
Тренируйте стрессоустойчивость.

Автор, все будет нормально. Выдержите. Не заметите как год пройдёт.
Астановитесь• 10 октября в 17:39
А на інших роботах будуть девочкі припевочкі, добрі, ввічливі.Ще може і гірше
Без образів• 10 октября в 17:45
А якщо не ця робота? Будете сидіти вдома чи підете на іншу? А якщо інша буде ще гірша?
автор Не гоню • 10 октября в 17:45
Ответ дляБез образів
Я хочу в іншу сферу
Цідило правди• 10 октября в 17:48
Мене тримає гарна зп, гнучкий графік, кредит на 100 000 і двоє дітей, які іноді хворіють, іноді треба сходити на виставу чи батьківські збори.

Теж нудить. Але принаймні колеги адекватні.
Без образів• 10 октября в 17:53
Ответ дляНе гоню
Я хочу в іншу сферу
А не факт, що інша сфера не буде Вас нервувати. Чи Ви вже там працювали?
жижифреймут• 10 октября в 17:55
Ответ дляЦідило правди

Яка сфера?
рукиЖимолости• 10 октября в 18:44
Може якісь заспокійливі седативні, хоч той же маній спробуйте. І якось відволікайте себе від негативу. Головне, тримайте в голові ціль, закрити кредит.
Эт вернячОк• 10 октября в 18:44
Я пошла на директора и дала слово выдержать год, вот уже 7 месяц тоже очень бесит работа и сил нет, но доработать год нужно
рукиЖимолости• 10 октября в 18:45
А в якій Ви сфері зараз і на яку хочете змінити?