Не гоню• 10 октября 2025
Тягне блювати від моєї роботи. Як витримати ще рік?
Нудить конкретно від мої посади і моїх обов’язків. Від офісу. Від морд, які бачу щодня.
Просто з легкою нудотою кожен раз йду до офісу.
Але звільнитись поки не можу - маю закрити кредит (залишилось 60 тисяч) та і платять непогано.
Помітила, що почала частіше огризатись і провокувати керівника, ніби я підсвідомо хочу звільнення. Як себе тримати в руках, якщо треба?
Кава з адреналіном• 10 октября 2025
Начните искать новую работу. Вам станет легче и найдется постепенно
Водійка хімарса• 10 октября 2025
Тренируйте стрессоустойчивость.
Автор, все будет нормально. Выдержите. Не заметите как год пройдёт.
Астановитесь• 10 октября 2025
А на інших роботах будуть девочкі припевочкі, добрі, ввічливі.Ще може і гірше
Без образів• 10 октября 2025
А якщо не ця робота? Будете сидіти вдома чи підете на іншу? А якщо інша буде ще гірша?
Не гоню
• 10 октября 2025
Ответ дляБез образів
Я хочу в іншу сферу
Цідило правди• 10 октября 2025
Мене тримає гарна зп, гнучкий графік, кредит на 100 000 і двоє дітей, які іноді хворіють, іноді треба сходити на виставу чи батьківські збори.
Теж нудить. Але принаймні колеги адекватні.
Без образів• 10 октября 2025
Ответ дляНе гоню
Я хочу в іншу сферу
А не факт, що інша сфера не буде Вас нервувати. Чи Ви вже там працювали?
жижифреймут• 10 октября 2025
Ответ дляЦідило правди
Яка сфера?
рукиЖимолости• 10 октября 2025
Може якісь заспокійливі седативні, хоч той же маній спробуйте. І якось відволікайте себе від негативу. Головне, тримайте в голові ціль, закрити кредит.
Эт вернячОк• 10 октября 2025
Я пошла на директора и дала слово выдержать год, вот уже 7 месяц тоже очень бесит работа и сил нет, но доработать год нужно