Лівий Локіть• 10 октября в 18:27

Кардіолог хоче замінити Аріфон на лозартан (лозап, клосарт, лориста) - хто пив?

На питання - чому заміняти?
Він каже шо це дуаретик- виводить воду
Тиск стабільний якщо пʼю аріфон..
Несу пургу• 10 октября в 18:33
Попробуйте пропить неделю-другую другой препарат, если эффект будет такой же, то переходите. Нет - возвращайтесь к арифону. Не вижу проблему
Украиночка• 10 октября в 18:54
від Лозапа може бути кашель,зверніть увагу.
автор Лівий Локіть • 10 октября в 18:55
Ответ дляУкраиночка
Так.. отож я не розумію для чого аріфон заміняти
Якщо він нормально держить тиск якщо його пєш
Творог для розжига• 10 октября в 19:32
Мой муж пьет лазортан сандокс ему помогает раньше пил болье дорогий препарати не помогали.
автор Лівий Локіть • 10 октября в 19:41
Ответ дляТворог для розжига
В нього немає діабету?
Пукимончиг• 10 октября в 19:57
Ответ дляЛівий Локіть
Приймала Лозап разом з діуретико (спочатку з Аріфон, потім на Індапен перейшла). І на даний період теж приймаю цей препарат але в поєднанні з антагоністом кальцію.
Декілька років приймаю сартани (антагоністи рецепторів ангіотензину ІІ). Кашлю не виникало.
Кашель виникає при прийомі інгібіторів АПФ (Еналаприл і його аналоги, Лізиноприл і його аналоги). Коли приймала препарат групи інгібіторів АПФ, то виникав задушливий кашель. Тому замінили на сартан (антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ), переважно приймаю препарат з основною речовиною лозартан калію, призначали і валсартан і його аналоги.
автор Лівий Локіть • 10 октября в 20:15
Ответ дляПукимончиг
А чому лікарі перестають призначати аріфон
Чому? На вашу думку
Дякую
Пукимончиг• 10 октября в 21:42
Ответ дляЛівий Локіть
Чому? На вашу думку
Дякую
Аріфон. Основна речовина індапамід. Є інші препарати діуретики з основною речовиною індапамід.
Деякі діуретики (окрім калійзберігаючих діуретиків) можуть виводити калій. Призначають діуретик приймати або 1 місяць або дещо тривалііший період. Антигіпертензивний препарат групи антагоністів рецепторів ангіотензину ІІ, у Вашому випадку Лозап (основна речовина лозартан калію), не лише антигіпертензивний препарат, також є джерелом калію.
Лозап приймаю тривалий період. Поєдную або діуретиком, або з бета-блокатором, або з антагоністом кальцію. На даний період поєдную з антагоністом кальцію, ще додаю іноді бета-блокатор.
Антигіпертензивні препарати групи антагоністів рецепторів ангіотензину ІІ не рекомендується поєднувати з інгібітором АПФ (так як іде подвійне блокування рецепторів ангіотензину ІІ та збільшується ризик виникнення деяких побічних ефектів), неможна поєднувати з калійзберігаючими діуретиками.
Лозап, Клосарт, Лоріста відносяться до групи інгібіторів рецепторів ангіотензину ІІ (рецепторів типу AT1), основна речовина лозартан калію.
автор Лівий Локіть • 10 октября в 22:18
Ответ дляПукимончиг
А я індапамід (аріфон ) приймаю вже 6 років без перерви
Це погано?
Пукимончиг• 10 октября в 23:20
Ответ дляЛівий Локіть
Це погано?
Приймала тривалий період діуретик. Потім приймала діуретик з панангіном. Потім з Лозапом.
Тривалий прийом діуретика може вимивати з організму калій, магній, кальцій. На калій і магній аналіз не здавала. Показник кальцію загального був нижче норми - 1,7 ммоль/л (норма 2,15–2,55 ммоль/л).
Творог для розжига• 11 октября в 06:19
Ответ дляЛівий Локіть
В нього немає діабету?
Диагноз не ставлят но сахар скачет последний раз бил 7.03