КоКоКоКоКоКо...• 10 октября в 19:16

Відкине ратиці перший хто? Сі, пу чи рудий?

Це власне і все питання. Для чого запитую... Додумайте самі, будь ласка. Я без стьобу до вас. Навпаки, з надією і повагою до сили думки Порадниць)))
Результат:
вже голосів: 85
33 (38.82%) 3. ДТр
25 (29.41%) 2. пу
23 (27.06%) 4. Ваш варіант
4 (4.71%) 1. Сі
Happiness13-Ukraine• 10 октября в 19:57
Ответ дляКозачка
Морду свою трохи стримуй
Це дзеркалу сказало? 🤡
Курка мля
Козачка• 10 октября в 19:58
Ответ дляKriskaA
Танунах квартира....тільки будинок Квартира у мене в Києві - це не життя, а мука :)))
Будинок то ні

Там працювати треба
Краще в квартирі мені
KriskaA• 10 октября в 19:58
Українське слово ’ратиці’ в деяких викликало лютий butthurt - і відхилило від теми гілки :))))
Karina_B• 10 октября в 19:58
Ответ дляKriskaA
Єта па балотнаму, а українською - я З Миргород, З Києва, З Полтави.
Вы когда хотели измениться неузнаваемо в январе этого года ещё украинский язык не изучили?
Козачка• 10 октября в 19:58
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Це дзеркалу сказало? 🤡
Курка мля
Удалено администрацией...
БоВжеВільна• 10 октября в 19:59
Ответ дляШвидка Настя
Українською мовою ратиці це копита, це синоніми
Я вже погуглила, але ж спочатку нормально спитала, щоб не лізти в гугл, бо у нас це слово ніде не почуєш.
Я он і мандербурку знаю, і ровера, і що тільки не знаю, але через деяких не хочеться і нові для себе слова запам´ятовувати
KriskaA• 10 октября в 19:59
Ответ дляKarina_B
Ні, ще не вивчила. А що ? Штудіруєш мої дописи, ватки ?:)) Ну давай-давай. Ще й законспектуй - тобі корисно буде
Karina_B• 10 октября в 20:00
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
KriskaA• 10 октября в 20:00
Ответ дляКозачка
Будинок то ні

Там працювати треба
Краще в квартирі мені
Та ладно ! Над чим працювати ?? Ну траву підстригти, або влом мені прибирати город - я людина за 2000 грн найняла - він мені все вигріб. На наст. рік взагалі посаджу 2 рядка томатів і 1 огірків - все інше буде травка і дерева :)
KriskaA• 10 октября в 20:01
Ответ дляKarina_B
Удалено администрацией...
Козачка• 10 октября в 20:01
Ответ дляKriskaA
В квартирі безпечніше
Город то мука
KriskaA• 10 октября в 20:02
Ответ дляКозачка
В квартирі безпечніше
Город то мука
Чим безпечніше....Як складеться та панелька ....
Happiness13-Ukraine• 10 октября в 20:02
Ответ дляКозачка
Удалено администрацией...
Швидка Настя• 10 октября в 20:03
Ответ дляПростецкая
Я думаю у Трампа что-то с головой случится и он станет не дееспособным, у него уже сейчас ромашка тут помню там не помню. А Путин будет тянуть до последнего, если резко не умрет. Потом балет долго лежать как овощ, а народ будут кормить лапшой о хорошем самочувствии, потом не будут признаваться что сдох
У Трампа з головою все дуже добро, він хитрий і спеціально каже протилежні речі, щоб потім в разі чого сказати «так я ж так і казав»
KriskaA• 10 октября в 20:05
Ответ дляШвидка Настя
Так...шулєр ще той....Але, нажаль, ніхєра не розуміє в кацапії і в мотивах хуйла....
Швидка Настя• 10 октября в 20:06
Ответ дляБоВжеВільна
Ровер це дійсно діалект і походить він від марки велосипедів Rover, які привозили чи то з Польщі, чи то з Угорщини.
БоВжеВільна• 10 октября в 20:06
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Удалено администрацией...
Капець, похоже сюди взагалі вже заходити не треба. Одне лайно. Ця, ота друга така ж сама
Швидка Настя• 10 октября в 20:07
Ответ дляKriskaA
Все він розуміє, але йому вигідно робити вигляд що він дурачок. Тому що з дурака мало що взяти можна
БоВжеВільна• 10 октября в 20:07
Ответ дляШвидка Настя
Я знаю, багато читала про походження слів
KriskaA• 10 октября в 20:08
Ответ дляШвидка Настя
Ні. Він барига по сути - і був на 1000% впевнений, якщо хуйлу запропонувати ’діл’ - тобто разом заробляти бабло - то той погодиться. Та сра ти хуйло хотів на бабло - його в нього неміряно. Хуйлу треба в історію увійти анпіратором, сабіратілєм зємєль....А до Додіка це не доходить....
Karina_B• 10 октября в 20:09
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Я в жизни общалась, общаюсь и буду общаться только на украинском языке. В том числе это делала когда украинский был не модным. В интернете общаюсь на русском. Не собираюсь менять свои привычки лишь потому что власть или какая-то кучка активистов приказала делать иначе, обозначив язык общения половины (не только в интернете), если не больше населения страны не таким. В Конституции Украины русский язык особенно выделен среди других национальных языков.

Конституція України
Стаття 10.

Державною мовою в Україні є українська мова.

{ Офіційне тлумачення частини першої статті 10 див. в Рішенні Конституційного Суду N 10-рп/99 від 14.12.99 }

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.
Докладніше: https://kodeksy.com.ua/konstitutsiya_ukraini/statj...
KriskaA• 10 октября в 20:10
Ответ дляKarina_B

Конституція України
Стаття 10.

Нє тошні .
Karina_B• 10 октября в 20:11
Ответ дляKriskaA
Нє тошні .
Удалено администрацией...
Козачка• 10 октября в 20:12
Ответ дляKriskaA
Приватний сектор скоріше складеться
Воду викачувати з землі,сніг відгрібать, траву косить
Фу
KriskaA• 10 октября в 20:12
Ответ дляKarina_B
Удалено администрацией...
А я дивлюся ти в курсі і наказів, і гавкання - важке у тебе життя, шарікова :)) Ото ж сиди на своїх болотах і там же і гавкай, бот новорегівський.
Козачка• 10 октября в 20:12
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Удалено администрацией...
Шо ж тебе так зачепило?
Зе помре першим, бо він уже ходячий труп))
Козачка• 10 октября в 20:13
Ответ дляБоВжеВільна
Хто з чого зроблений))
KriskaA• 10 октября в 20:13
Ответ дляКозачка
Приватний сектор скоріше складеться
Фу
Яку воду з землі викачувати....навіщо ? Сніг повідкидати - так то ж фітнес :) А траву косити - медитація :) А запах потім який...ляжеш на качєльку....Як в раю...
Karina_B• 10 октября в 20:14
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Козачка• 10 октября в 20:14
Ответ дляKriskaA
Бо каналізація...