Триндичіха Байрактар• 11 октября 2025

На Хмельниччині в їдальні ліцею травмувалась учениця

На Хмельниччині розслідують обставини травмування школярки у ліцеї. Про це розповіли у прокуратурі.

Як стало відомо, до правоохоронців звернулась жителька Наркевицької громади, дочка якої є ученицею місцевого навчального закладу. За словами жінки, дитина отримала травму під час вживання їжі у шкільній їдальні.

За фактом неналежного виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей (ч. 1 ст. 137 КК України) відкрито кримінальне провадження.

У прокуратурі не уточнюють, що саме спричинило травмування дитини.
Группа крови• 11 октября 2025
Ни о чем.
Vesy• 11 октября 2025
Ляп
jannjann77• 11 октября 2025
Блин, мне в школе в очереди за пирожками повидло горячее на руку выдавили, ожог был. Надо было в суд подавать.
автор Триндичіха Байрактар • 11 октября 2025
Ответ дляГруппа крови
Ни о чем.
обожралась
jannjann77• 11 октября 2025
Може та дитина бегала, перечипилася, гепнулась.
А повариха винна
Ответ дляjannjann77
А повариха винна
Такие причины обычно не скрывают
Blackwater• 11 октября 2025
Вдавилась пирижком чи шо?
Новость не зачёт.
Ответ дляBlackwater
Вдавилась пирижком чи шо?
Новость не зачёт.
не исключаю
juliankoste• 11 октября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
не исключаю
Кусок стекла в еде, кошмар, интересно, правда или нет: https://www.ukr.net/ru/news/details/hmelnitskiy/11...
Ответ дляjuliankoste
Нагадаємо, раніше в соцмережах з’явилася інформація, що дитина поранилася уламком скла, який потрапив у страву. Попередньо йдеться про те, що тріщина на скляній кришці каструлі, в якій готували їжу, могла стати причиною інциденту.
lorena28071970• 11 октября 2025
А сколько вам платят за 1 тему?
Ответ дляlorena28071970
А сколько вам платят за 1 тему?
Кусок стекла в еде, кошмар
lorena28071970• 11 октября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Кусок стекла в еде, кошмар
И все же- скока?
Ответ дляlorena28071970
И все же- скока?
Нагадаємо, раніше в соцмережах з’явилася інформація, що дитина поранилася уламком скла, який потрапив у страву
Группа крови• 11 октября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
обожралась
Поскользнулась на чужой блевотине