Любви вам!• 11 октября в 11:10

Постійні хвороби у дітей

Сил немає, двоє дітей 8 і 4р. Реально не хворіли тільки липень-серпень. Почалася школа - уже другий раз. І кожен раз простуда переходить в кашель, і бронхіти, в меншого обструкції. Не було такого щоб просто соплі закінчились виздоровленням. За частоту я взагалі мовчу. Зима - весна три рази пили антибіотик, старша. Обоє привиті синфлорикс/превенар.
Я чесно просто в шоці. Ні спланувати нічого, ні поїхати на канікулах, бо вечно ми хворі.
Лікарка особо нічого не каже, типу такий вік. Питала її за соляну кімнату, сказала не потрібно
Ще планую до лора їх зводити, перевірити аденоїди.
Що ще з ними робити?)
Королева Сарказма• 11 октября в 11:13
Змінити можна педіатра.
Давати дітям після аналізів необхідні їм вітами, підвищувати рівень імінітету, в масках, на жаль, діти не захочуть сидіти, як і ті люди, які захворівшими, ходять без маски.
Королева Сарказма• 11 октября в 11:15
Проконсультуйтеся ще з лікарем, який працює в стаціонарі.
Завжди в лор відділенні в будь-якій лікарні є найкращий лор.
автор Любви вам! • 11 октября в 11:15
Ответ дляКоролева Сарказма
Змінити можна педіатра.
Дякую! Педіатр адекватна. Ми ходимо до двох, і конкретно ніхто не може нічого сказати, в чому справа
автор Любви вам! • 11 октября в 11:15
Ответ дляКоролева Сарказма
О, гарна ідея!
Королева Сарказма• 11 октября в 11:16
Ответ дляЛюбви вам!
Вона може бути адекватною, але недостатньо компетентною для вашого випадку.
Ms. Android• 11 октября в 11:17
Спорт есть ? Моего ребенка попустило как только пошел на футбол и играет всю зиму на улице с 5 лет , старший греблей тоже самое круглый год на воду не выходят только когда лед. У младшего было хуже не то что бронхитами, а заканчивалось пневмониями и больницей по месяцу . Но и естественно море , витамины . Если что прошли изначально всех и иммунологов с кучей анализов непонятных кроме умного вида и назначения фуфломицинов толку никакого не было .
So_so• 11 октября в 11:18
У младшего ребенка исключите аллергию.
автор Любви вам! • 11 октября в 11:18
Ответ дляMs. Android
У старшої танці, у меншого поки нічого
ЧупакабраЗеБест• 11 октября в 11:20
Ответ дляЛюбви вам!
всмысле в чому справа???? в де стких коллективах. вы жв садик ходите? вот оттуда и вся зараза.
Бубль Гум)• 11 октября в 11:25
Вакцинувала Ваксньюванс, постійно якісні вітаміни, омега з хорошою концентрацією.
Вітаміни даю з невеликим дозуванням, бо перебірливий в харчуванні, тобто, половина добової норми.
Набагато менше став хворіти, порівнюючи з періодом, коли йому було 3,4 роки. Зараз 5. Ще я перевела дитину з державного в приватний садок. Помітила, що в приватний все ж менше хворих дітей приводять, бо багато мам домогосподарки.
Жена_КотораяСтена• 11 октября в 11:25
Температуру сбиваете? Пока не будет температуры, высокой, так и будет продолжаться. Старший может уже и не болел бы в силу возраста, но пока младший носит, будет болеть.
автор Любви вам! • 11 октября в 11:25
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Складається враження, що хворіють тільки мої так часто
ЧупакабраЗеБест• 11 октября в 11:26
Ответ дляЛюбви вам!
этого никто не знает. но мой старший ребенок болел бесконечно до 4 лет. в 4 я его забрала из садика. и ВСЁ прошло. вот вообще всё.
автор Любви вам! • 11 октября в 11:26
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так, збиваю на ніч завжди
автор Любви вам! • 11 октября в 11:27
Ответ дляБубль Гум)
Я теж за неї думала, що потрібно зробити як тільки буде пауза в болячках цих.
Дякую!
За ким я буду?• 11 октября в 11:27
Антибіотики кожного разу були потрібні?
Якшо чесно, то це дійсно такий вік. Давайте витиміни, віт. Д обов´язково. Нехай більше гуляють на свіжому повітрі.
Іноді допомогає на початку хвороби дитину потримати дома, якщо є така можливість.
Жена_КотораяСтена• 11 октября в 11:28
Ответ дляЛюбви вам!
Так, збиваю на ніч завжди
Температура это инструмент иммунитета, для борьбы с вирусом. Вы ее сбиваете. А вирус остаётся. Организм подключает сопли и кашель, раз не может нагнать температуру. Не сбивайте до 39,2. Но поите так, чтоб писял каждые 20 минут. Будут выздоравливать за 3 дня без кашля и бронхита.
Удальонка• 11 октября в 11:30
Може змінити лікаря, провести обстеження, зробити щось для підняття імунітету
автор Любви вам! • 11 октября в 11:30
Ответ дляЗа ким я буду?
Антибіотики кожного разу були потрібні?
Антибіотики уже після аналізів були призначені, і один раз без аналізів лор призначила коли отит жорсткий був. Це не з кожною застудою, але якось зачасто за весну.
Дякую вам!
автор Любви вам! • 11 октября в 11:32
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я зрозуміла, дякую!
Просто температура також не завжди, ось за вересень по 2 застуди у кожного, і всі без температури
Вареничніца• 11 октября в 11:33
Шукайте лікаря іншого .
Теж хворіли 4 роки . Знайшли нового лікаря і перестали . Поцікавтесь сингуляром
Невидимка• 11 октября в 11:33
Співчуввю. У мене такий дурдом був з однією дитиною 10 років: донька, за нею мама, то у одніїє ускладнення, то у іншої. Щастя наступило в ковід, коли сиділи вдома
автор Любви вам! • 11 октября в 11:34
Ответ дляВареничніца
Шукайте лікаря іншого .
Так, нам призначили меншому, тиждень тільки приймає
Жена_КотораяСтена• 11 октября в 11:41
Ответ дляЛюбви вам!
Я зрозуміла, дякую!
Все маленькие температурят и постепенно перестают, именно когда все время сбивают. Поэтому когда есть- не сбивайте. При обильном питье выше она и не поднимется, если не ангина и не грипп. При стабильно высокой не так плохо, как при скачках,Вы ее сбиваете, а организм пытается нагнать, хуже всего при резком подъеме, когда перестает действовать жаропонижающее.
За ким я буду?• 11 октября в 12:00
Ответ дляЛюбви вам!
Так, збиваю на ніч завжди
З якої цифри збиваєте?
До 38 можна не збивати, якщо дитина нормально переносить.
Раз одела не бу• 11 октября в 12:12
Сходите к иммунологу
Нам очень помогло
Хотя проблема была намного хуже

Но в итоге чтобы решить нашу ситуацию она помогла восстановить местный иммунитет в носу и горле

Нам очень повезло
Был комплексный подход к проблеме

В итоге малой практически перестал цеплять все подряд
Швендяю містами• 11 октября в 12:18
Ответ дляЛюбви вам!
Я зрозуміла, дякую!
Если у ваших часто именно бактериальная инфекция, лор нам советовала вакцину лантиген Б (это капли). У моей вирусная инфекция чаще, ее это не спасет. 13 лет, не болела только на летних каникулах (ледяная вода из холодильника все лето, по 2 порции мороженого и хоть бы хны). Прошлый учебный год каждый месяц болела, сейчас уже второй раз. Горло , сопли, небольшая температура.
ШанельКуКу• 11 октября в 12:33
Ответ дляЖена_КотораяСтена
фигня, не сбиваем темпу от слова совсем, болеют постоянно 10 8
Жена_КотораяСтена• 11 октября в 12:35
Ответ дляШанельКуКу
На частоту болезней повлиять нельзя, никак, кроме изоляции. Но скорость выздоровления с высокой температурой- дня 3, а не 3 недели соплей и кашлей.
ШанельКуКу• 11 октября в 12:37
Ответ дляЖена_КотораяСтена
нет, меньше недели никогда не болели-7-10-12 дней..темпу не сбиваем до 39, 4, вот опять все больные...