НашлаПерепискуМужа• 11 октября в 12:40
Сни, як вони впливають на нас і наше здоров´я..
Помітила, як тільки сниться вода, озеро, море не важливо, раніше мутне якщо то я лумала до захворювання...і я хочу руку, чи ногу в неї мокну, все я хворію... От і зараз на минулому тижні приснилось, просто бачила воду, озеро здається(шматочок озера не брудної води) і хотіла наче ноги помочити.., прокинулась не пам´ятаю більш нічого. І що , а то що цей тиждень хворію🤷♀️🤔
У вас буває щось подібне, може інший сон ??
Паспортний стіл• 11 октября в 12:42
Блін, те саме, було наснилося що вибираюся з чорної води, зараз думаю коли і чого чекати
Пушка заряджена• 11 октября в 12:46
Ну так не сами же сны влияют на здоровье. Сны показывают опасность, что будет
НашлаПерепискуМужа
• 11 октября в 12:47
Ответ дляПаспортний стіл
Може извичайно це якось в думках накручуємо, але ж я от згадала, той сон як вже захворіла.. і то мабуть попередження. Я думаю ми можемо себе вберегти від хвороби, тому уві сні й бачимо це попередження. Але не знаємо поки що як.
Вишиванка• 11 октября в 12:50
Ответ дляПушка заряджена
Точно. А то хотела написать о том как просыпаюсь от кошмаров в холодном поту
220В• 11 октября в 12:52
Себя можно уберегти руководствуясь и здравым смыслом.
Те же сны - единицы кто может грамотно трактовать. Это не наш случай.
НашлаПерепискуМужа
• 11 октября в 12:54
Ответ для220В
Не вам про це писати і думати...🤦♂️
Ананомчикус• 11 октября в 13:08
Мені перед хворобою завжди сире м´ясо або змії сняться. Причому сниться мені, а хворіють переважно важно діти. Я ж їм нічого не кажу, але день, максимум два - і здрастуй лікарняний.
Коварная Зая• 11 октября в 13:10
Якщо сниться сон, значить сон глибокий і це добре впливає на здоровя.
Сама картинка , апо що сон ніяк не впливає
Коварная Зая• 11 октября в 13:12
Ответ для220В
Думаєте, хтось спеціально шифрує для вас картинку? Що потрібен дешифратор?
...аяприкольная• 11 октября в 13:12
Сны это просто сны. Еще никто не заболел или не вылечился во сне. Ничего судьбоносного в них нет, достаточно просто не заморачиваться. О вашем состоянии здоровья нужно узнавать из анализов и чекапов, а не со снов.
220В• 11 октября в 13:13
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Не вам про це писати і думати...🤦♂️
О чем писати ? 🤦♀️🤦♀️
220В• 11 октября в 13:14
Ответ дляКоварная Зая
Вы когда нибудь изучали трактование сновидений?
Коварная Зая• 11 октября в 13:15
Ответ для220В
Ви ще й в карти таро та магічні свічки вірите?
Простоваля• 11 октября в 13:32
Навпаки. Здоров´я та все пережите (свідомо або ні) впливають на зміст снів. Сни це наслідок, побічний продукт роботи пам´яті. Тому трактуванню не підлягають.