интересуют не советы из интернета, а способы, которые реально Вам помогли
Світлана2409• 11 октября в 21:51
У мене завелись окрім лусочниць фараонові мурахи, купила для них саму просту отруту в епіцентрі. Лусочниці зникли без сліду, як і мурахи
Ответ дляСвітлана2409
яку саме брали?
Ответ дляСвітлана2409
подивилась в інтернеті, більш сходе на чешуйницю, але на фото якісь вони великі, в мене маленькі...