Вареничніца• 09 октября 2025
Який ефективний ультразвуковий відлякувач мишей?
Порадьте, будь ласка, з власного досвіду (особливо хто живе в приватному будинку): який ультразвуковий відлякувач мишей дійсно працює?
Бо все, що радить Google і в відгуках — не допомагає. Потрібен справді ефективний відлякувач, не пастка.
Зілля до весілля• 09 октября 2025
Крысиный яд. Работает на ура.
Никаких мышей - они просто дохнут.
А эта вся другая фигня не работает.
Никаких мышей - они просто дохнут.
А эта вся другая фигня не работает.
Мамина корзиночка• 09 октября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Крысиный яд. Работает на ура.
Никаких мышей - они просто дохнут.
А эта вся другая фигня не работает.
Никаких мышей - они просто дохнут.
А эта вся другая фигня не работает.
У меня мышеловки работают. Может, конечно, мыши- лошары не опытные, но факт есть факт.
Зілля до весілля• 09 октября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Отказалась - некого кормить, и скакать посреди ночи в темноте - вот захлопнулась - уже не интересно...
Зілля до весілля• 09 октября 2025
Ответ дляМилота
Гарний доглянутий кіт. Привезли і нема миші жодної. Супер.
Обычно, ловят кошки.
Милота• 09 октября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Обычно, ловят кошки.
В мене ловить кіт. Але з його появою мишей нема. Вони чують кота. Кота ми годуємо .а миші- то забавка для нього.
Марс атакует• 09 октября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Обычно, ловят кошки.
то пацюка, кажуть кішка по пацюку краще працює
Ananasprotivogaz• 09 октября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Обычно, ловят кошки.
Мой как-то 7 мышей впоймал и съел, ох и страшно мне было...
іронічна антитеза• 09 октября 2025
Дуже багато мишей. Кіт не справляється. Отрута була б найкращим варіантом, але ж якщо кіт зʼїсть цю мишу, то йому теж погано буде?
Милота• 09 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
То все брехня. Кіт мій ловить і миші і пацюків і кротів. За гроші пару раз давала в погріб сусідам на добу. Але ставила воду. Зловив їм крота
Марс атакует• 09 октября 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
вгодовані коти зазвичай ловлять просто так, не для поїсти, часто приносять здобич господарю.
Ananasprotivogaz• 09 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Мой сытый. Мышей просто любит.
Марс атакует• 09 октября 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Мой сытый. Мышей просто любит.
гурман))
Марс атакует• 09 октября 2025
Ответ дляМилота
моя ловила у сусідів і тягла все в дім похвалитися, ото було у нас шоу
Милота• 09 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Так. Мені приносить і кладе на поріг. А сусідка кота не годує.мовляв.хай миші ловить. То він хати не тримається. Худе,миршаве,нещасне. Більше в нас.бо їсти є. Чи де- інде. А в неї миші вже по стелі ходять. Голодний ослаблений кіт ні хера не зловить. Коли кіт нагодований то ловля- це як гра. Він буде ніч сидіти над ямою.але крота вполює. і принесе. мені за ніч до 3 кротів приносить)))а потім їх ще і їсть. день спить влітку і п´є лиш воду встає. а на ніч- на полювання. кротів не з´їдених віддаємо сусідському коту худому. то він на кротах погладшав.
Ananasprotivogaz• 09 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
гурман))
Та ну наф... Потом ни поцеловать, ни обнять. Хорошо, сейчас мышей нет...и то нашли. У собаки на коврике лежала мышка, причем белая, х з где они ее взяли, откуда принесли, ещё и такую
Вареничніца
• 09 октября 2025
Дякую всім за поради
Хоча коти — мило
,
це не вихід для нас: у декого з хлопців сильна алергія.
Отруту теж не можемо використовувати — якщо гризун помре під настилом, буде неприємний запах і ризик для людей.
Потрібно саме рішення у вигляді відлякувача (електронний, ультразвуковий чи інший) — хто з досвідом, поділіться моделями або реальними відгуками, будь ласка.
Калинові вуста• 09 октября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
А что вы кладете в мышеловку? Я положила кусочки грецкого ореха - никто не попался((
БезникаЯ• 09 октября 2025
Ответ дляВареничніца
Дякую всім за поради
Хоча коти — мило
,
З відлякувачем вони будуть, просто не будуть плодитись.Все загадять і запах від них буде.
Купіть ’крисину смерть’ в пакетиках, від неї вони муміфікуються і не смердять.
Раджу розкладати в шматки труб по периметру території, тоді вони не будуть заходити на вашу територію. Але якщо вони вже у вас плодяться, то і померти можуть на вашій території.