Уже видела новость, что они обозначили Зп как цель для захвата. Фронт довольно активно движется.
Perfect look• 11 октября в 23:38
Ответ дляSantaMonika
Тут завжди можна почути цікаві думки
Перша, ніяке жодне велике місто взяти не можуть !
Друга, зараз підуть війною і всю Європу захватять !
Тому обирайте) що вам ближче
Пусть Польшу берут, отдаем
Ответ дляSantaMonika
Тут завжди можна почути цікаві думки
Тому обирайте) що вам ближче
Ну раптом європа як раз із дрібних міст і складається. Все як расєянє полюбляють
Perfect look• 11 октября в 23:41
Ответ дляTeonaa
Просим их в поляндию )
Lilit -efb4• 11 октября в 23:42
Сам Днепр нет, но область конечно потрепают, чем уже активно занимаются😓 но опять же это больше касается запорожского направления.
Ответ дляIncol
У вас прям реінкарнація, який би нік не був, фото незмінні, можна навіть не сумніватися, оце мотивація чи платять достойно ?
А якщо серйозно, то це правда про сина Порошенка, він має УБД? Я просто дуже далека від цього, ніколи таким не цікавилась. Розумію, що велика політика це великі гроші і великі можливості. І напевно кожен з президентів України має гріхи, кожен завинив Україні. Але на зараз мені б хотілось, щоб діти політиків, всіх хто був при владі з 2014 по сьогоднішній день і у тому числі Порошенко та його команда, першими пішли в штурмові бригади, може тоді б щось змінилось на краще
Ответ дляAnnaDP
Ви ж прекрасно розумієте, що це все нереально, от УБД о да....
HelterSkelter29• 12 октября в 02:06
Ответ дляmymoly
Сейчас вам напишут, что областной центр им не по зубам.
Если война будет ещё лет 10, то скорее да
Не будет так долго
HelterSkelter29• 12 октября в 02:06
Ответ дляdulenok
Смотря сколько времени идти будут. Завтра нет, не дойдут. А вот за 2-3 года могут
Большие города не возмут,иначе уже бы взяли .
HelterSkelter29• 12 октября в 02:08
Ответ дляVesy
Мариуполь….
Он не настолько большой как Днепр или Харьков
HelterSkelter29• 12 октября в 02:09
Ответ дляАюшка
Взяли без единого выстрела
Просто флаги поменяли и дальше пошли
Это маленькие города.
Ответ дляРозовые одуванчики
Помню, звонит мне бабушка в начале войны и говорит что всё, заберут наш город.
А я говорю - да, кому наш город нужен!? Все будет хорошо ( Маленький город - Дружковка)
На данный момент я вынужденно эвакуировалась в Днепр.
Думаю дойдут года за три, может больше немного
То ж спочатку ще ясно було, що Донбас приєднають
Вітаміни косметика• 12 октября в 15:43
Ответ дляIphone25
Що ви мелете??
рота помий - конструктивний анонімний співбесідник
Вітаміни косметика• 13 октября в 13:58
Ответ дляIphone25
А ти не анонім?)
очі відкрийте фото що не бачите
Розумом у цей раз теж не вийшло похизуватися
Вітаміни косметика• 16 октября в 14:05
Ответ дляIphone25
А у вас розум є?
Я анонім?? Де?
квіточку не побачила вибачаюсь