Неваляшкина• 11 октября в 22:46

В якому віці у вас припинилися критичні дні?

У 47 - це норм?
Мій не такий• 12 октября в 07:18
Ответ дляЖирафовое варьенье
Від чого виросте живіт?🤣
Від відсутності гормонів. Чи ви ніколи не помічали животи у жінок 50-60 років і що їх фігури стають більш схожі на чоловічі. То придивіться. І спорт не допоможе.
Жирафовое варьенье• 12 октября в 08:51
Ответ дляМій не такий
Мені 52, минулого року почалась менопауза. Ніякого живота не має і фігура яка була, така ц залишилася. М´язи тел нікуди не ділися. Живіт від харчування росте.
Червона ікорка• 12 октября в 10:07
Ответ дляЛюблюДевчонок
ФСГ сдайте. Но все равно никто точно не скажет будут еще или нет.
У мене ось ФСГ 9 , за їхніми маркерами, це норма, а менструацій уже немає...При цьому цикл я відчуваю, підвищення лібідо, ПМС, а самих менструацій немає. Лікарі нічим допомогти не змогли. Мовляв, змиріться, у такому віці це норма, нащо їх повертати...
Мій не такий• 12 октября в 10:49
Ответ дляЖирафовое варьенье
Минулого року це ще не рахується,станете як кулька років за 5 і вже це не зміниться.
ЛюблюДевчонок• 12 октября в 10:56
Ответ дляЧервона ікорка
Так а причина отсутствия цикла установлена? Аменорея в разном возрасте бывает, и не всегда климакс причина. ФСГ 9 свидетельтвует о том, что вы еще даже не в перименопаузе.
ЛюблюДевчонок• 12 октября в 11:00
Ответ дляМій не такий
Исключения бывают, но это или генетика или жесткий самоконтроль и работа над собой: приходится бежать в 2 раза быстрее, чтобы просто оставаться на месте. В переносном смысле, конечно.
Червона ікорка• 12 октября в 11:01
Ответ дляЛюблюДевчонок
У намаганні відновити цикл я за останні роки втратила більше, ніж за все попереднє життя на гінекологію. На жаль, встановити не можуть((( Мовляв, що ви хочете в 48 років... у цей період таке буває... навіщо вам ті місячні... Усі інші гормони: прогестерон, пролактин, естрадіол теж у зоні норми, гемоглобін, залізо, вітамін Д, В12 перевірили, нічого не знайшли. На дюфастоні менструації є, але навіщо мені штучні менструації відміни...
ЛюблюДевчонок• 12 октября в 11:01
Ответ дляЧервона ікорка
Ну да, в 48, наверное, смысла уже нет.
Мій не такий• 12 октября в 11:02
Ответ дляЛюблюДевчонок
Не смішіть)
ЛюблюДевчонок• 12 октября в 12:46
Ответ дляМій не такий
Не смішіть)
У меня свекровь, 74 года, очень худенькая, сухая, никакого живота. Ест много, довольно жирную еду, много печет. Генетика. Двое из трех детей, которые в нее пошли, такие же.

И мне только сегода в ФБ лента принесла: три седых старушки показывают turnaround wine challenge - сидя спинами друг к другу боковой кувырок с бокалом вина в руках (нужно не пролить) - все три худюсенькие и без животов. Жаль не знаю как его найти, не сохранила. Худых пожилых европеек без животов полно, да и у нас сухопарых бабушек хватает, хоть и меньше (другие традиции питания, отсутствие спорта сказываются).
Жирафовое варьенье• 12 октября в 13:59
Ответ дляМій не такий
Вас як послухати, то всі дівчата і жінки репродуктивного віку стрункі і тендитні, а з клімаксом всі до одної повні, без м´яз і з убитими сугробами🤣
Мій не такий• 12 октября в 15:20
Ответ дляЖирафовое варьенье
Де я казала що всі стрункі до клімаксу? Це ви вже самі додумали. Я пишу що після клімаксу струнких або немає або вони на гормонах і хімії. Навіщо з цим сперечатися якщо це задумано природою.
Мій не такий• 12 октября в 15:21
Ответ дляЛюблюДевчонок

У неї круглі бедра,є мязи на ногах,повні груди і кубики пресу на животі?)))
ЛюблюДевчонок• 12 октября в 17:04
Ответ дляМій не такий
А кубики пресса у какого процента молодых женщин до климакса вы встречали? Аж 0,01%? ))

У нее нормальная стройная фигура, без жира на животе, на мужскую ну никак не похожа. Из тех, о ком говорят: сзади пионерка, спереди пенсионерка. Красивые ноги, носит юбки по колено. Вот кожа сухая, морщины есть, ну так ей 70+.
Жирафовое варьенье• 12 октября в 17:34
Ответ дляМій не такий
А, тобто до клімаксу не всі стрункі, а після клімаксу взагалі струнких немає, якщо тільки не на гормонах і хімії🤣🤣🤣 ото я дивлюся, скільки худших жінок похилого віку. А вони всі на хімії виявляється🤣🤣🤣🤣
Мій не такий• 12 октября в 18:35
Ответ дляЖирафовое варьенье
До чого тут худа до стрункої?
Джинци на Флісі• 12 октября в 19:50
Ответ дляНіколи не збрешу
А правда,что после климакса все женщины стареют и толстеют?
Не знаю, як у кого. На даний період вага 52 кг при зрості 164 см. Виглядаю молодшою (генетика). 54 роки. Постменопауза. 8 років немає вже місячних. Пременопауза + менопауза проходили важко з вираженю нейровегетативною симптоматикою.
Жирафовое варьенье• 13 октября в 11:33
Ответ дляМій не такий
До чого тут худа до стрункої?
А до того тут відсутність місячних і живіт?
Жирафовое варьенье• 13 октября в 11:34
Ответ дляНіколи не збрешу
Была бы правда, то все женщины после климакса были бы старые и толстые.
Мій не такий• 13 октября в 11:39
Ответ дляЖирафовое варьенье
Зниження рівня естрогену під час клімаксу. Естроген допомагає організму розподіляти жир більш рівномірно (переважно на стегнах і сідницях).

Коли рівень естрогену падає, жир починає відкладатися більше в ділянці живота — за чоловічим типом («яблуко»).

⚖️ Зниження швидкості обміну речовин

З віком метаболізм сповільнюється, і організм спалює менше калорій навіть у спокої.

Якщо харчування залишається таким самим, надлишок енергії відкладається у вигляді жиру — найчастіше на животі.

💪 Зменшення м’язової маси

Втрата м’язів через вік і меншу фізичну активність означає менше споживання енергії.

Менше м’язів → менше калорій спалюється → більше жиру.

🍞 Підвищена чутливість до інсуліну

Під час менопаузи організм може гірше реагувати на інсулін, що сприяє накопиченню жиру в ділянці талії.

😴 Стрес і поганий сон

Гормон стресу кортизол стимулює відкладення жиру саме в абдомінальній області.

Порушення сну, часте при клімаксі, також підвищує рівень кортизолу.
Ніколи не збрешу• 13 октября в 14:07
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так очень много реально толстых и старых после 45-50 лет.
Яичница с беконом• 13 октября в 15:31
Ответ дляНіколи не збрешу
Я в 35 гірше була, ніж зараз в 47.
Жирафовое варьенье• 13 октября в 18:39
Ответ дляМій не такий

⚖️ Зниження швидкості обміну речовин

💪 Зменшення м’язової маси

🍞 Підвищена чутливість до інсуліну

😴 Стрес і поганий сон

Ну так. Я ж так і писала, шо живіт від харчування, а не від клімаксу. А стресс і поганий сон не тільки при клімаксі, зараз в Україні майже кожний то має.
Жирафовое варьенье• 13 октября в 18:41
Ответ дляНіколи не збрешу
Если вы так считаете, то тогда правда))
ЗЫ: молодых толстых нет или мало?))
Мій не такий• 13 октября в 18:53
Ответ дляЖирафовое варьенье
Прочитайте ще раз)
Жирафовое варьенье• 13 октября в 18:54
Ответ дляМій не такий
Прочитайте ще раз)
Я уважно читаю з першого разу)
Мій не такий• 13 октября в 19:57
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я уважно читаю з першого разу)
Ні,не уважно. Бо весь жир без естрогену переходить на талію, а жиру в організмі не може бути 0,навіть якщо правильно харчуватися.
Жирафовое варьенье• 13 октября в 19:57
Ответ дляМій не такий
Ок