Каркуша Клара• Изменено 12 октября в 14:15

Приходить розуміння того, що вертатися в Україну просто неможливо

Мова не про те чи буде можливість залишитися. Мова про те, що раніше ти говорила собі ’та я скоро поїду додому’, потім ’та я ж скоріше за все все одно в результаті повернуся додому’, а тепер я говорю собі ’треба робити те й те, хоч і не хочеться, бо як не робитиму, то доведеться повернутися додому’. Тобто варіант повернутися додому став зовсім не варіантом.
Я й раніше дивилася на повоєнне майбутнє України без рожевих окулярів, але у мене і тут майбутнє не райдужне. А тепер повернутися стало прям найгіршим варіантом з усіх можливих. І з´явилося внутрішнє відчуття що я списала з рахунку все, що там лишилося.
І так якось сумно і страшно від того, що ти так сприймаєш тепер реальність. Мабуть це в першу чергу через час і зусилля, які ти вже вклав тут, в другу чергу через новини з дому
Цікаво які у кого відчуття
НаливайКа• 12 октября в 14:54
Ми в України, тут жахіття, не раджу повертатись, майбутнього з таким народом та владою немає, люді на фоні війни особливо злі, заздрісні, готові один одного з гів#ом зʼїсти. Ціни ростуть не по курсу долара та податкам, малий бізнес катастрофічно зачиняється, у цьому році рекорд вже за пів року був. Чоловіків вже бʼють і ловлять навіть в Києві. Вертатись хіба що через років 10 після війни коли вже буде остаточно видно які зміни відбулись, та чи все добре та безпечно
автор Каркуша Клара • 12 октября в 14:54
Ответ дляСижу_и_плачу
Теж не повертаємося
Просто в еміграції - ні , але ми не цигани щоб облаштовуватися по кругу то там то там
Не знаю чи я вас правильно зрозуміла, але от у мене вже ж розуміння, що у мене тепер буде така є сама довга і складна адаптація в Україні як була тут, якщо доведеться повернутися
Хи хи, ну ну• 12 октября в 14:54
Ответ дляКаркуша Клара
Тут бувають і нормальні обговорення насправді. А буває да, от так як зараз. Ніколи не знаєш куди тема піде
На эту тему нет и не было никогда ’нормального’ обсуждения. Не прикидывайтесь. А понять негатив к вашей теме людей, строящих свою жизнь в Украине, легко. И вполне логично.
Сижу_и_плачу• 12 октября в 14:54
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ну це залежить, з якого регіону і міста ви виїхали. Бо є нормальні комфортні міста, де влада щось робить для місцевих, а є… Всі знають, наприклад за Харків, прифронтове, а яке гарне, чисте.
Чисте це важливо Не те що безпека
спальное место• 12 октября в 14:55
Ответ дляЛюбительница
Удалено администрацией...
Лучше пусть ’наряды’ свои выкладывает.
Сижу_и_плачу• 12 октября в 14:55
Ответ дляКаркуша Клара
Саме так
Бо життя того що було до війни вже не буде , а пристосовуватися до нових умов немає бажання
автор Каркуша Клара • 12 октября в 14:55
Ответ дляспальное место
Оспади... Кто нибудь может мне объяснить откуда у выехавших навязчивое желание сообщить что вот они не вернутся? Ну постоянно эти темы про не вернемся - нет будущего - мы уже там как дома. Я не видела ни одной темы ’Мы остаемся / остались в Украине’.
П.с. да всем на*рать простите на вас и ваше мы не вернемся, кому вы тут надо, что так навязчиво хотите сообщить о своем невозвращении?
Госпаді! Це не для вас теми, а для інших виїхавших. Тут є теми про котів, собак, городи, закрутки і коханців. При цьому не у всіх вони є і не всі таке роблять. Можно просто читати теми по інтересам. Ні, тре а ж прийти і обов´язково написати як тобі це все не цікаво
Сижу_и_плачу• 12 октября в 14:56
Ответ дляКаркуша Клара
А ті що не виїхали як правило найактивніші теоретики в темах емігрантів
13чудоСВЕТА• 12 октября в 14:56
Я ще не списала все те, що там лишилось. А лишились у мене там батьки, власне житло. На цьому і все. Прикордонне місто. До війни роботу знайти було дуже важко. А тепер й поготів. Теж постійні думки про те, що треба робити, щоб залишитись. Мова В2. Роботу знайти важко. Продумую усі варіанти, щоб лишитись. Заспокоюю себе, що навіть якщо вернусь, то повернусь з багажом знань та досвіду. Але роблю все, щоб залишитись.
автор Каркуша Клара • 12 октября в 14:56
Ответ дляСижу_и_плачу
Саме так
Кринжова баба• 12 октября в 14:57
Странно автор пишет. В Польше где я живу море украинцев и их численность не только не снижается, но и растёт. В разговоре все не хотят в Украину, в Польше всеми силами хотят остаться. Единственное что есть маятниковая миграция в салоны красоты, это правда. Но и они потом возвращаются сюда.
автор Каркуша Клара • 12 октября в 14:58
Ответ дляКринжова баба
Я не про настрої в масі українців, я про свої особисті
Сижу_и_плачу• 12 октября в 14:58
Ответ дляХи хи, ну ну
Тобто якщо хтось обговорює ремонт будинку то тим хто на оренді завжди є що сказати щодо ремонту Будинку
Все питаю зарання• 12 октября в 14:58
Ну это вы херово живёте. Я в Киеве. У пеня тут шикарная жизнь если бы не война.
Не служанка• 12 октября в 14:58
Ответ дляТриндичіха Байрактар
В Украине нечего делать тем, кто уехал. Все. Дроги назад нет. Адъес!
Да мы как бы и рады бы были не возвращаться)
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну еслі би да каби
Сижу_и_плачу• 12 октября в 14:59
Ответ дляВсе питаю зарання
Чудове єслі
Леди Репях• 12 октября в 15:00
Те, кто в Украине и даже не выезжали:🗿🗿🗿🗿
Шаманю второпях• 12 октября в 15:00
Ответ дляКаркуша Клара
По зарплаті не підхожу. Треба шукати більш високооплачувану роботу
Ну то шукайте. За рік знайдете. Перший крок ви вже зробили
спальное место• 12 октября в 15:00
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
Млинець Мій• 12 октября в 15:01
Ответ дляЛінива, не каюсь
Це лише ваші думки! Вирішили, то лишайтесь!
Я не виїзджала і навіть думок таких не виникає.
я не виїжджала і не планувала, а тепер хочу. селюків-переселенців понаїхало стільки, що обласний центр перетворюється в кугутське сЕло. і до всього більшість з них - старигані. з ними ніякого майбутнього не склепаєш - ні ТРЦ не буде, ні кав´ярень. один базар і базарний срач у транспорті. раніше мала фобію щодо водіння авто, тепер небажання їхати з ними в транспорті пересилило фобію водіння.
автор Каркуша Клара • 12 октября в 15:01
Ответ дляспальное место
Удалено администрацией...
Може це ви чогось ніяк не можете зрозуміти?
Сижу_и_плачу• 12 октября в 15:01
Ответ дляспальное место
Удалено администрацией...
Мільйони українців мають досвід еміграції і можуть його обговорити
А теми про будинки серед тих хто на оренді теж не створювати ?
Не обижаюсь• 12 октября в 15:02
Автор, мои ощущения: зиму мы выстоим. Да, будут неудобства и отсутствие привычного комфорта, но по итогам все будет не так страшно как сейчас пишут.
Меня больше беспокоит уровень обстрелов в Украине. Если когда-то многие ехали в Киев, потому что лучше всего защищен, то сейчас такого сказать нельзя. Так что, да лучше сидите в другой стране, сейчас сюда точно не стоит возвращаться именно по причине обстрелов.
Свисток ля-минор• 12 октября в 15:02
Вы должны понимать, что вы выехали и останетесь там прежде всего для ребенка, его лучшей жизни. Только второе поколение мигрантов начинает жить за границей нормально, как и остальные граждане страны. Первое поколение мигрантов - ’’заготовка’’ для лучшей жизни их детей и внуков
Все питаю зарання• 12 октября в 15:02
Ответ дляСижу_и_плачу
Чудове єслі
Мне с даже с войной лучше дома. Обожаю отдыхать в Европе. Не более.
Сижу_и_плачу• 12 октября в 15:03
Ответ дляВсе питаю зарання
Звісно жінкам « чудово «
Були би потенційним штурмовиком було би не так чудово
Не обижаюсь• 12 октября в 15:05
Ответ дляМлинець Мій
Может вы просто в таком районе живёте?
Сижу_и_плачу• 12 октября в 15:06
Ответ дляСвисток ля-минор
Цікаво яке покоління в Україні буде жити чудово без воєн , революцій , майданів , перестроєк
Голова колгоспу• 12 октября в 15:06
Ответ дляСвисток ля-минор
І самі мігранти живуть добре