Акукарача• 12 октября 2025

Чому деякі люди так і не дорослішають емоційно, навіть у 40+?

Це травма, комфортна зона чи свідомий вибір залишитись “дитиною”?
рукиЖимолости• 12 октября 2025
Це як
МинерАлочка• 12 октября 2025
Думаю, у меня это травма. Очень тяжело в свои 40. Борюсь, выгребаю, и эта борьба съедает все мои силы
сладкий_ноябрь• 12 октября 2025
А з розладами які є причиною такої поведінки вони працюють?
Верочка 100%• 12 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Якщо вони усвідомкють, що в них є розлади... як правило такі ’діти’ не усвідомлюють кореня своїх проблем, чи взагалі цих проблем
сладкий_ноябрь• 12 октября 2025
Ответ дляВерочка 100%
Ну так вимагати від 40 річних таких щось без сенсу, бо вони не були в терапії
Верочка 100%• 12 октября 2025
Таке у вас складне питання... причини різні мабуть... бо ліниві? І свідомо уникають будь якої відповідальності, і не отримують необхідного життєвого досвіду для дорослішання
Це я так з досвіду по деяким зі свого оточення зробила судження.
Обнимашкина• 12 октября 2025
А у вам лично не все равно?
сладкий_ноябрь• 12 октября 2025
Ответ дляВерочка 100%
Чули що-небудь по рдуг?
От в людей з рдуг є такі труднощі. Не через лінь, а тому що вони так функціонують
Замулена ріка• 12 октября 2025
Це не розвинений емоційний інтелект і травми дитинства. Ну і відсутність виховання дорослими. А як діти виховують дітей, то як навчитися бути дорослим? Несу в кого
Мастер Пис• 12 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А у нас прям все могут себе позволить терапию? Смешно...
сладкий_ноябрь• 12 октября 2025
Ответ дляМастер Пис
Терапію можна отримати безкоштовно, маючи діагноз
Наивная Хо• 12 октября 2025
Некоторые люди даже не знают что надо взрослеть. У нас эта сторона образования не развита.
мимАпроходила• 12 октября 2025
а як зрозуміти чи длостатньо ти подорослішав чи ні?
Зоя Жорівна• 12 октября 2025
Травма. Є теорія, що люди заморожуються у віці найбільшої психологічної травми. Он Брітні Спірс, гляньте, так і завмерла десь в роках своєї юної слави.
Я тут с краю постою• 12 октября 2025
Взрослеть- это жить, как считает правильным общество, а не так как хочется? Или что вы имеете в виду
Я тут с краю постою• 12 октября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Она просто живет теперь как ей хочется. А раньше делала то, что надо было для поддержания статуса.
Наивная Хо• 12 октября 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Со взрослым человек другие взрослые хотят общаться, а за этой смотреть надо чтобы не играла с ножами.
Xвостокрутелка• 12 октября 2025
Что значит эмоционально взрослый?
Я вот легко могу расплакаться если мне грубое слово сказали или увижу одинокого котика на улице. Но родные и муж не считают это проблемой.
Добродійка• 12 октября 2025
Я внутрішньо так і не подорослішала. Відчуваю себе 12-річною дитиною яка змушена жити життя 40-річної жінки. Просто навчилася вдавати з себе дорослу,
а в середині дитина. Я не інфантільна, я відповідальна, серьезна і надійна , але як тяжко це мені дається.....
Не стесняюсь• 12 октября 2025
В душе все мы дети, просто одеваем маски и вперёд во взрослую жизнь жить
Я тут с краю постою• 12 октября 2025
Ответ дляНаивная Хо
Это ваше видение, не более)