Не заздріть тьоті• Изменено 12 октября 2025
Нарешті і я замовила мультипіч
Не можу дочекатися, щоб забрати завтра. Дякую всім, хто поділився своїми відгуками!!! 💐
Не заздріть тьоті
• 16 октября 2025
Ответ дляКапуста Маша
дякую, автор!!!!!!
успіхів Вам і довгої служби Вашому помічникові
Дякую!!! А вам бажаю визначитися з своїм бажанням ))). Я тепер дивуюся, чого так довго запрягала. Ще її плюс для мене, що вона компактна, йде в висоту, а не в ширину.
Оце так цабе• 29 октября 2025
Ответ дляfreedom_2015
та не слухайте ,класна штука .Я вже більше ніж пів року використовую кожний день
Яка у вас модель та фірма ?
Оце так цабе• 29 октября 2025
Ответ дляПростоваля
Вимене електролюкс, не поняла я прикола, якесь сухе виходить. Сестрі купила тефаль, тов неї бомба, еотлети, сирники, гомілки, все прям як тікток показує. Готує тепер тільки в ній.
А яка фірма та модель у сестри ? Якраз шукаю
Оце так цабе• 29 октября 2025
Ответ дляfreedom_2015
в мене дешман за 3500 і то повністю влаштовує ,купила недорогу для проби саме .Наступну візьму тефаль на 2 віконця
Какая именно? Как раз ищу недорого
Простоваля• 29 октября 2025