База_птеродактилей• 12 октября 2025
40 тыс гр на еду на семью из 3 человек? Ведрами жрать надо уметь
Ужас,деньги на унитаз
Мамина квіточка• 12 октября 2025
Маня, не рахуй чужі гроші. Їжа та вода це здоровʼя. Потім більше можна віддати. Не всі згодні аби просто пузо набити чимось.
Оце потужно• 12 октября 2025
Ответ дляМіняйловна
А чого відрами, просто різноманітне і якісне харчування.
та ладно вам,у меня тоже ризноманитне на 2,но больше 18000 мі не наедаем,фруктов и овощей поедаем десятками кг
Гарні диньки• 12 октября 2025
Помню, я написала, что у нас такая сумма, так возмущались, что я лохыну покупаю)
Щепотка_совести• 12 октября 2025
Так буженина вже по 900 гривен і вище, варена смачна ковбаса вже більше 700, сири по 1000, молоко по 50, вершки по 200, яйця майже 80, морозиво 50+, ряжанка і кефір 80+ тощо
Щепотка_совести• 12 октября 2025
Ответ дляГарні диньки
А дехто апельсини і банани влітку, то взагалі жах
А я кумедна• 12 октября 2025
А я только мечтаю так жить, разнообразное питание и не только самой готовить
У нас доход на семью 3 чел.даже ниже 40 тыс
Тро Нью-Йорку• 12 октября 2025
Польща. 30 тисяч. Їмо і червону рибу, і овочі фрукти постійно. Мясо, пельмені. Ні а чому собі не відмовляємо
База_птеродактилей
• 12 октября 2025
Ответ дляОце потужно
Это и так много на двоих я вам скажу
Міняйловна• 12 октября 2025
Ответ дляОце потужно
А ми легко можемо (2 дорослих +підліток), стейки з яловичини, щупальця восьминога, дорадо, креветки, сири різні, горіхи (фісташки, мигдаль), а якщо суші в Егерзунді замовити пару разів на місяць, то і не вкладемося.
База_птеродактилей
• 12 октября 2025
Ответ дляКопирайторша
Не відрами а нормально повноцінно харчуватися
Химией с доставкой еды на дом ага
База_птеродактилей
• 12 октября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Где это такие цены
База_птеродактилей
• 12 октября 2025
Ответ дляА я кумедна
И не умерли и не голодные.При своем жилье это нормально
Стигла полуниця• 12 октября 2025
Ну это немного больше тысячи в день, если питаться каждый день в кафе или заказывать суши, то здесь и вёдер не надо😁
Непонятно• 12 октября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Бляха, де ви такі ціни вишукуєте?!
Буженіна, то взагалі вирубила... ви не здатні шмат м´яса запекти? Чи ряжанку дома стопити? Буде вам м´ясо за 300 і 3 літри ряжанки за 100.
База_птеродактилей
• 12 октября 2025
Ответ дляСтигла полуниця
А я о чем.На всякую ерунду и пищевой мусор деньги выбрасывают
Щепотка_совести• 12 октября 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Где это такие цены
Ви в магазин не ходите чи як?
Комусь ви пишете, що багато витрачають.
А що їсте і готуєте ви особисто?
Уважно почитаю ваш раціон і ціни на продукти.
Прчинайте, будь ласка!
Комусь ви пишете, що багато витрачають.
А що їсте і готуєте ви особисто?
Прчинайте, будь ласка!
База_птеродактилей
• 12 октября 2025
Ответ дляНепонятно
Бляха, де ви такі ціни вишукуєте?!
А я кумедна• 12 октября 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Сколько для вас приемлемо тратить в месяц на еду на 3-х?
Оце потужно• 12 октября 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Это и так много на двоих я вам скажу
согласна
Відірву та викину• 12 октября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Це з яких магазинів такі ціни?
Оце потужно• 12 октября 2025
Ответ дляМіняйловна
суши идут отдельнім бюджетом
Стигла полуниця• 12 октября 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Какой мусор? Поесть в кафе нормальный обед или ужин? Или суши это мусор? Мусор это всякие пиццы, макдональдсы, хот-доги, пельмени с варениками, вот это мусор, а поесть нормального мяса с гарниром и хорошим салатиком например - это норм
Щепотка_совести• 12 октября 2025
Ответ дляНепонятно
Бляха, де ви такі ціни вишукуєте?!
А ще можна взяти шмат сиру за 200 гривен кг і перетворити його на сир з благородною пліснявою.
А з відра винограду начавити ногами сік, буде дітям, а те що не доп´ють перетворити можна у вино.